NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
Mortal Kombat Cast Unites. Filming begins soon

i300860_.png

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
دو شایعه از فیلم The Batman به کارگردانی مت ریوز:

- به نظر میرسد که گزینه اصلی برای بازی در نقش شخصیت جیم گوردون، ماهرشالا علی ستاره محبوب دنیای سینما هست.

- برخلاف شایعات قبلی، ظاهرا قرار است در فیلم بتمن شاهد حضور نسخه رنگین پوست شخصیت کت‌وومن باشیم.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN

- به نظر میرسد که گزینه اصلی برای بازی در نقش شخصیت جیم گوردون، ماهرشالا علی ستاره محبوب دنیای سینما هست.

- برخلاف شایعات قبلی، ظاهرا قرار است در فیلم بتمن شاهد حضور نسخه رنگین پوست شخصیت کت‌وومن باشیم.
اوه اوه... خدابخیر بگذرونه... وات د فاززززز

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر

در مورد خبر اول باید بگم کنسل هست ، مثل این‌که بعد از قبول کردن نقش بلید توسط ماهرشالا علی این مورد کنسل شد.

در مورد خبر دوم هم خبر هم مثل اینکه مت ریوز برای نقش زن گربه ای Zoë Kravitz رو در نظر داشته که خب به علت مشغله کاری ایشون این مورد هم کنسل شده .

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
از زویی کرویتز برای کت وومن بشدت استقبال میکنم. استایل چهرش خفنه و بنظرم به نقش میخوره. از اون طرف بازیش هم عالیه. پتانسیل seductive بازی کردن کت وومنی رو هم داره. حیف که گویا نتونسته...

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
بعد مدت ها سری X men رو شروع کردم و دارم طبق این تایملاین جلو میرم ( درسته دیگه ؟) از یه سایت برداشتم
X-Men: First Class (primarily 1962)

X-Men: Days of Future Past (largely 1973)

X-Men Origins: Wolverine (primarily late 1970s)

X-Men: Apocalypse (1983)

Dark Phoenix

X-Men (early noughties)*

X2: X-Men United (mid-noughties)

X-Men: The Last Stand (mid-noughties)

The Wolverine (2013)

Deadpool(2016)

Deadpool 2 (2018)

Logan(2029)

و سومین فیلم رو دیدم و به شدت ضعیف تر از دومی بود از هر لحاظ. مثل اینکه نسخه های بعدی هم از لحاظ جلوه های ویژه همینطوری هستن !

این چه جلوه ویژه ای هست ؟ اونم واسه فیلمی که 2009 ساخته شده :D انگار دادن واحد جلوه های ویژه یکی از شبکه های استانی صداوسیما.خیلی تو ذوق میزد :D

یه سوال دیگه در مورد پروفسور ایکس
تو فیلم سومی X-Men Origins: Wolverine پروفسور ایکس میاد، ولی هم پیره هم کچل در حالی که در فیلم دومی جوونه :D و این دو فیلم فاصله زمانی چندانی با هم ندارن ! شایدم من اشتباه متوجه شدم:D

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
بعد مدت ها سری X men رو شروع کردم و دارم طبق این تایملاین جلو میرم ( درسته دیگه ؟) از یه سایت برداشتم
X-Men: First Class (primarily 1962)

X-Men: Days of Future Past (largely 1973)

X-Men Origins: Wolverine (primarily late 1970s)

X-Men: Apocalypse (1983)

Dark Phoenix

X-Men (early noughties)*

X2: X-Men United (mid-noughties)

X-Men: The Last Stand (mid-noughties)

The Wolverine (2013)

Deadpool(2016)

Deadpool 2 (2018)

Logan(2029)

و سومین فیلم رو دیدم و به شدت ضعیف تر از دومی بود از هر لحاظ. مثل اینکه نسخه های بعدی هم از لحاظ جلوه های ویژه همینطوری هستن !

این چه جلوه ویژه ای هست ؟ اونم واسه فیلمی که 2009 ساخته شده :D انگار دادن واحد جلوه های ویژه یکی از شبکه های استانی صداوسیما.خیلی تو ذوق میزد :D

یه سوال دیگه در مورد پروفسور ایکس
تو فیلم سومی X-Men Origins: Wolverine پروفسور ایکس میاد، ولی هم پیره هم کچل در حالی که در فیلم دومی جوونه :D و این دو فیلم فاصله زمانی چندانی با هم ندارن ! شایدم من اشتباه متوجه شدم:D

به ترتیب سال تولید ببین
چون خط زمانی تغییر میکنه بازیگر پرفسور ایکس عوض میشه
یادمه من یه نسخه از wolverine 2009 دیدم پرده سبز کامل مشخص بود (فک کنم نسخه دزدی از استدیو بود) ولی در کل فیلم داغونی بود.

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
در مورد خبر اول باید بگم کنسل هست ، مثل این‌که بعد از قبول کردن نقش بلید توسط ماهرشالا علی این مورد کنسل شد.

در مورد خبر دوم هم خبر هم مثل اینکه مت ریوز برای نقش زن گربه ای Zoë Kravitz رو در نظر داشته که خب به علت مشغله کاری ایشون این مورد هم کنسل شده .
میشه یکی همزمان هم تو یه فیلم مارول بازی کنه هم یه فیلم DC ?

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
آقا تصمیم گرفتم هر هفته با انتخاب یک موضوع، برم برترین فیلم های با محوریت آن موضوع را تماشا کنم. این هفته رفتم به سراغ فیلم هایی با محوریت مواد مخدر و پلیس بازی. این گزینه ها را بهتان پیشنهاد می کنم:

Training Day
Traffic
Havoc
Sicario
Just 6.5
Street Kings
Cop Out
The End of Watch
American Gangster
Bad Boys I & II
District 13
Elite Squad I & II

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
دوستان قضیه فیلم هشتم هری پاتر که قراره براساس نمایشنامه فرزند نفرین شده، ساخته بشه راسته؟
اگه اشتباه نکنم خود جی کی رولینگ ساخت فیلم رو تکذیب کرده. ولی کلا یه خبرایی از فرزند نفرین شده در راهه انگار.

• Like
Reactions: Ali Venom

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
آقا تصمیم گرفتم هر هفته با انتخاب یک موضوع، برم برترین فیلم های با محوریت آن موضوع را تماشا کنم. این هفته رفتم به سراغ فیلم هایی با محوریت مواد مخدر و پلیس بازی. این گزینه ها را بهتان پیشنهاد می کنم:

Training Day
Traffic
Havoc
Sicario
Just 6.5
Street Kings
Cop Out
The End of Watch
American Gangster
Bad Boys I & II
District 13
Elite Squad I & II