5 فیلم که باید به بازی تبدیل شوند!

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
daniel_radcliffe_harry_potter_1_300x400.jpg

Harry Potter

رمان های هری پاتر یکی از محبوب ترین و معروف ترین رمان های تاریخ هستند.پس از مدتی تصمیم گرفته شد که فیلمی بر اساس این رمان ساخته شود.از آن سال شرکت EA شروع به ساختن بازیـی از روی فیلم و رمان هری پاتر کرد.اما هیچ کدام از بازی های این سری نتوانستند طرفداران را راضی کنند و گیم پلی این سری معمولا خشک و بی روح بوده است و دارای روند تکراری بوده تمامی عنوانین ساخته شده و دیگر عنوانی با نام هری پاتر مشاه نخواهیم کرد.اما میتوان یک بازیـی با سبک جدید از هری پاتر ساخت.هری پاتر با طمع MMO میتواند جالب باشد یا نه؟!

MV5BMTM1NDc4ODkxNV5BMl5BanBnXkFtZTcwNTI4ODE3MQ@@._V1._SY317_CR2,0,214,317_.jpg

HEAT

فکر کنم هرکس که به سینما و فیلم علاقه مند است اسم فیلم Heat را شنیده باشد و آن را دیده باشید.داستان این فیلم درموردخلافکارانی است که از بانک سرقت میکنند و یکی از نگهبانان بانک را به قتل میرسانند و کاراگاهی در این فیلم که آل پاچینو نقش این شخص رو بازی میکند سعی میکند که با استفاده از هوش و نبوغ خود قاتلان را پیدا کند در کل این فیلم فوق العاده زیبا است و پتانسیل زیادی برای تبدیل شدن به بازی دارد.بازی که در آن اکشن و تعقیب و گریز و شخصیت پردازی های عالی وجود داشته باشد...

220px-Cowboys_%26_Aliens.jpg

Cowboys VS Aliens

فیلم Cowboys VS Aliens دارای داستانی جالب و عجیب است!گاوجران ها و فضایی ها!در این فیلم موجودات فضایی به شهر حمله میکنند و بمب های متعددی بر سر افراد پرتاب میکنند و بعضی از انسان ها را برای آزمایش های مختلف با سفینه به فضا میبرند!این فیلم ترکیبی از دنیای قدیمی وسترن و دنیای عجیب سفینه های پیشرفته موجودات فضایی میباشد!میتوان این بازی را با سبک اکشن سوم شخص ساخت که شما در نقش یک کابوی خواهید بود که با بیگانگان مبارزه خواهید کرد!

1335951349_i-am-legend-2007-720p-teh-song-1.jpg

I am legend
فیلم I am legend داستانی آخر الزمانی دارد! در سال 2009 یک فاجعه زیست محیطی اتفاق افتاده است که گروهی مرده و گروهی که زنده مانده اند به زامبی تبدیل شده اند و تنها کسی که زنده مانده است و زامبی هم نشده است!قهرمان این فیلم ویل اسمیت هنر پیشه معروف و محبوب است.این فیلم میتواند خوراکی برای بازی ساز ها باشد..فکرش را بکنید ویل اسمیت به همراه سگ خود میخواهد دنیا را از دست زامبی ها نجات دهد و جان دیگه ای به دنیا دهد..

MV5BMTY4MTUxMjQ5OV5BMl5BanBnXkFtZTcwNTUyMzg5Ng@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

mission imposible

mission imposible :پیمان شبح...این آخرین فیلمی بود که از سری ماموریت غیر ممکن اکران شد این فیلم پر از صحنه های هیجان انگیز و اکشن میباشد که اگر به بازی تبدیل شود خوراک هر گیمر میشود.در این فیلم صحنه های بالا رفتن از ساختمان های بلند دبی بسیار هیجان انگیز است..در کل اگر بازی این فیلم را بسازند حاصل آن مانند سری spilenter cell میباشد

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
خداییش این I Am Legend رو خیلی خوب اومدی میتونه

بازی خوبی عین فیلمش بشه البته دیگه الان کسی سراغ سبک Horror نمیره :(

هری پاتر بازی داره ولی از این کودکانه ای هاست

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
خداییش این I Am Legend رو خیلی خوب اومدی میتونه

بازی خوبی عین فیلمش بشه البته دیگه الان کسی سراغ سبک Horror نمیره :(

هری پاتر بازی داره ولی از این کودکانه ای هاست

آره عزیز..پرچمداران این سبک هم دارن به سمت اکشن میرن و ریشه خودشون رو فراموش میکنن..

M_E_T

کاربر سایت
Mar 9, 2012
147
به نظر من هری پاتر وافعا میتونه به یه بازی معرکه تبذیل بشه ولی نمیدونم چرا استدیو ها فقط همین جوری سرسری ازش یه بازی میسازن ...

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
به نظر من کللا بهتره این دو مقوله از هم جدا باشه
این همه ایده خوب برای بازی و فیلم چرا بخوان از رو هم درست کنن
تقریبا 99% فیلمهایی که از روی بازی ساخته شده و یا بازی هایی که از روی فیلم ساخته شده گند زده و کل اون عنوان را برده زیر سوال

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
به نظر من کللا بهتره این دو مقوله از هم جدا باشه
این همه ایده خوب برای بازی و فیلم چرا بخوان از رو هم درست کنن
تقریبا 99% فیلمهایی که از روی بازی ساخته شده و یا بازی هایی که از روی فیلم ساخته شده گند زده و کل اون عنوان را برده زیر سوال

ولی آقا نوید فکر کنم الان اینطوری شده قبلا خوب بود مثل رزیدنت اویل که از روی بازیش فکر کنم فیلمشو ساختن درسته ؟

عنوان موفقی بود که این اواخر داره کمی گند میزنه

یا مثلا فیلم Max Payne یا Hitman فوق العاده هستند که از روی بازی ساخته شدند یا عنوان تیکن

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ولی آقا نوید فکر کنم الان اینطوری شده قبلا خوب بود مثل رزیدنت اویل که از روی بازیش فکر کنم فیلمشو ساختن درسته ؟

یا مثلا فیلم Max Payne یا Hitman فوق العاده هستند که از روی بازی ساخته شدند یا عنوان تیکن
اتفاقا تمام عناوینی که اسمشون را بردی از فیلمهای خیلی سطحی هالیوود هستن و اصلا قابل قیاس با بازیهاش نیستن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
به نظر من هری پاتر وافعا میتونه به یه بازی معرکه تبذیل بشه ولی نمیدونم چرا استدیو ها فقط همین جوری سرسری ازش یه بازی میسازن ...
باید بگی میتونست تبدیل بشه!
Harry potter and the deadly hallows part 2 آخریش بود دیگه
بالا تر از اون دیگه ندارن که بسازن مگه اینکه LEGO باشه!:|
من که با نسخه آخر بازیش خیلی حال کردم درست همون چیزایی که توی بازیش اتفاق میوفتاد توی فیلمشم میوفتاد!

من اول بازی رو تموم کردم بعد میدونستم فیلمش چطوریه:D

-------------

به نظر من فیلم لازم نیست به بازی تبدیل بشه باید بازی به فیلم تبدیل بشه!
مثل I AM ALIVE - ALAN WAKE - Sleeping dogs و ...
مخصوصا ALAN WAKE که جو داستانش آدمو میگیره خیلی باحاله

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
دقیقا درسته ...هر شرکتی که بخواد از روی فیلم بازی بسازه گنــــد میزنه!هم خودش رو خراب میکنه و هم فیلم رو زیر سوال میبره..

اما به نظر من موضوع و داستان این فیلم ها برای بازی ها مناسب باشه..سازندگان از این موضوع ها و شخصیت ها الهام بگیرن..
نسخه آخر بازی هری پاتر مراحل خیلی کمی داشت و خیلی سریع تمومد شد...و گیم پلی خسته کننده و تکراری داشت

kitana

کاربر سایت
Jun 12, 2009
277

من یکی فیلم هیتمنو دیدم هنوز از شدت حرص شبا نمیتونم بخوابم . آبرو هیتمنو میبرن با این فیلمه:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر