25 بازی برتر ps3 از دیدگاه IGN

ایا با این لیست موافق هستید؟

• بله

رای‌ها: 31 30.4%
  • خیر

رای‌ها: 71 69.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    102
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Hosein M

کاربر سایت
با سلام...
سایت Ign در طی مقاله ای به نقد 25 بازی برتر ps3 پرداخت.لیست قبلی این سایت که سال پیش منتشر شده بود از این قرار بود:
#25 Flower
#24 MLB 09: The Show
#23 Valkyria Chronicles
#22 Demon's Souls
#21 Street Fighter IV
#20 Ratchet & Clank Future: A Crack in Time
#19 Super Stardust HD
#18 Elder Scrolls IV: Oblivion
#17 Wipeout HD
#16 Dead Space
#15 Resistance: Fall of Man
#14 Warhawk
#13 Infamous
#12 Rock Band 2
#11 Burnout Paradise
#10 Call of Duty: Modern Warfare 2
#9 Batman: Arkham Asylum
#8 BioShock
#7 Killzone 2
#6 Uncharted: Drake's Fortune
#5 Fallout 3
#4 Grand Theft Auto IV
#3 LittleBigPlanet
#2 Uncharted 2
#1 Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
اینم از لیست جدید:
25-ModNation Racers
MLB 10: The Show-24
Ratchet and Clank Future: A Crack in Time-23
Super Stardust HD-22
Flower-21
Resistance: Fall of Man-20
Burnout Paradise-19
Borderlands-18
Call of Duty 4: Modern Warfare-17
Valkyria Chronicles-16
Super Street Fighter IV-15
Uncharted: Drake's Fortune-14
Heavy Rain-13
Dead Space-12
Shatter-11
God of War III-10
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots-9
Grand Theft Auto IV-8
Batman: Arkham Asylum-7
Killzone 2-6
Infamous-5
LittleBigPlanet-4
Red Dead Redemption-3
Fallout 3-2
uncharted 2-1
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نظرسنجی رو هم اضافه کردم

به نظر من باید از همین الان جایگاه اول رو بدن به ME2 :d
حالا که رو PS3 هم عرضه میشه خداوکیلی فک کنم PS3 رو هم بخوره :دی

جالبه پارسال بازی اول MGS 4 بوده و UC2 دوم ولی امسال UC2 اوله و MGS4 نهم!

و جالب تر اینه که بدونید نویسنده ی این مطلب همونیه که چند وقت پیش این move vs kinect رو داد که خیلی هم مورد توجه دوستان قرار گرفت. :دی

آخرین ویرایش:
برای بهترین بازی هاش هر کسی لیستی داره که بر مبنای سبکی که بازی میکنه لیست میده .

برای من :

1. U2 و MGS4

2. KZ2 و GOW3 و HR

3. R 1,2 و INFAMOUS

4. HS

5. GTA IV و R D

6. MS 1,2

من از INFAMOUS بیشتر از GTA IV , RD خوشم امد با و جود این که هر دو بازی شاهکار هستن هم RD هم GTA IV.

من یک چیزی رو الآن فهمیدم !
ییهو (!) این متال گیر چقدر اینجا عزیز شده !
اکثر دوستان تا دیروز واسه گاو 3 و آنچارتد 2 خودزنی میکردن :دی

زیاد بعضی ها رو جدی نگیر :دی هر موقع باد به هر سمتی بوزه اونوری کج میشن. نمونش همین Duke Nukem که 90% اعضای سایت اصلا سنشون قد نمیداد اما بیا ببین چه به به و چه چهی می کنن :دی انگار 1000 دفعه رفتن تا آخرش :دی

• Like
Reactions: mgs4
زیاد بعضی ها رو جدی نگیر :biggrin1: هر موقع باد به هر سمتی بوزه اونوری کج میشن. نمونش همین Duke Nukem که 90% اعضای سایت اصلا سنشون قد نمیداد اما بیا ببین چه به به و چه چهی می کنن :biggrin1: انگار 1000 دفعه رفتن تا آخرش :biggrin1:

الان منظورت من بودم؟ :دی

ما يه مکالماتی با هم سر اين قضيه داشتيم :دی
من هميشه MGS فن بودم قبل از اينکه فن sony باشم :دی
يعنی يه روز اگه MGS5 زرتی بزنه و only in xbox بشه منم ميشم فن سينه چاک مايکروسافت :دی

زیاد بعضی ها رو جدی نگیر :دی هر موقع باد به هر سمتی بوزه اونوری کج میشن. نمونش همین Duke Nukem که 90% اعضای سایت اصلا سنشون قد نمیداد اما بیا ببین چه به به و چه چهی می کنن :دی انگار 1000 دفعه رفتن تا آخرش :دی

الان احساس نمیکنید زیادی تو حاشیه امنیت قرار گرفتین؟!:d

با با MGSباز!:d

خداییش گاو , آنچارتد هرچی هم باشن نمیتونن جای بازی که اسم MGSروش هست رو بگیرن!

دوست من شما یه طوری حرف می‌زنید که انگار هر بازیرو فقط زمان خودش می‌شه بازی کرد. خوب اون موقع نمیتونستم بازی کنم الان بازی می‌کنم. مثلا الان داداش کوچیکهٔ من میشینیم باهمsunset ridersبازی می‌کنیم خیلی هم لذت میبریم.

همه انتخاباش به کنار اینو دیدم از خنده مردم=)):
3-Red Dead Redemption
RDR نسخه PS3 اش گرافیکش خیلی داغون بود...view distance ـش بقدری پایین بود که بیشتر اشیا وقتی به یکی دو متریشون می رسیدم لود می شدن...:دی
اصلا ارزشش رو نداشت که تو این لیست قرار بگیره چه برسه به اینکه مقام سوم رو بخودش اختصاص بده!

همه انتخاباش به کنار اینو دیدم از خنده مردم=)):

RDR نسخه PS3 اش گرافیکش خیلی داغون بود...view distance ـش بقدری پایین بود که بیشتر اشیا وقتی به یکی دو متریشون می رسیدم لود می شدن...:دی
اصلا ارزشش رو نداشت که تو این لیست قرار بگیره چه برسه به اینکه مقام سوم رو بخودش اختصاص بده!

عزیز این نظر 1 نفر نبوده که نظر چند نفره بوده این جور لیست ها یه مشکل اساسی داره انم اینه که وقتی برای مثال اگه 6 نفر دارن نظر میدن اگه 4 نفر نظرشون روی RDR باشه اون مورد قبول واقع میشه .

برای مثال میاد میگه اول کی یه نفر میگه MGS یه نفر میگه U2 بعد هر کدوم به اون حد برسه قبول میشه این جوری نیست که یه نفر نظر داده باشه که این جوری میگی شاید اصلا گروه خونی یکی شون اصلا به کنسول های این چنینی نبود برای مثال طرفدار WII بود خوب کلا محدوده نظریش متفاوت هستش یا حتی RPG باز باشه که اصلا از U2 یا KZ2 و... خوشش نیاد یا ... برای همین این لیست نظری هستش .;)

انقدر بهش گیر ندین من خودم هم موافق نیستم با لیستش اما نظر اون افراد بوده حتما چیزی زده بودن .:d

این IGN هم یه چیزیش میشه ها اوون از انتخاب قبلیش که Portal 2 رو توو E3 اول کرد اینم از این .:)):)):))

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or