TombRaider: Anniversary | PC

ُسلام

بالاخره استودیوی Crystal Dynamic اولین تریلر از این بازی رو ارائه داده و عکس های اولیه این بازی اومده.

توی GameSpot میتونین اون رو گیر بیارین.

اولین نکته اینه که شخصیت لارا تا حدودی قیافه اش تغییر کرده.کمی موهاش تغییر کرده.اولین نکته ای که من دیدم.

گرافیک و نورپردازی اون بهتر شده.

این عکس های این بازی.

اینم لینک اولین تریلر این بازی

اولین تریلر بازی

در این بازی باز هم اون پرش های یک دست و شیرجه و اسلحه و کلت لارا وجود داره.هنوز در مورد داستان بازی چیزی گفته نشده.

خداحافظ

• Like
Reactions: kamyy

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
با تشکر ، چند تا سوال در مورد این بازی دارم :

دایناسور ها اینجا چکار میکنن ؟ :eek:
چرا یه قیافه ی ثابت برای لرا انتخاب نمیکنن و هر شماره کلی قیافشو تغییر میدن ؟ (اینجوری از محبوبیتش هم کم میکنه)
لانچ بازی کیه ؟ :confused:

خوب.
توی 2 نسخه ی آخر یعنی Angel of Darkness و legend دیگه اون سیستم تیر اندازی با 2 کلت در حال شیرجه وجود نداشت. و وقتی شیرجه میزدی نمیتونستی توی هوا تیر بزنی. این قابلیت توی این نسخه چجوریه؟

ببخشید زیاد شد! ;)
با تشکر/.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام ...

فقط لازم دیدم که یک نکته روشن بشه ...

TombRaider: Anniversary یک بازسازی از اولین شماره ی بازی Tomb Raider هست ...

میدونید که اولین بار بازی Tomb Raider در سال 1996 منتشر شد و به بازار اومد ... (عکسی از اون بازی:arrowd: )

Tomb_Raider_1_Packshot-thumb.jpg

بازی (TombRaider: Anniversary) به مناسبت دهمین سالگرد ساخت سری بازی Tomb Raider ساخته شده و یک بازسازی از اولین شماره ی این سری بازی هست ...
به همین دلیل کمپانی Crystal Dynamic تا حد امکان سعی کرده که شکل و ظاهر Lara مشابه با نسخه ی اول این بازی باشه (که میبینید هست) ... .
داستان کلی این بازی هم مشابه شماره ی اول Tomb Raider هست

موتور بازی هم همانطور که قبلا گفتم موتور بهبود داده شده ی بازی Tomb Raider: Legends هست

بازی TombRaider: Anniversary در سال 2007 منتشر میشه

اما بازی TombRaider: Anniversary یک شماره ی جدید از سری Tomb Raider محسوب نمیشه و در حقیقت شماره ی بعدی این سری بازی یعنی Tomb Raider 8 در سال 2008 منتشر خواهد شد

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اين قيافه laraدر بازي تام رايدر خيلي شبيه انجليناجولي هست يهني چون تو فيلمهاي انجليناجولي نقش اصلي بازي ميكنه در بازي هم دارن كم كم شبيه اون ميكنن ولي يواش يواش اين كار را ميكنن كه كسي متوجه نشه!!!!!!!!!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بازی TombRaider: Anniversary در سال 2007 منتشر میشه
البته فرزاد خان ...فکر کنم TBA 2007 باشه.... یه دفعه دیدی شد 2008

اين قيافه laraدر بازي تام رايدر خيلي شبيه انجليناجولي هست يهني چون تو فيلمهاي انجليناجولي نقش اصلي بازي ميكنه در بازي هم دارن كم كم شبيه اون ميكنن ولي يواش يواش اين كار را ميكنن كه كسي متوجه نشه!!!!!!!!!
کشتی منو شما :biggrin1: عزیزم در بازی قبلی Tomb Raider : Legend برای بازی یک مدل غیر از آنجلینا در نظر گرفته شد که حتی تو شبکه Game One هم یه مصاحبه 2 ساعته باهاش داشتن ;)

ahmad_final

کاربر سایت
May 26, 2006
241
نام
Ahmad
منم با sillent hill و tomb Raider ها زندگ یمیکنم ولی نمیدونم چرا از شماره 6 Angel of Darkness انقدر بد میگن.اون که با حال بوووووووووووووووووود.:)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
ولی نمیدونم چرا از شماره 6 Angel of Darkness انقدر بد میگن.اون که با حال بوووووووووووووووووود.

منم خودم از فرشته ی تاریکی خوشم میومد.
ولی مشکل این بود که بیشتر طرفداران بازی ، به خاطر گشتن توی مقبره ها و جاهای قدیمی عاشق این بازی شده بودن. چیزی که توی این شماره کمتر بود و اینجا ما بیشتر به گشتن توی شهر و مکان های مدرنی مانند کلوب میپرداختیم. ;) که طرفداران رو ناراضی کرد

ahmad_final

کاربر سایت
May 26, 2006
241
نام
Ahmad
Acient

فرشته تاریکی خدا بود و سازندگان نمیدونستن که طرفداران از بازیهای به روز خوششون نمیاد به خاطر همین تو نسخه بعدی شرکت معظم Crystal Dynamic بازی رو Acient و افسانه ای کرد و موفق هم شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر