ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
jim_carrey_robotnik.jpeg

حدس بزنین این بازیگر کیه و چه نقشی رو داره ایفا میکنه؟
اولین تصویر جیم کری در نقش دکتر ربوتنیک! :D

• Like
Reactions: sajjad++

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
تریلر سونیک (Sonic the Hedgehog) حیرت‌انگیزه! کمتر کسی انتظار داشت چیز خوبی ازش دربیاد، ولی این دیگه وارد یه ابعاد جدیدی از افتضاح بودن شده و احتمالاً از اون فیلم‌هایی میشه که از شدت داغون بودن، باعث سرگرمی آدم میشن! :))
watch?v=FvvZaBf9QQI

7h4x_3f.jpg

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,535
تریلر سونیک (Sonic the Hedgehog) حیرت‌انگیزه! کمتر کسی انتظار داشت چیز خوبی ازش دربیاد، ولی این دیگه وارد یه ابعاد جدیدی از افتضاح بودن شده و احتمالاً از اون فیلم‌هایی میشه که از شدت داغون بودن، باعث سرگرمی آدم میشن! :))
watch?v=FvvZaBf9QQI

7h4x_3f.jpg
به چشم سونیک هم نگاه نکنی ، بازم به همین حد مزخرفه . کارکترها یکی از یکی بیخودتر ، جیم کری هم خیلی وقته لوده ی هالیوود شده .

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
نمیدونم این به خاطر علاقه بیش از حد من به سونیکه یا نه ولی از نظر من خداییش خوب بود تریلرش :D حالا درسته من زیاد از فیلم میلم چیزی سردر نمیارم و مثل شما نمیتونم روی یک فیلم انتقاد کنم یا بگم کدوم خوبه یا کدوم بده ؛ ولی از نظر من خیلی هم خوب بودش :D هرکی هم هرچی دلش میخواد بگه من بهش جواب نمیدم :> نظر شخصیمه دیگه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
watch?v=FvvZaBf9QQI

7h4x_3f.jpg
مجبورن؟ :D متال گیر انچارتد دیابلو چه میدونم وار-همر هیلو .... همه اینا رو ول کردن سونیک بسازن !!.

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
مجبورن؟ :D متال گیر انچارتد دیابلو چه میدونم وار-همر هیلو .... همه اینا رو ول کردن سونیک بسازن !!.
بازی های سونیک دارن کم کم به دردنخور میشن و دیگه زیاد طرفدار نداره ؛ مجبور شدن با ساخت فیلم حداقل دوباره سونیک رو به اوج موقع خودش برگردونن که ظاهرا با نظراتی که شما دوستان دارید پس انگار نه انگار دیگه ... البته افرادی که مثل من هم نظر اند تو یوتیوب و ... هم زیاد هستند ولی خب نظرات مخالف از نظرات موافق بیشتره دیگه :(

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
حالا اصلاً فرض کنیم چاقو گذاشتن بیخ خرخره‌شون و مجبور هستن بسازن، خب یه ذره بهتر طراحی کنن. این چی بود با اون لنگ و پاچه! :|
چند سال پیش ملت این رو به شوخی گذاشته بودن و الآن کم‌کم داره به حقیقت می‌پیونده! :D اون سونیک قدیمی و گرد و قلمبه رو خیلی بیشتر دوست داشتم تا این یارو که روز به روز پاهاش بیشتر کِش میاد!

tjb_c30d5156dc00a4b57e06586e5037d2b9.jpg

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,241
بازی های سونیک دارن کم کم به دردنخور میشن و دیگه زیاد طرفدار نداره ؛ مجبور شدن با ساخت فیلم حداقل دوباره سونیک رو به اوج موقع خودش برگردونن که ظاهرا با نظراتی که شما دوستان دارید پس انگار نه انگار دیگه ... البته افرادی که مثل من هم نظر اند تو یوتیوب و ... هم زیاد هستند ولی خب نظرات مخالف از نظرات موافق بیشتره دیگه :(
بازی های سونیک دارن کم کم بدردنخور میشن؟ Sonic Mania از نظر بسیاری از سونیک فن ها بهترین بازی سری بوده. فروش خیلی خوبه هم داشته نمراتش هم عالی بوده. اصلا این بازی یه روح تازه به سونیک دمید و همه رو به ادامه سری امیدوار کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر