SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
خخخخ.خداوکیلی این مورد به ذهنم منم رسیده..چرا اینهمه دردسر..فرودو مینشت رو یکی از عقابها مستقیم میرفت تو کوه نابودی و حلقه رودنابود میکرد..کل فیلم ۱۰ دقیقه هم نمیشد بجای ۱۰ ساعت..

حیف جان رونالد روئر تالکین زنده نیست تا این نظرو بهش بگیم که داستان رو اصلاح کنه
آقا یه سوال عجیب بعد چندین سال درباره ارباب حلقه ها به ذهنم رسید :D

موقعی که میخواستن حلقه رو نابود کنن چرا با اون عقاب ها یکی سوار نشد بره کوه نابودی حلقه رو پرت کنه بره ؟:D این همه بدبختی کشیدن پیاده رفتن چرا:D

فرستاده شده از MI 8 Liteِ من با Tapatalk

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
انیمیشن ارباب حلقه ها ساخت سال ۱۹۸۷ رو دیدی؟؟کل فیلم از روی اون ساخته شده..اگر ندیدی حتمن ببین..

ولی بین انیمیشن و فیلم تو بعضی جاها تناقضات عجیبی وجود داره..
مثلا تو انیمیشن میگه بعد اینکه بیلبو حلقه رو میده فرودو حدود ۷۰ سال پیش فرودو میمونه بعد تصمیم به نابودیش میگیره.در حالیکه توی فیلم به محض اینکه بیلبو حلقه رو میده فرودو اقدام به سفر میکنه..و چند تا تناقض دیگه
این ویدئو این عکسو کسی نداره؟:D

--
دوستان من خودم فن چند آتیشه ارباب حلقه هام :D کی باشم بخوام تالکین و جناب پیتر جکسون رو زیر سوال ببرم :D
منتها دیدم اینجا همه واسشون سواله چرا تو جان ویک طرف مشت زد تو چشم اون یکی چرا نزد وسط پاهاش، چرا اونجا رو جا خالی نداد و اینا گفتم تا فرصت محیا هست منم یه سوال بپرسم :D

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
انیمیشن ارباب حلقه ها ساخت سال ۱۹۸۷ رو دیدی؟؟کل فیلم از روی اون ساخته شده..اگر ندیدی حتمن ببین..

مثلا تو انیمیشن میگه بعد اینکه بیلبو حلقه رو میده فرودو حدود ۷۰ سال پیش فرودو میمونه بعد تصمیم به نابودیش میگیره.در حالیکه توی فیلم به محض اینکه بیلبو حلقه رو میده فرودو اقدام به سفر میکنه..و چند تا تناقض دیگه

کل فیلم رو از روی انیمیشن ساختن ؟:D انیمیشن رو از روی چی ساختن ؟:D کتاب ارباب حلقه ها نقش چی داشته این وسط پس ؟:|:D
OMG:D

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
من متوجه نشدم اگر منبع هر دو یکی هست چرا تناقض دارن!!!
ولی اگر انیمیشن رو ندیدی حتمن ببین..صحنه هایی که تو فیلم ساختن دقیقا مثل انیمیشن هست..حتی شروعش و خیلی از دیالوگهاش
کل فیلم رو از روی انیمیشن ساختن ؟:D انیمیشن رو از روی چی ساختن ؟:D کتاب ارباب حلقه ها نقش چی داشته این وسط پس ؟:|:D
OMG:D

• Like
Reactions: Anakin

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
سوالی که جدیدا ذهنمو درگیر کرده اینه که فیلمای تارنتینو فلسفه و معنای عمیقی دارن یا صرفا برای سرگرمی هستن؟
مثلا فیلم Parasite رو که جدیدا دیدم جدا از اینکه مخاطب رو کامل درگیر و سرگرم میکنه مفاهیم عمیقی هم داره یعنی فیلمیه هم برای مخاطب عام و هم برای مخاطب خاص
به نظرتون فلسفه و مفاهیم خاصی پشت فیلم های تارنتینو هست؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یه سوالی که جدیدا ذهنمو درگیر کرده اینه که فیلمای تارنتینو فلسفه و معنای عمیقی دارن یا صرفا برای سرگرمی هستن؟
مثلا فیلم Parasite رو که جدیدا دیدم جدا از اینکه مخاطب رو کامل درگیر و سرگرم میکنه مفاهیم عمیقی هم داره یعنی فیلمیه هم برای مخاطب عام و هم برای مخاطب خاص
دیگه تو فیلمی که هیشکی به هیشکی رحم نمیکنه تهش همه هم رو شتک میکنن نباید انتظار معنا و فلسفه گشت :D دیشب یـ تویت در مورد فیلم اخیر تارانتینو دیدم نوشته بود فقط تارانتینو ـه که بدون پلات میتونه 2 ساعت خورده ای فیلم بسازه ! فیلمای تارنتینو لذت خالص هستن یـ فیلمنامه آبدار و یـ داستان نسبتا سر راست با چند تا شخصیت وراج که باید فقط لذت برد از بازیهاشون همینه که رس بازیگر های توانا رو تارانتینو میکشه جلو دوربین .....

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سوالی که جدیدا ذهنمو درگیر کرده اینه که فیلمای تارنتینو فلسفه و معنای عمیقی دارن یا صرفا برای سرگرمی هستن؟

بله
فقط کافیه به مفهوم انتقام که دو دوگانه کیل بیل بهش پرداخت میشه توجه کنید
روند شخصیتی که طی میشه و ...

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
1.jpg

لودی لین در حال مذاکره برای بازی در نقش شخصیت لیوکنگ در فیلم Mortal Kombat است. قبلا حضور جو تسلیم در نقش شخصیت ساب-زیرو تایید شده بود. فیلم Mortal Kombat قرار است در تاریخ 5 ماه مارس 2021 اکران شود و کارگردانی این اثر بر عهده سیمون مک‌کوید می باشد.

این طرحی از داداش تپلمون باس‌لاجیک:D
ECGcRHeUIAAF-6K.jpg

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,724
نام
وحید
خخخخ.خداوکیلی این مورد به ذهنم منم رسیده..چرا اینهمه دردسر..فرودو مینشت رو یکی از عقابها مستقیم میرفت تو کوه نابودی و حلقه رودنابود میکرد..کل فیلم ۱۰ دقیقه هم نمیشد بجای ۱۰ ساعت..

حیف جان رونالد روئر تالکین زنده نیست تا این نظرو بهش بگیم که داستان رو اصلاح کنه

تو بازی فارکرای 4 یه قسمت جالب هست که میتونی بازی رو 10 دقیقه ای تموم کنی خیلی جالبه و نویسنده ها راهی گذاشتن که بازی بدون درگیری تموم بشه
در کل به نظرم زیاد نباید خودمون رو درگیر یه سری از مسائل کنیم چون فقط لذت فیلم رو ازمون میگیره
همین جان ویک اکشن نابی داشت خیلی با اکشنش حال کردم حالا درسته پلیس نداشت ولی جذاب بود و سرشار از ادرنالین
بهترین فیلم اکشن این یکی دو سال اخیر هم از دید من اخرین شماره ماموریت غیرممکن بود

BlackGamer

کاربر سایت
Oct 5, 2012
134
دیگه تو فیلمی که هیشکی به هیشکی رحم نمیکنه تهش همه هم رو شتک میکنن نباید انتظار معنا و فلسفه گشت :D دیشب یـ تویت در مورد فیلم اخیر تارانتینو دیدم نوشته بود فقط تارانتینو ـه که بدون پلات میتونه 2 ساعت خورده ای فیلم بسازه ! فیلمای تارنتینو لذت خالص هستن یـ فیلمنامه آبدار و یـ داستان نسبتا سر راست با چند تا شخصیت وراج که باید فقط لذت برد از بازیهاشون همینه که رس بازیگر های توانا رو تارانتینو میکشه جلو دوربین .....
بله
فقط کافیه به مفهوم انتقام که دو دوگانه کیل بیل بهش پرداخت میشه توجه کنید
روند شخصیتی که طی میشه و ...

پستی در این مورد پیدا کردم که انگار همین موضوع رو بررسی کرده:
کوئنتین تارانتینو به روایت علی مسعودی‌نیا (بخش اول) | برهم‌زدن دوگانگی کلاسیک خیر و شر
حتی از نگاه تارنتینو به جامعه هم حرف زده جدا از فلسفه.

• Like
Reactions: Ali Venom

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید

کلیات که تغییر نکرده بگیم تناقض پیش اومده ... تناقض میشه هابیت که شخصیت زن (Tauriel) به فیلم کلا اضافه میشه !
یا در Got کلا مسیر سریال با کتاب عوض میشه

• Like
Reactions: Erebor

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
کلیات که تغییر نکرده بگیم تناقض پیش اومده ... تناقض میشه هابیت که شخصیت زن (Tauriel) به فیلم کلا اضافه میشه !
چرا دیگه تناقض زیاد پیش میاد که کلیات رو میبره زیر سوال..
مثلا تو انیمیشن میگه حلقه 70 سال پیش فرودو میمونه و بعد اقدام به سفر میکنه..
خوب میشه گفت فرودو بخاطر داشتن حلقه پیر نمیشه ولی دوستاش مثل سم که قبل از حلقه باهاش بودن چرا پیر نشدن و هیچ تغییری نکردن؟؟اونا که حلقه رو نداشتن..

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
یا مثلا اونجاش که فرودو زخمی شده و میخواد از نزگولها فرار کنه..تو انیمیشن نشون میده خود فرودو تنها فرار میکنه و هیچ الفی اونو حمل نمیکنه..بعدم وردی خونده میشه و آب میاد نزگولها رو میبره..در حالیکه تو فیلم کلا کلیاتش فرق داره..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر