343 به دنیایی فراتر از داستان Master Chief قدم خواهد گذاشت

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
پرچمدار جدید سری Halo یعنی 343 Industries امیدوار است که بتواند داستان‌های جدیدی از این اثر ایجاد کند اما اینبار داستان‌هایی که مرد نام‌دار این سری یعنی Master Chief در مرکز توجه آن نباشد.

73183204434253933306.png

سایت Polygon با خانوم Kiki Wolfkill صحبتی داشته و ایشان می‌گوید: “این خیلی مهم بود که بعد از غیبت Master Chief در ODST و Reach حال به Halo 4 بازگردد، اما آن‌قدر هم ضرورتی ندارد که در تمام داستان‌های پیش روی این سری ظاهر شود.
او همیشه جز حیاتی در سری Halo و تجربیات این سری است اما من امیدوارم که بتوانیم شخصیت‌های مهم و قوی‌ای همچون Master Chief خلق کنیم. منظور من کنار گذاشتن Master Chief نیست، اما ما می‌توانیم نقاط ارتباطی بسیار زیادی در دنیای Halo و داستان‌های این سری برای مردم خلق کنیم."
343 Industries به Halo 4 افتخار می‌کند و بر این باور است که قدم اول برای اثبات خود به فن‌های بازی بسیار مهم و حیاتی بود، اما آن‌ها می‌خواهند داستان‌های نوآورانه‌ای را اینبار از زبان خود بیان کنند.
خانوم Wolfkill ادامه می‌دهد: "ما اینگونه به ماجرا نگاه می‌کنیم که ‘ما قراره در طی ده سال به کجا برویم؟ چه داستانی را قرار است بنویسیم و آن را به جلو ببریم؟’ ما باید بیان نماهایی دیگر از دنیای Halo را شروع کنیم، نماهایی که بسیار جالب و جذاب باشند. موقعیت‌های بسیاری برای کشف و تجربه تازه در دیگر ژانرهای دنیای گیم است، موقعیت‌های بسیاری برای تجربه خط داستانی جدید که با گذشته این سری هم‌خوانی داشته باشد. اگر موقعیتی مناسب در خور این سری ایجاد شود، ما قطعا آن را در نظر خواهیم گرفت. اگر ایده‌ای عالی پیدا شود، حتما با انرژی بر روی آن کار خواهیم کرد."

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,768
نام
مارشال
قدم بذاره آقا، بذاره، ما که استقبال میکنیم. :D
Universe به اون عظمت و پتانسیل، چرا نشه از کاراکترهای دیگه ش هم بازی ساخت.

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
دنیای عظیمی که از صد هزار سال تاریخ بهره میبره و هزاران اتفاق مهم و حماسی درش افتاده خیلی راحت میشه شخصیتهای بزرگ و تاثیر گذار توش خلق کرد.

HALO:reach فقط چند روز از این تاریخ رو به تصویر کشید و 6 تا قهرمان واقعی تحویل داد.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
هر قدر میخواین داستانتونو عوض کنید ولی شماره ی 4 اصلا نه هیلو بود نه بازی خوبی بود , وقتی به ریچ نگاه میکنم نمیتونم اسم نسخه ی آخری رو هم هیلو بذارم ! امیدوارم یه دستی به سر و روی کل بازی بکشن نه فقط گرافیک ...

با کمال احترام،از نظر من، شماره 4 بیش از حد هیــلو بود :d
یعنی دیگه زیادی خواستن همون راه هـــیلوهای قبلی رو ادامه بدن که مبادا فن بیس بازی از تغییرات زیاد ناراضی باشه. کارشون هم بسیار درست و منطقی بود. حالا که به همه فهموندن میتونن یه هیـــلوی با کیفیت خلق کنن، شروع میکنن به پیاده کردن ایده های خودشون(امیدوارم که این طور باشه).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر