25 بازی برتر ps3 از دیدگاه IGN

ایا با این لیست موافق هستید؟

• بله

رای‌ها: 31 30.4%
  • خیر

رای‌ها: 71 69.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    102
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Hosein M

کاربر سایت
با سلام...
سایت Ign در طی مقاله ای به نقد 25 بازی برتر ps3 پرداخت.لیست قبلی این سایت که سال پیش منتشر شده بود از این قرار بود:
#25 Flower
#24 MLB 09: The Show
#23 Valkyria Chronicles
#22 Demon's Souls
#21 Street Fighter IV
#20 Ratchet & Clank Future: A Crack in Time
#19 Super Stardust HD
#18 Elder Scrolls IV: Oblivion
#17 Wipeout HD
#16 Dead Space
#15 Resistance: Fall of Man
#14 Warhawk
#13 Infamous
#12 Rock Band 2
#11 Burnout Paradise
#10 Call of Duty: Modern Warfare 2
#9 Batman: Arkham Asylum
#8 BioShock
#7 Killzone 2
#6 Uncharted: Drake's Fortune
#5 Fallout 3
#4 Grand Theft Auto IV
#3 LittleBigPlanet
#2 Uncharted 2
#1 Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
اینم از لیست جدید:
25-ModNation Racers
MLB 10: The Show-24
Ratchet and Clank Future: A Crack in Time-23
Super Stardust HD-22
Flower-21
Resistance: Fall of Man-20
Burnout Paradise-19
Borderlands-18
Call of Duty 4: Modern Warfare-17
Valkyria Chronicles-16
Super Street Fighter IV-15
Uncharted: Drake's Fortune-14
Heavy Rain-13
Dead Space-12
Shatter-11
God of War III-10
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots-9
Grand Theft Auto IV-8
Batman: Arkham Asylum-7
Killzone 2-6
Infamous-5
LittleBigPlanet-4
Red Dead Redemption-3
Fallout 3-2
uncharted 2-1
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نظرسنجی رو هم اضافه کردم

با اینکه من با FO 3 زندگی کردم ولی فکر نمیکنم جاش توی مقام دوم باشه !

عجب لیست ته خنده ایه ! :d همینجوری طرف اسم بازیا رو روی کاغذ نوشته بعد پرت کرده جلوش دونه دونه ور داشته و اسماشونو لیست کرده :d به کل نا معقوله چند تا در میون بازیای بزرگ اون وسط مسطا پرسه می زنن ! :d

آخه ديشب که رتبه اوّل معلوم نبود UC2 اصلاً نبود تو بازيا!

بهترين رده بندی top 5 اينه:

1-mgs4

2-uc2 or gow3

3-uc2 or gow3

4-kz2

5-LBP
نه:-o:-oبهترین؟؟؟پس heavy rain کو؟؟؟:-o
من خودم عشق mgs ام ولی به نظر من:
1.LBP
2.Heavy Rain
3.GoW
4.Uncharted2
5.KillZone2
ببین حتی نیازی به MGS نیست(با اینکه خدای بازی هاست)
ولی این بازی ها اینقدر عالی هستن که نیازی به MGS برای نشان دادن بهترین ها نیست:d

• Like
Reactions: T Elite x
نه:-o:-oبهترین؟؟؟پس heavy rain کو؟؟؟:-o
من خودم عشق mgs ام ولی به نظر من:
1.LBP
2.Heavy Rain
3.GoW
4.Uncharted2
5.KillZone2
ببین حتی نیازی به MGS نیست(با اینکه خدای بازی هاست)
ولی این بازی ها اینقدر عالی هستن که نیازی به MGS برای نشان دادن بهترین ها نیست:d

HR شاهکار هست ولی اصلاً در سطح MGS نيست!

حالا اگه مطابق میل شما انتخاب میکرد نویسندش میشد بهترین نویسنده جهان و IGN بهترین سایت جهان:)
انتخاب هاش به نظر من منصفانه بوده ولی من خودم به بعضی هاش اعتراض دارم مثلا GTA IV باید جای RDR قرار میگرفت ، Modnation Racers کلا باید حذف میشد! و ... FalOut 3 که مطمئنا مستحق جایگاه دوم هست ، Uncharted 2 هم که بدون شک لایق جایگاه اوله ، بقیه مکان ها هم خوبه ، بشخصه خودم Infamous رو ده برابر بیشتر از MGS4 و GOW III میپسندم! معیار دقیق انتخاب رو نمیدونم ولی بطور کلی انتخاب هاش به حق و خوب بوده ، اگر هم مطابق میل من نمیبود هیچ ایرادی ازش نمیگرفتم چون این هم یه جور نظر شخصیه!
منم از K&L2 بيشتر از Uncharted 2 خوشم اومد يعنی بهتره؟
گفتم که اینا همش نظر شخصیه ، هیچ حد و حدودی هم نداره هر کس معیار هاش با یه شخص دیگه فرق میکنه ، اگر اینطور نبود یه مجله ای مثل EDGE دو روزه نابود میشد و دیگه هیچکس سراغش نمیرفت ولی نابود نمیشه چون که طرفدار های خاص خودشو داره که معمولا با مقالات مجله سازگار هستند.
من با آمار ميگم پيتزا بهتره :biggrin1:

چون هم جهانيه!
هم خيلی جا ها پيتزا ميفروشن ولی آبگوشت نه!

مثلاً infamous با ميآنگين 84 و 1 مليون فروش چطور بالا تر از MGS4 با ميآنگيجن 94 و 5 مليون فروش واستاده که سال 2008 همه جوايزو درو کرد؟

البته ليست اينا اصلاً مهم نيست چون تو Top 25,100.1000 و هر چی من تو اين نسل MGS4 اوّله تو کل تاريخ MGS3
پس من هم میگم MW2 از کل FPS های دنیا بهتره چون اگه رای گیری کنیم ، MW2 بیشترین رای رو میاره و فروشش هم که از همه بازی های FPS بیشتره پس نتیجه میگیریم چون طرفداران و آمار فروش MW2 بیشتره MW2 از تمام FPS های دنیا بهتره! اونوقت این با عقل جور در میاد؟
یه بار دیگه هم باید گفت که فروش بازی هیچ ربطی به بهتر بودن بازی نداره ، جوایز هم بطور کلی چیزی رو مشخص نمیکنند چون که MW2 هم جوایز زیادی برد و از نگاه خیلی از سایت ها بهترین بازی FPS سال شد. این لیست هم نظرات کاملا شخصیه! بیاد میارید تاپیک " 5 شوالیه بازیسنتر" رو؟ توی این تاپیک Reach هیچ جایگاهی نداشت ، اما این دلیل نمیشه که Reach بازی بدی هست و از Crysis 2 و KZ3 پایینتره! اما نظرات نویسندگان سایت هم قابل احترامه و من الان فهمیدم که درست نبود که در مورد انتخاب های اونا قضاوت کنم و اونا رو زیر سوال ببرم.

آخرین ویرایش:
انتخاب هاش به نظر من منصفانه بوده ولی من خودم به بعضی هاش اعتراض دارم مثلا GTA IV باید جای RDR قرار میگرفت ، Modnation Racers کلا باید حذف میشد! و ... FalOut 3 که مطمئنا مستحق جایگاه دوم هست ، Uncharted 2 هم که بدون شک لایق جایگاه اوله ، بقیه مکان ها هم خوبه ، بشخصه خودم Infamous رو ده برابر بیشتر از MGS4 و GOW III میپسندم! معیار دقیق انتخاب رو نمیدونم ولی بطور کلی انتخاب هاش به حق و خوب بوده ، اگر هم مطابق میل من نمیبود هیچ ایرادی ازش نمیگرفتم چون این هم یه جور نظر شخصیه!

منم از K&L2 بيشتر از Uncharted 2 خوشم اومد يعنی بهتره؟

نظر شخصی يه حد و حدودی داره الان نظر شخصی من اينه داره برف ميآد!
مسلما همه ميتونن بگن اين حالش خوش نيست!
اين ليست هم همينه !

اين ليست هم همينه !
اصلا هم همچین نیست. همه نمیگن حالش خوب نیست. اتفاقا حالش هم خوبه و به جا انتخاب کرده. در ضمن فکر نکنم انتخاب کننده اینا تنها یک نفر باشه. یعنی سران سایت اصلا چنین اجازه ای نمیدن که یک فرد تنهایی اینا رو انتخاب کنه. مطمئن باشین رای گیری شده بین ده ها نفر از تحریریه و ... سایت. دقیقا مثل سایت خودمون که در اینطور مواقع بین مدیران و تحریریه سایت رای گیری میشه.

کلا منتقداش دچار عقده های روحی روانی بودن یه قسمت گرفتم ازشون ته خنده مربوط به نقد انچارتد 1:
While reviewing Uncharted, I fell in love with Elena. Like, hadcore in love with her. Drake's woman is just so
adorable, believable and bad a$$ in this game.
92741000.jpg

اینم عکس نویسنده ی خوشحال بیشتر متنا از جمله این
BIG LOL=))

وقتی یه همچین کسایی بازیا رو نقد میکنن نباید انتظار لیستی بهتر از این داشت!;;)

اصلا هم همچین نیست. همه نمیگن حالش خوب نیست. اتفاقا حالش هم خوبه و به جا انتخاب کرده. در ضمن فکر نکنم انتخاب کننده اینا تنها یک نفر باشه. یعنی سران سایت اصلا چنین اجازه ای نمیدن که یک فرد تنهایی اینا رو انتخاب کنه. مطمئن باشین رای گیری شده بین ده ها نفر از تحریریه و ... سایت. دقیقا مثل سایت خودمون که در اینطور مواقع بین مدیران و تحریریه سایت رای گیری میشه.

آها يعنی الان: F3,infamous ,RDR,batman AA,kz2,lbp از MGS4 بهترن ؟

نظر شخصی يه حد و حدودی داره الان نظر شخصی من اينه داره برف ميآد!
مسلما همه ميتونن بگن اين حالش خوش نيست!
اين ليست هم همينه !

چیزی که سلیقه ای باشه نظره شخی توش حد و اندازه نداره...
این چیزی که شما گفتی مثله برف اومدن یا نیومدنو چیزه سلیقه ای نیست. میشه ثابت کرد ... یا برف میاد یا نمیاد. مثلا کسی نمیتونه بگه نظره شخصیه من اینه که دو دو تا میشه پنج تا چون میشه ثابت کرد که دو دو تا میشه چهار تا... این چیزا سلیقه ای نیستن.
ولی یه چیزایی سلیقه ایه... مثلا یکی آبگوشت دوست داره یکی پیتزا ... حالا شما بیا ثابت کن پیتزا از آبگوشت بهتره یا برعکس! مگه میشه؟ =!!! مثلا شما چجوری میتونی GOW رو با LBP مقایسه کنی و بگی کدوم بهتره. ممکنه یکی با LBP بیشتر حال کنه، یکی با GOW بیشتر. به من باشه میگم Demon's Souls بهترین بازیه PS3 هست چون تنها بازیه PS3 بوده که الان رو NG++++ هستم و هنوز خسته نشدم. یا مثلا Disgaea 3 تو Top 5 من هست که خیلیها اسمشم نشنیدن.
این لیست هم کاملا نظره شخیه... یه چیزه سلیقه ایه نه یه چیزه مطلق.

پ.ن: نتیجه اخلاقی: Take it easy!

• Like
Reactions: T Elite x
آها يعنی الان: F3,infamous ,RDR,batman AA,kz2,lbp از MGS4 بهترن ؟
از نظر خیلی ها بله بهترن. اما از نظر شما... که خوب به خودتون مربوط میشه. کسی نظر شما رو رد نمی کنه و بهش احترام قائلیم ;)

چیزی که سلیقه ای باشه نظره شخی توش حد و اندازه نداره...
این چیزی که شما گفتی مثله برف اومدن یا نیومدنو چیزه سلیقه ای نیست. میشه ثابت کرد ... یا برف میاد یا نمیاد. مثلا کسی نمیتونه بگه نظره شخصیه من اینه که دو دو تا میشه پنج تا چون میشه ثابت کرد که دو دو تا میشه چهار تا... این چیزا سلیقه ای نیستن.
ولی یه چیزایی سلیقه ایه... مثلا یکی آبگوشت دوست داره یکی پیتزا ... حالا شما بیا ثابت کن پیتزا از آبگوشت بهتره یا برعکس! مگه میشه؟ =!!! مثلا شما چجوری میتونی GOW رو با LBP مقایسه کنی و بگی کدوم بهتره. ممکنه یکی با LBP بیشتر حال کنه، یکی با GOW بیشتر. به من باشه میگم Demon's Souls بهترین بازیه PS3 هست چون تنها بازیه PS3 بوده که الان رو NG++++ هستم و هنوز خسته نشدم. یا مثلا Disgaea 3 تو Top 5 من هست که خیلیها اسمشم نشنیدن.
این لیست هم کاملا نظره شخیه... یه چیزه سلیقه ایه نه یه چیزه مطلق.

پ.ن: نتیجه اخلاقی: Take it easy!

من با آمار ميگم پيتزا بهتره :دی

چون هم جهانيه!
هم خيلی جا ها پيتزا ميفروشن ولی آبگوشت نه!

مثلاً infamous با ميآنگين 84 و 1 مليون فروش چطور بالا تر از MGS4 با ميآنگيجن 94 و 5 مليون فروش واستاده که سال 2008 همه جوايزو درو کرد؟

البته ليست اينا اصلاً مهم نيست چون تو Top 25,100.1000 و هر چی من تو اين نسل MGS4 اوّله تو کل تاريخ MGS3

آخرین ویرایش:
HR شاهکار هست ولی اصلاً در سطح MGS نيست!

بر منکرش لعنت:d
میگم که خودم شیفته این بازی ام(فک کنم بیشتر از یه 10 باری ام تمومش کردم;))
ولی میگم اگه قرار باشه ps3 رو با top5 نشون بدی نیازی نیست یه همچین بازی بزرگی رو بندازی وسط
همونا هم قدرت ps3 رو نشون میدن!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or