343 به دنیایی فراتر از داستان Master Chief قدم خواهد گذاشت

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
پرچمدار جدید سری Halo یعنی 343 Industries امیدوار است که بتواند داستان‌های جدیدی از این اثر ایجاد کند اما اینبار داستان‌هایی که مرد نام‌دار این سری یعنی Master Chief در مرکز توجه آن نباشد.

73183204434253933306.png

سایت Polygon با خانوم Kiki Wolfkill صحبتی داشته و ایشان می‌گوید: “این خیلی مهم بود که بعد از غیبت Master Chief در ODST و Reach حال به Halo 4 بازگردد، اما آن‌قدر هم ضرورتی ندارد که در تمام داستان‌های پیش روی این سری ظاهر شود.
او همیشه جز حیاتی در سری Halo و تجربیات این سری است اما من امیدوارم که بتوانیم شخصیت‌های مهم و قوی‌ای همچون Master Chief خلق کنیم. منظور من کنار گذاشتن Master Chief نیست، اما ما می‌توانیم نقاط ارتباطی بسیار زیادی در دنیای Halo و داستان‌های این سری برای مردم خلق کنیم."
343 Industries به Halo 4 افتخار می‌کند و بر این باور است که قدم اول برای اثبات خود به فن‌های بازی بسیار مهم و حیاتی بود، اما آن‌ها می‌خواهند داستان‌های نوآورانه‌ای را اینبار از زبان خود بیان کنند.
خانوم Wolfkill ادامه می‌دهد: "ما اینگونه به ماجرا نگاه می‌کنیم که ‘ما قراره در طی ده سال به کجا برویم؟ چه داستانی را قرار است بنویسیم و آن را به جلو ببریم؟’ ما باید بیان نماهایی دیگر از دنیای Halo را شروع کنیم، نماهایی که بسیار جالب و جذاب باشند. موقعیت‌های بسیاری برای کشف و تجربه تازه در دیگر ژانرهای دنیای گیم است، موقعیت‌های بسیاری برای تجربه خط داستانی جدید که با گذشته این سری هم‌خوانی داشته باشد. اگر موقعیتی مناسب در خور این سری ایجاد شود، ما قطعا آن را در نظر خواهیم گرفت. اگر ایده‌ای عالی پیدا شود، حتما با انرژی بر روی آن کار خواهیم کرد."

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
هر قدر میخواین داستانتونو عوض کنید ولی شماره ی 4 اصلا نه هیلو بود نه بازی خوبی بود , وقتی به ریچ نگاه میکنم نمیتونم اسم نسخه ی آخری رو هم هیلو بذارم ! امیدوارم یه دستی به سر و روی کل بازی بکشن نه فقط گرافیک ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
به نظر من باید طوری داستان رو بسازن که مستر به عنوان یک ابر قهرمان تو بعضی مراحل بازی بشه و باقی ماموریتهای خورد رو به شخصیتهای تازه خلق شده بسپارند..

هر قدر میخواین داستانتونو عوض کنید ولی شماره ی 4 اصلا نه هیلو بود نه بازی خوبی بود , وقتی به ریچ نگاه میکنم نمیتونم اسم نسخه ی آخری رو هم هیلو بذارم ! امیدوارم یه دستی به سر و روی کل بازی بکشن نه فقط گرافیک ...

یا شما تا حالا هیلو بازی نکردی یا ما رو داری مسخره میکنی..!

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
قشنگ معلومه شما با سری هیلو اشنانیستین و فقط چون هیلو4متاش شده87این حرف ها رو میزنیناگه متاش90به بالا میشد همچین حرفی نمیزدین..هیلو4یکی از بهترین و باکیفیت ترین بازی ها این نسل بوده اینو حتی بعضی سایت های که به بازی8دادن هم گفتن:D کلا داستان امتیازات و نقد سایت ها هیلو4 از خود بازی جالبتره:D

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
halo 4 نتونست مثل ريچ كه بانجي ساخته بود حماسي باشه با اينكه بر خلاف بانجي از چيف هم در halo4 استفاده كرد
ازلحاظ گيم پلي هم چيزي جديدي نداشت و كپي پيست فورمول موفق بانجي بود.
در ضمينه گرافيك خوب بود.
كلا 343 تو halo4 ميتونست خيلي بهتر ظاهر بشه أميد وارم با تغييراتي كه در اينده ميدن بتونن بهتر ظاهر بشن.
هنوز اون جمله اخر نابل 6 در قسمت پاياني reach توذهنم هك شده وقتي كه فرمانده ميخواد ازش كه سوار هواپيما بشه و محل رو ترك كنن و نابل 6 مي گه ..... I have gun
كه نشون ميداد نابل 6 ميخواد تا آخرين نفس مقاومت كنه.

آخرین ویرایش:

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
reach و odst خبوب بودن ولي شماره 4 ش هم عالي بود داستان خوبي هم داشت گرافيكش هم عالي بود واقعا طعم هيلو هاي بانجي رو ميداد از روي چي گفتيد هيلو نبود خدا ميداند!

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
آهان یعنی هرکی هیلو 4 رو نقد کنه یعنی هیلو رو نمیشناسه و ... :| داستان هیلو 4 به خوبی شماره های قبل بود واقعا ؟!!؟! 1% تازگی توی بازی دیدین ؟!!؟ چیزی جز گرافیک تو بازی جذابیت داشت ؟! واقعا کسی میتونه بگه این بازی در حد ریچ یا 3 بود ؟! پس حتما مشکل از منه ... :|

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
آهان یعنی هرکی هیلو 4 رو نقد کنه یعنی هیلو رو نمیشناسه و ... :| داستان هیلو 4 به خوبی شماره های قبل بود واقعا ؟!!؟! 1% تازگی توی بازی دیدین ؟!!؟ چیزی جز گرافیک تو بازی جذابیت داشت ؟! واقعا کسی میتونه بگه این بازی در حد ریچ یا 3 بود ؟! پس حتما مشکل از منه ... :|
نقد؟
ریلی؟؟؟
کامان :dots:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
والا من که به عنوان کسی که از اولین نسخه Halo ، هر شماره رو تقریباً توی زمان خودش بازی کردم و از اول باهاش بودم (Halo 1 حدود یه سال بعد از عرضه ، ولی از Halo 2 به بعد همه نسخه ها رو زمان خودشون بازی کردم و کیفیت هر بازی رو زمان خودش دیدم) ، به شدت با Halo 4 حال کردم.
از نظر گیم پلی که هیچ نقصی نداشت و نمیدونم از کجاش میشه ایراد گرفت. بعد از چندین نسخه ، کلی اسلحه جدید و دشمن های متفاوت به بازی اضافه شدن و اکثرشون هم بالانس خوبی داشتن. طراحی مراحل هم عالی بود و گیم پلی هم همون Haloـی همیشگی بود با یه سری تغییرات کوچیک.
از نظر داستان به نظرم عالی بود و من به شدت باهاش حال کردم. مخصوصاً روابط Chief و Cortana که از اولین نسخه با هم بودن ولی هیچ وقت تا این حد رابطه ـشون عالی پردازش نشده بود. یه Villain جدید هم معرفی شد که کاراکتر جالبی داشت ، البته به نظرم میتونستن یه کم بیشتر روش مانور بدن. یه سری اطلاعات جالب هم در مورد گذشته دنیای Halo و چیزهایی که نمیدونستیم یا حداقل توی بازی های Halo (نه کتاب ها و ...) بهش پرداخته نشده بود رو اینجا دیدیم. دوستانی که ویدئوهای Terminal ها رو ندیدن هم حتماً ببینن ، به شدت عالی ساخته شدن.
موسیقی ها فوق العاده بودن. شاید به 2،3 تا از کارهای نسخه های قبلی نرسن ، ولی واقعاً عالی بودن و میشه جزو بهترین موسیقی های این نسل قرارشون داد.
در مورد گرافیک هم کلاً بهتره حرفی نزنیم ! :D
فقط بخش آنلاین می مونه که من نمیتونم نظری در موردش بدم ، چون از اولین نسخه زیاد اهل آنلاین Halo نبودم و Halo 4 رو هم که اصلاً آنلاین نزدم ببینم چطوریه ! :D
در مجموع Halo 4 واقعاً بازی زیبا و کاملی بود. اون هم در حالی که سازنده بازی کلهم عوض شد و همون طور که قبلاً هم بحث کردیم ، 343 توی نسخه اولی که ساخت حق داشت یه کم با احتیاط عمل کنه. حالا که جای پای خودش رو محکم کرده ، توی نسخه های بعدی میتونیم شاهد تغییرات بیشتری هم باشیم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
انتقاد بهش وارده ولی اگر بخوای هیلو نبود یا اصلا بازی خوبی نبود فقط خودمون رو هیتر نشون دادیم..
گیم پلی 90 درصدش همون هسلو های قبلی بود و فقط یک سری تغییرات کوچیک کرده بود که به نظرم بهتر شده بود
مشکل اساسیش به نظر من روایت داستان و نوع ماموریتهای بود که به مستر میدادن.. وگرنه گیم پلی اصلی بازی کوچکترین مشکلی نداشت و کاملا به اصول پایبند بود..

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این خبر نشون میده شاید به احتمال زیاد اینها یه سری جدید از هیلو را برای لانچ تایتل و شاید بعد 1 سال عرضه شدن کنسول جدید در نظر گرفتن و هیلو 5 را نگه میدارند برای سال 2015 تو این بازه یه هیلو بازی کنیم اونم با هوای نسل بعد فوق العاده میشه :D
البته 343 تو 2 تا مصاحبه دیگه گفته بودند که ما میخواین هیلو را در سبکهای دیگه بسازیم شک هم ندارم همین الان دارن روش کار میکنند .

آخرین ویرایش:

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
امیدوارم دو تیم کاملا مجزا و هر کدوم بسیار قوی رو بزارن یکی فقط Halo با اسانس مستر چیف درست کنه و یکی هی خلاقیت از خودش در بده. مثلا همین Spartan Ops به راحتی به اندازه ی یه بازی AAA دیگه میارزید که گذاشتنش کنار Halo 4. خیلی خیلی به 343i اعتماد دارم و امیدوارم بتونن دنیای هیلو رو گسترش قابل توجهی بدن. یه Halo Wars دیگه هم بدن بد نیست!:d
این IP اونقدر جا داره که حتی میتونه به بزرگ ترین فرنچایز صنعت تبدیل بشه. فقط امیدوارم مایکروسافت مسخره بازی درنیاره!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,004
نام
اسماعیل
امیدوارم دو تیم کاملا مجزا و هر کدوم بسیار قوی رو بزارن یکی فقط Halo با اسانس مستر چیف درست کنه و یکی هی خلاقیت از خودش در بده. مثلا همین Spartan Ops به راحتی به اندازه ی یه بازی AAA دیگه میارزید که گذاشتنش کنار Halo 4. خیلی خیلی به 343i اعتماد دارم و امیدوارم بتونن دنیای هیلو رو گسترش قابل توجهی بدن. یه Halo Wars دیگه هم بدن بد نیست!:dاین IP اونقدر جا داره که حتی میتونه به بزرگ ترین فرنچایز صنعت تبدیل بشه. فقط امیدوارم مایکروسافت مسخره بازی درنیاره!
يعني از halo wars خوشت اومد؟:dمن كه طرفش هم نرفتم چون از سبكش خوشم نيومد:dاون دوست عزيزمون كه توضيح دادن ولي آنلاينش رو نگفتن بايد بگم هيلو 4 تا چند هفته فقط مقام اول رو در ايكس باكس لايو داشت الانش رو نميدونم فك كنم 4يا5 باشه البته شايد!:d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
نوبل 6 در حد چیف بود اگه بتونن همونو پردازش کنن عالیه
يعني از halo wars خوشت اومد؟
:d
من كه طرفش هم نرفتم چون از سبكش خوشم نيومد
:d
اون دوست عزيزمون كه توضيح دادن ولي آنلاينش رو نگفتن بايد بگم هيلو 4 تا چند هفته فقط مقام اول رو در ايكس باكس لايو داشت الانش رو نميدونم فك كنم 4يا5 باشه البته شايد!
تنها RTS روی کنسول که قابل بازی باشه بود:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر