5 کاراکتر محبوبتون...!

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,764
نام
کیارش
Nathan drake
نمیدونم چرا انقدر باهاش حال کردم. شخصیت شوخ و با پشتکار عالی. هیچ چیز براش غیر ممکن نیست.
Agent 47
خونسرد. بی هویت.
Lara croft
Logan
Marus fenix
Kratos
با حس انتقام جویی اش بدجوری حال میکنم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
این 5 تا همه تو یک رده هستند نمیتونم یکی رو از یکی دیگه بهتر بدونم :d

CRASH
تقریبا میشه گفت اولین بازی بود که باهاش وارد دنیای بازی شدم و خیلی خیلی ازش خوشم میومد و میاد!!!

KRATOS
خیلی خشنه و مهارت خیلی زیادی تو جنگیدن داره!!کلا میشه گفت قوی ترین و خوف ترین شخصیت بین همه ی بازی ها هست!!!امروز هم دموی GOW III رو بازی کردم از همیشه خشن تر شده بود!!!واقعا حقش هست خدای جنگ باشه و شاید خدای خدایان خیلی بیشتر بهش بیاد!!:love: فقط می ترسم از اینکه گفتن GOW III آخرین بازی در مورد کریتوس هست!

SNAKE
یک حسی به آدم وارد میکرد خفن!!من با اینکه 3 شماره ی اول این بازی رو بازی نکردم متاسفانه!ولی خیلی ازش خوشم بودم و درکش میکردم!وقتی دیدم تفنگ رو گزاشت تو دهنش و خودکشی کرد تقریبا گریم گرفت!!ولی بعد که دیدم زنده موند خیلی خیلی خوشحال شدم!

ALTAIR
خیلی آروم بود و قوی!کارهاش رو هم خیلی آروم انجام میداد!!و دلیل اصلی که من خیلی از خودش و بازیش خوشم اومد این بود که یکی از دوستام یک مصاحبه با الطیر نوشته بود(یک مصاحبه ی تخیلی با الطیر خیلی جالب نوشته بود کسی خواست بگه بهش بدم)و واقعا اگر کسی اون رو بخونه خیلی خوشش میاد و خوب منم به خاطر همین از این خوشم اومد!

NATHAN DRAKE
شوخ طبعه و کارش رو هم خیلی خوب انجام میده!!همیشه ریسک میکنه و از ریسک کردن نمیترسه!موقعش هم که برسه کسی نمیتونه جلوش رو بگیره کارش رو انجام میده!

از اینا هم خوشم میاد ولی چون گفتید 5 تا تو اسپویل مینویسم!

SACK BOY
باحال بودن!وقتی میخندیدن می خواستی لپشون رو بگیری :d
KING
تو سری تکن از این خیلی خوشم میاد!!ماسک پلنگش و همچنین هیلکش خیلی توپه!!!
SURA
از اینم خیلی خوشم میاد!خوش به حالش کل دنیای دیزنی رو گشت و یک پسر قهرمان بود!

RAIDEN
تو جنگیدن با شمشیر خیلی حرفه ای بود هنوزم وقتی حوصلم سر میره میرم مبارزه ی رایدن و ومپ رو میبینم!وقتی هم یاد فداکاریهاش میفتم :((

SUB ZERO
اینم ازش خیلی خوشم میاد سلاحش خیلی خوبه قدرتش هم همچنین فقط حیف یکم کنده!!!ولی از همشون باحال تره!
بازم بودن ولی یادم نمیاد الان :d

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
اول از همه بی بروبرگشت کریتوس:love::love:
2.ناتان
3.سم فیشر
4.الطیر
5.مارکوس
البته هنوزac2رو بازی نکردم شاید از اونم خوشم اومد.

آخرین ویرایش:

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
من اینجا پست داده بودم؟؟؟:thinking:
1.بیگ باس:بهترین شخصیتی بود که تا حالا دیدم.
2.کریتوس:ابهتی که کریتوس داره هیشکی نداره
3.سالید اسنیک: کسی که سختی زیاد کشیده...
4.ناتان دریک:عاشق این شخصیتم,تیکه هاش خیلی باحاله
5.مکس پین: فقط میتونم بگم Saint Anger

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
اینا که من میگم به ترتیب نیست چون همه رو یه اندازه دوست دارم پس شماره نمیزنم

پرنس سری Sands of time -یه شاهزاده اصیل که واسه شرف و کشورش با زمان مقابله میکنه(هر چند که یه ذره عرب میزد ولی عالی بود)
دانته -مگه میشه این شخصیت رو دوست نداشت.خوش تیپ،کار درست و از همه مهمتر پسر اسپاردا بزرگ
نیتن دریک-احساساتی،مصمم،شوخ و با معرفت.تا وقتی که باهاش کار ندارن خوبه ولی وای به حال کسی که پاش رو بذاره رو دم دریک
سام و مکس-خنگ ترین و بهترین و آماده ترین کارآگاه های دنیا.اگر کسی تو تله ی متلک های این دوتا بیوفته باید خودش رو حلق آویز کنه.به زور هم شده پرونده ای که دارن رو میبندن
سلطان نقش اول های FPS کسی نیست به جز نومد(Nomad)-تو تعریف این شخصیت همین بس که کارشو نیمه کاره نذاشت و رفت تو دل فضایی ها
خیلی های دیگه هستن که باهاشو زندگی کردم.مکس پین،گرالت(نقش اول ویچر)،بانو آریبث(NWN)،بیکر و هارتساک(BIA) مخصوصا اونجا که هارتساک فلج شد دیگه داشت اشکم درمیومد و غیره
خدایی 5تا کمه باید میگفتید حداقل 10 تا:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر