25 سال با Street Fighter !

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
5ccb677fe4602bc6eadb9fdf68d4f499.png

امسال کپکام قصد برگزاری 25 سالگی برای فرنچایز فایتینگ خودش Street Fighter رو داره که به گفته خودشون برنامه های زیادی رو برای سال 2012 دارن ! البته باید تا 30 اگوست صبر کرد تا دید چه اتفاقهای خواهد افتاد!
همیچین این شرکت لوگو مخصوص رو طراحی کرده که بالا این عکس رو مشاهده میکنید این شرکت گفته که باید برای این بازی جشن جهانی گرفت!
منبع

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
مبارک باشد ای بالانس ترین فایتینگِ دوران...!
ای عنوانی که آبروی کپکام را در این نسل خریدی...!
ای عنوانی که آبروی سبک فایتینگ را در این نسل خریدی...!
مبارک باشد...!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
مبارک باشد ای بالانس ترین فایتینگِ دوران...!
ای کـِن، ای ساگات، ای T. Hawk، ای Bison... تمام اینا اسامی کاراکتر هایی بود که از باقی کاراکتر ها قوی ترن و توی لایو و باقی جاها بیشتر برداشته میشن!

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
ای کـِن، ای ساگات، ای T. Hawk، ای Bison... تمام اینا اسامی کاراکتر هایی بود که از باقی کاراکتر ها قوی ترن و توی لایو و باقی جاها بیشتر برداشته میشن!
یه بازی فایتینگ هر چقدر هم بالانس باشه بازم چنتا کاراکتر بیشتر برداشته میشن چه از بقیه قوی تر باشن چه نباشن(مثال بارز Ken تو Vanilla SF4 )(یا Wolverine تو MvC3)(یا Hilde تو Soul Calibur)(یا Jin تو BlazBlue)(یا Jin تو Tekken)...
اطلاعات غلط دادن بهت. فقط Sagat جاش بالاهای Tier List ـه. T.Hawk هم ته Tier List ـه.Ken و Bison هم Mid High Tier هستن.
================================================================
من دوس دارم تو E3 حرکت مشابه نینتندو واسه سالگرد زلدا رو انجام بدن!
گروه ارکست بیارن و اینا 8->

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
ای جــــــــــــان ! :D بی صبرانه منتظر حرکات بعدیشون هستیم :D هادوکن تو حلقم :D مفتخرم که حدود 20 سال از این 25 سال رو باهاشون همراه بودم >:d
مثل این که افتخار بازی کردن با شما رو تو این چند سال آخر نداشتیم
biggrin1.gif
آخه من تازگی به افتخار داشتن ADSL نائل اومدم :D با این اوضاع وزین نت :D
چند سالته شما
biggrin1.gif
؟
22 :D

آخرین ویرایش:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
ای جــــــــــــان ! :D بی صبرانه منتظر حرکات بعدیشون هستیم :D هادوکن تو حلقم :D مفتخرم که حدود 20 سال از این 25 سال رو باهاشون همراه بودم >:d
مثل این که افتخار بازی کردن با شما رو تو این چند سال آخر نداشتیم :D
T.Hawk یکی از Lame ترین کارکترهای SF هست توی Tier list

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یه بازی فایتینگ هر چقدر هم بالانس باشه بازم چنتا کاراکتر بیشتر برداشته میشن چه از بقیه قوی تر باشن چه نباشن(مثال بارز Ken تو Vanilla SF4 )(یا Wolverine تو MvC3)(یا Hilde تو Soul Calibur)(یا Jin تو BlazBlue)(یا Jin تو Tekken)...
اطلاعات غلط دادن بهت. فقط Sagat جاش بالاهای Tier List ـه. T.Hawk هم ته Tier List ـه.Ken و Bison هم Mid High Tier هستن.
بله حرفت درسته ( البته در مورد تکن نه. جین یکی از متفاوت ترین سبک هارو داره. توی تکن Law و Hwoarang بیشتر از همه برداشت میشن ( فکر کنم! )).
ولی بحث من اینه نمیشه گفت بالانس ترین فایتینگ. درسته SF یکی از بالانس ترین فایتینگ هاست ولی بالانس ترین نیست! خودت میدونی Sagat تا حدودی overpower ـه. البته من تا SSFIV بازی کردم و میکنم برای همین خبر ندارم بعدِ اون چه تغییری کرده.
ای جــــــــــــان ! :biggrin1: بی صبرانه منتظر حرکات بعدیشون هستیم :biggrin1: هادوکن تو حلقم :biggrin1: مفتخرم که حدود 20 سال از این 25 سال رو باهاشون همراه بودم >:d<
چند سالته شما :D؟

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
بله حرفت درسته ( البته در مورد تکن نه. جین یکی از متفاوت ترین سبک هارو داره. توی تکن Law و Hwoarang بیشتر از همه برداشت میشن ( فکر کنم! )).
ولی بحث من اینه نمیشه گفت بالانس ترین فایتینگ. درسته SF یکی از بالانس ترین فایتینگ هاست ولی بالانس ترین نیست! خودت میدونی Sagat تا حدودی overpower ـه. البته من تا SSFIV بازی کردم و میکنم برای همین خبر ندارم بعدِ اون چه تغییری کرده.
اتفاقا اصلا ـم Over Powered نیست!
کارکتر Heavy Zoning ـه بخاطر همین اصلا نمیشه باهاش مانور داد،فقط Stamina بالا و Hurt Box و Damage بالا دلیل Over Powered بودن نیست...
تنها کاراکتری که من موقع زدنش عرق میریزم Zangiefـه، که اونم بخاطر Mainـه منه!

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان

چند سالته شما :D؟

در راستای صحبتتون بهتون بگم یکی از سخترین تایمینگ ها رو همین Sagat داره درست قویه ولی بازی باهاش راحت نیست! تو AE هم نرف شده این ورژن 2012 که اومده میشه گفت دیگه قویا رو هم ضعیف کردن! ولی بازم مهم اینه که شما با کدوم راحتر بتونی بازی کنی کاری به OP اینا بودن نداره !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر