25 سال با Street Fighter !

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
5ccb677fe4602bc6eadb9fdf68d4f499.png

امسال کپکام قصد برگزاری 25 سالگی برای فرنچایز فایتینگ خودش Street Fighter رو داره که به گفته خودشون برنامه های زیادی رو برای سال 2012 دارن ! البته باید تا 30 اگوست صبر کرد تا دید چه اتفاقهای خواهد افتاد!
همیچین این شرکت لوگو مخصوص رو طراحی کرده که بالا این عکس رو مشاهده میکنید این شرکت گفته که باید برای این بازی جشن جهانی گرفت!
منبع

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
هاوووووکککککنننن!
فقط امیدوارم نسخه 5 رو یکم آسون کنن چهارمی خیلی سخت بود کمبو زدن:(

تمام عشق وحالش به همون کمبو سخت زدناشه !!
البته اگه وقت براش بذاری !! راحت تر می تونی کمبو بزنی !!
منمن تبریک میگم :D

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
در مورد Tier List و اینا فک کنم کل بچه های کلن همه باهم موافق باشن که Bison بشدت OPـه ! :d
trololooo:d
-
25th Anniversary...
من که میگم اینا خبرشون الان حداقل یه DLC جدید واسه SSFIV معرفی کنن. Ono خودش گفته بود که SSFIV کاملا این قابلیت رو داره که راحت کانتنت اضافه بشه بهش.
کرکتر جدید می خوایم الان... Rolento , Q , Oro , Karin etc ...

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
ای کـِن، ای ساگات، ای T. Hawk، ای Bison... تمام اینا اسامی کاراکتر هایی بود که از باقی کاراکتر ها قوی ترن و توی لایو و باقی جاها بیشتر برداشته میشن!

دقت کرده باشید،گفتم بالانس ترین.یعنی عنوانِ‌ دیگه نیست که تا این حد بالانس باشه.نمیگم این کلا بالانسِ که.منظور بالانس ترین هست.
اگر عنوان بهتری در این زمینه سراغ دارید،بگید.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
بالانس ترین فایتینگ تاریخ Dead Or Alive ـه ؛ بوب و اینا داره ، اما خیلی بالانسه .
از هر آنچه که فکرش رو هم بکنید بالانس تر ...

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
در مورد Tier List و اینا فک کنم کل بچه های کلن همه باهم موافق باشن که Bison بشدت OPـه ! :d
-
25th Anniversary...
من که میگم اینا خبرشون الان حداقل یه DLC جدید واسه SSFIV معرفی کنن. Ono خودش گفته بود که SSFIV کاملا این قابلیت رو داره که راحت کانتنت اضافه بشه بهش.
چه خبره با:D
من SF V میخوام با مکانیزم SF III :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
الان SF در بالاترین حد خودش قرار داره.از این بهتر نمیتونه باشه.یه فایتینگ کامل.افرین به کپکام.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
-
25th Anniversary...
کاراکتر دوست دارم اینا رو اضافه کنن ، خیلی جالب میشه :
Birdie ، Karin ، R. Mika
Rolento ، Sodom = این دوتا رو بیشتر دوست دارم خیلی حال میدادن :d
چه خبره با:D
من SF V میخوام با مکانیزم SF III :D

من هم SF میخوام با مکانیزم Alpha 3 8->
خیلی بیشتر از SF IV بهم حال میداد ...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اگر عنوان بهتری در این زمینه سراغ دارید،بگید.
من الان بگم بلیزبلو میگید الکی گفته و چون طرفدارشه. ولی به نظر من بلیزبلو بالانس تره یخورده یا حداقل برابر. البته این هم نظرشخصیس :D!

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
کاراکتر دوست دارم اینا رو اضافه کنن ، خیلی جالب میشه :
Birdie ، Karin ، R. Mika
Rolento ، Sodom = این دوتا رو بیشتر دوست دارم خیلی حال میدادن :d

من هم SF میخوام با مکانیزم Alpha 3 8->
خیلی بیشتر از SF IV بهم حال میداد ...
من SF 3 رو میخوام نه Alpha 3 :D

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
من الان بگم بلیزبلو میگید الکی گفته و چون طرفدارشه. ولی به نظر من بلیزبلو بالانس تره یخورده یا حداقل برابر. البته این هم نظرشخصیس:D!
من اخبار دو نسخه اول بلیزبلو (Continuum Shift و Calamity Trigger) رو دنبال میکردم و تا اونجایی که یادمه Community به هیچ وجه معتقد نبود که بازی بالانسه!
تو CT معمولا Nu همه رو درو میکرد و تو CS هم Litchi و Bang معمولا S Tier خطاب میشدن! اوضاع CS2 رو نمیدونم از چه قراره.
به نظر من بالانس ترین فایتینگی که این اواخر اومده Super Street Fighter IV ـه(آرکید ادیشن از لحاظ بالانس شوت بود:D)
MK هم با این همه پچی که دادن باید حسابی بالانس باشه ولی من دنبال نکردم همچین...
___________________________________________________________________________________________________
نه SF3 نه SF Alpha 3! من SSF4 Anniversary Edition میخوام!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تو CT معمولا Nu همه رو درو میکرد و تو CS هم Litchi و Bang معمولا S Tier خطاب میشدن! اوضاع CS2 رو نمیدونم از چه قراره.
به نظر من بالانس ترین فایتینگی که این اواخر اومده Super Street Fighter IV ـه(آرکید ادیشن از لحاظ بالانس شوت بود:biggrin1:)
MK هم با این همه پچی که دادن باید حسابی بالانس باشه ولی من دنبال نکردم همچین...
من این لیست هارو ندیدم ولی بازی با Litchi و NU بشدت سخته. نمیدونم چجوری توی اون لیست هستن! نظرات در مورد KOFXIII چطوره؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
درود بر بهترین فایتینگ دوران به قول دوستان :d از زمانی که Super Nintendo گرفتم یه جورایی با این بازی بزرگیده شدم :x
کلا یه دونست

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
من این لیست هارو ندیدم ولی بازی با Litchi و NU بشدت سخته. نمیدونم چجوری توی اون لیست هستن! نظرات در مورد KOFXIII چطوره؟
معلومه ندیدی :D
کلا به نظر میاد کاراکترایی که یادگیریشون زمان بیشتری میبره تو BB قوی محسوب میشن:D Carl Clover هم به شدت قوی بود.
KOFXIII هم فوق العادس. تمام خاطرات بد KoFXII رو به فراموشی بسپر. KoF XIII Kicks *** !
به نظر من یادگرفتن KoF از SF هم بیشتر وقت میگیره. مثلا همینو بدون که تو KoF چهار نوع پرش داریم ولی تو SF یه پرش بیشتر نداریم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر