K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
واقعا ناراحت کننده استاد داره بازنشسته میشه یـ سریا هستن که دارن له له میزنن واسه بازنشسته شدنش 8-|

EA8LZrJUEAAvFlb.jpg

اون زمانی که Uma Thurman تو Kill Bill به صغیر و کبیر رحم نمیکرد و همه رو با کاتانا رنده میکرد این اقا یادش نمیاد یـ مشت پهن ریخته باشن تو مغر آدم چنین سر تیتری نمیزنه !!!! چند روز پیش هم دختر بروس لی از اینکه باباش تو فیلم حکم کمدی داره ناراحت شده بود و یـ سریا دوباره به استاد برگشته بودن و بهش کلی لقب نژاد پرست و زد زن و این حرفا داده بودن !!! ای کاش استاد بازنشسته نمیشد شاید حالا حالا در حدش دیگه نبینیم !!!!

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
از همین صحنه معلومه نولان میخواد دوباره مغزمون رو منفجر کنه :

خیلی خوشحالم می‌بینم داداچ کریستوف برگشته بازم به سراغ فیلم‌های علمی/تخیلی:D\m/

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
یه سوال مهم درباره شخصی که تو avengers endgame بود و کسی اشاره نکرد :
اخرای فیلم اون صحنه که همه هستن و به احترام تونی امدن خونش ، یه پسر جوونی هست که پشت سر واندا و سم و باکی تنها ایستاده و پشت سرش هم وزیر راس و مامور هیل هستن. پسره کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,069
نام
Ali
واقعا ناراحت کننده استاد داره بازنشسته میشه یـ سریا هستن که دارن له له میزنن واسه بازنشسته شدنش 8-|

View attachment 112528

اون زمانی که Uma Thurman تو Kill Bill به صغیر و کبیر رحم نمیکرد و همه رو با کاتانا رنده میکرد این اقا یادش نمیاد یـ مشت پهن ریخته باشن تو مغر آدم چنین سر تیتری نمیزنه !!!! چند روز پیش هم دختر بروس لی از اینکه باباش تو فیلم حکم کمدی داره ناراحت شده بود و یـ سریا دوباره به استاد برگشته بودن و بهش کلی لقب نژاد پرست و زد زن و این حرفا داده بودن !!! ای کاش استاد بازنشسته نمیشد شاید حالا حالا در حدش دیگه نبینیم !!!!

استاد یه نابغه‌ی دیوونست...
بزار هرچی میخوان بگن!
سینما و هنره که می‌مونه، نه این اراجیفی که فقط برای حمایت و چاپلوسی از یه جنبشِ مزخرفِ فاشیستیه!
اگه استاد رسماً خداحافظی کنه، حالا حالاها که نه! شاید تا وقتیکه زنده هم باشیم چیزی مثل ایشون متولد نشه!
آخی کی می‌تونه این حجم از مونولوگ‌های دیوونه کننده بنویسه؟
ای کاش اصلا تارانتینو بعد از بازنشستگی و خداحافظی از سینما بره سمت ادبیات!!
مغزش رسما برای رمان نوشتن درست شده...

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
اخرای فیلم اون صحنه که همه هستن و به احترام تونی امدن خونش ، یه پسر جوونی هست که پشت سر واندا و سم و باکی تنها ایستاده و پشت سرش هم وزیر راس و مامور هیل هستن. پسره کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
112584

بینندگان ظریف و مردمانی که میدانستند گذر عمر چگونه است، دریافتند که آن پسرک کسی نبود جز "تای سیمپکینز" کسی که در نقش پسرک دوس داشتنی بنام "هارلی کینر" در فیلم Iron Man 3 محصول سال 2013 ایفای نقش نمود.
سیمپکینز که اکنون 17 سال دارد، ظاهرش به نسبت 6 سال پیش بسیار دگرگون گشته!به قول معروف این غافله عمر عجب میگذرد!

در مورد خود هارلی کینر به نقل از زومجی :
"سیمپیکنز نقش شخصیت هارلی کینر را در فیلم Iron Man 3 بر عهده داشت که به تونی استارک با بازی رابرت داونی جونیور، برای تعمیر لباس آیرون من و مبارزه با ماندارین کمک کرد که در پایان فیلم مشاهده کردیم که استارک یک کارگاه بسیار پیشرفته به کینر هدیه داد."

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,153
نام
حامد
بعضی از شخصیتا مثل کاپیتان فمنیست (:D) ، اسپایدرمن، بلک پنتر و ... تو فاز بعدیم حضور خواهند داشت. دکتر استرنج هم هستش و فیلم بعدیش تایید شده که اولین فیلم ترسناک MCU هست.
بعضی از کاراکترا شخصیتشون عوض میشه. برای مثال ثور قراره تبدیل به She-Thor شه که احتمالا ناتالی پورت من هست. کاپیتان آمریکا تبدیل به Falcone میشه و آیرون من هم احتمالا نقششو پپر بگیره. :|
کلا پلن مارول واسه فاز بعد مشخص شده. سرچ کنی همراه با تایملاین میاره. ولی از این اونجرز خوب سودی گیرشون اومده و 4 تا فیلم اونجرز که منتشر شده توی Top 10 Grossing Movie هست. بعیده دیزنی به این راحتیا بیخیالش شه :))

پ.ن :
یه نکته ای که رفته رو مخم دکتر استرنج مگه میتونست از تایتان به زمین پورتال باز کنه؟ اگه میتونست خب چرا توی IW نکرد و از زمین کمک نگرفتند؟! پس چرا تاکید داشت که سفرشون به تایتان One Way Trip هست؟!
اگه نمیتونست هم که الان توی اندگیم پورتال زد که :))

کلا بین اندگیم و IW اونطور که باید پیوستگی داستانی وجود نداره.
سلام
فکر کنم چون که..

به نظرم چون که اینجا هم دکتر از زمین به زمین پورتال باز کرد و این پورتال رو از اون منطقه واکاندو ها باز کرد و اگه ببینی همه ملت از همون منطقه بودن حتی ازگاردی ها هم که اومده بودن روی زمین پس میتونستن بیان و پورتال بشن

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
مطممئن نیستم ولی یکی گفته بود همون پسر بچه‌ای که به تونی استارک توی آیرون من 3 کمک میکرد

• Like
Reactions: TheGodfather

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
سلام
فکر کنم چون که..

به نظرم چون که اینجا هم دکتر از زمین به زمین پورتال باز کرد و این پورتال رو از اون منطقه واکاندو ها باز کرد و اگه ببینی همه ملت از همون منطقه بودن حتی ازگاردی ها هم که اومده بودن روی زمین پس میتونستن بیان و پورتال بشن

خود دکتر و اسپایدرمن و استارلرد و درکس که توی تایتان بودن. اونجا با اسنپ تانوث حذف شدن و دوباره همونجا برگشتن. دقت کنی یکی از پرتال ها هم از Titan باز میشه و اونا میان!

پ.ن : اون پسره همونطور که دوستان گفتن همون پسربچه توی آیرون من 3 هستش که الان بزرگ شده! یه شایعاتی هست که میگن احتمالا آیرون من بعدی باشه یا توی فاز بعد نقش مهمیو ایفا میکنه.

پ.ن : به نظرتون RDJ برای اندگیم نامزد اسکار یا گلدن گلوب نمیشه؟ :(

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ( Layken )

Mr.Nikyar

کاربر سایت
Nov 13, 2013
269
نام
نیکیار
خود دکتر و اسپایدرمن و استارلرد و درکس که توی تایتان بودن. اونجا با اسنپ تانوث حذف شدن و دوباره همونجا برگشتن. دقت کنی یکی از پرتال ها هم از Titan باز میشه و اونا میان!

پ.ن : اون پسره همونطور که دوستان گفتن همون پسربچه توی آیرون من 3 هستش که الان بزرگ شده! یه شایعاتی هست که میگن احتمالا آیرون من بعدی باشه یا توی فاز بعد نقش مهمیو ایفا میکنه.

پ.ن : به نظرتون RDJ برای اندگیم نامزد اسکار یا گلدن گلوب نمیشه؟ :(
یکی به این مخفف کردن ها پایان بده، آخه RDJ دیگه چیه

تو خونه هم کسی بهش RDJ نمیگه

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
یکی به این مخفف کردن ها پایان بده، آخه RDJ دیگه چیه

تو خونه هم کسی بهش RDJ نمیگه
چرا باید یکی تو خونه بهش RDJ بگه ؟ :))
مخفف ها و Acronym ها از اسمشون معلومن. توی نوشتار و توییت ها برای محدودیت کاراکتر یا کوتاه تر شدن جمله استفاده میشند. قطعا توی گفتار تا حالا کسی نیومده بگه من RDR 2 بازی میکنم یا میخوام GOT ببینم.
کاش یکی به این فاز مخالفت با هر چیزی بدون دلیل پایان میداد. 8-|

-------------

کوین اسپیسی ظاهرا دیروز توی موزه ای در رم ظاهر شده و شروع به خوندن یه شعر کرده. (Public Poetry Reading)
از اتهاماتش که تبرئه شد. امیدوارم بتونه دوباره جایگاهی که توی سینما داشته رو به دست بیاره چون واقعا حیفه. :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر