25 بازی برتر pc از دیدگاه IGN

بهترین بازی PC؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    162
  • نظرسنجی بسته شده است .

Hosein M

کاربر سایت
با سلام...
سایت Ign طی مقاله ای در یک ماه پیش به بررسی 25 بازی برتر pc در طول تاریخ پرداخت.
در همین راستا من و چند تن از ذوستانم تصمیم گرفتیم این مطلب رو ترجمه و در اختیار شما عزیزان بذاریم.
جا داره یه تشکر ویژه دوستان خوبم: اقا فرهود(spiderferi) _ اقا مهدی گل(GENE)_و بهترین مدیر سایت اقا اریا(Dinosaur) بکنم چون بیشتر زحمت رو این دوستان کشیدن
فقط این پست مقدمه ی مطلب هست و در ادامه ی پستا ترجمه ی بازی ها رو قرار میدم پس لطف کنید تا موقعی که مطلب به پاین نرسیده پستی ارسال نکنید چون سعیم بر اینه که تاپیک بهم ریخته نشه پستای اصلیش و یه مطلب مرتب تحویلتون بدم
نظر سنجی رو هم اضافه میکنم فقط تا اتمام مطالب لطفا در نظرسنجی شرکت نکنید
امیدوارم خاطرات خیلی ها زنده بشه
با تشکر حسام محمدیان

آخرین ویرایش:
سیمز هم که روز اول یازمه 9 تا بچه داشتم . بعد خودم رو می ذاشتم بین یک دیوار کوچولو تا از گرسنگی بمیرم :دی
--------
HL هنوز که هنوزه به همراه کانتر دارم بازی می کنم ، ( راستی من کانتر هم خیلی دوست دارم )
--------
بازی های دیگه ای هم می تونست بجای این بازی های خز و خیل تو لیست باشه مث ماریو (ها) ، سیم سیتی 4 ، وارکرفت و ...

توشون فقط یدونه Half-Life شرف داره ... بقیه هم که :-&:-&:-&:-&

جالبه کسایی میان اینجا در افشانی میکنن که 5تا بازی PC هم رو pc تموم نکردن!

---------------------------

البته از نظر من میشه HL2 رو حتی برتر از HL افسانه ای دونست!
جای Torment هم خالیه!

لیست قدیمیه!
خودم خبرشو یه 4-54 ماه پیش حدودا زده بودم!

جالبه کسایی میان اینجا در افشانی میکنن که 5تا بازی PC هم رو pc تموم نکردن!

---------------------------

البته از نظر من میشه HL2 رو حتی برتر از HL افسانه ای دونست!
جای Torment هم خالیه!

لیست قدیمیه!
نه بابا ! من فقط رو PC 2 تا بازی انجام دادم ! زیاد گفتی :)):)):))

:|:|:|:|:|:|
اگه همین بازی های PC نبودن عمرا سبکی مثه FPS میومد !:|
جای این بازی ها خالی بود : آساسینز کریت -GTA - رزیدنت اویل - سایلنت هیل - ساکر یا فیفا
میگم این بازی ها رو کنسول خوب جواب میدن و پورت میشن رو Pc :d یکی مثه AC که تاخیر میخوره نسخه PC ـش یا یکی مثه فیفا که نسخه کنسولیش سرتره حق نداره تو همچین لیستی باشه !

.............................
هر کی منکر این بشه سیمز سرگرم کننده ترین بازیه دنیا هست بره همون بازی های کنسولیشو بزنه که بعد 2 روز آدم ازش خسته میشه !:d
پرفروش ترین فرانچایز تاریخه !:d

.............................
جای خود Warcraft خالیه !:( آرتاس بیچاره:d
............................
Baldur's gate هم خدایی عجب چیزی بود :دی من طرفای کلاس اول راهنمایی بودم با این آشنا شدم :d
...........................

دارم الان Deus ex میزنم :d خیلی گستـــــــــــردس گیم پلیش!:o:d
باید بازیش کنین تا بفهمین !:d

دوستان لطفا نوب بازی نکنید انتخاباش به نظر من درسته کسی که سنی داشته باشه و همه ی این بازی ها رو بازی کرده باشه میفهمه نه مثل اون دوستمون :
ایشون باید بره اول همه ی این بازی ها رو بازی کنه بعد نظر بده
لیست قدیمیه!
مثلا الان تغییری تو این لیست داده شده؟!ما خبر رو با ترجمه گذاشتیم تا شما و دوستان سطح اطلاعاتتوت بره بالا
جای خود Warcraft خالیه !:(
باو دیگه هر چی بیلزارد ساخته تو لیست هست دیگه نمیتونه همه ی بازیهاش رو بزاره که:d

آخرین ویرایش:
ادم نظراتو می بینه نا امید می شه! شما به خودتون می گین گیمر بد؟ باید تمام این بازیارو انجام داده باشین تا متوجه بشین انتخاب کاملیه ، این بازی ها هم همه انحصاری PC هستم واسه همینم جایه چنتا بازی مولتی پلتفرم خالیه.
مرسی از ترجمه حسام

برنده واقعی بلیزارد هست . هر چی بازی میسازه میره تو لیست بهترین بازی های تاریخ pc . دیگه روشون نشده وگرنه warcraft 1-2-3 هم میتونستن تو لیست جا بدن

برو بابا اين IGN گند زده واقعا سايت مزخرفي هست البته تو اين ليست HL نور درخشاني داره كه هيچكدوم ندارن! جاي HL 2 هم خاليه . خدايي STALKER هم خوب بازي بود چون فنشم نميگم ، خيليها با اين بازي زندگي كردن! doom 3 هم بديش نبود!

بازی های دیگه ای هم می تونست بجای این بازی های خز و خیل تو لیست باشه مث ماریو (ها) ، سیم سیتی 4 ، وارکرفت و ...
عجب پس شما این بازی ها را که ما خاطراتی باهاشون داشتیم را خزو خیل میدونید :d Doom خزو خیله؟ :d

جای این بازی ها خالی بود : آساسینز کریت -GTA - رزیدنت اویل - سایلنت هیل - ساکر یا فیفا
نوشته شده عناوین pc نه مولتی عزیزم
مطمئن هستم نصفتون که این نظرات خوشحال را میدین حتی Boxshot نصف این بازیهارو از نزدیکم ندیدید چه برسه تجربه کردن

آخرین ویرایش:
نوشته شده عناوین pc نه مولتی عزیزم
مطمئن هستم نصفتون که این نظرات خوشحال را میدین حتی Boxshot نصف این بازیهارو از نزدیکم ندیدید چه برسه تجربه کردن
آیا ...
آیا میدانید Half-Life و Call of Duty مولتی پلتفرم هستند ... ؟

آیا ...
آیا میدانید Half-Life و Call of Duty مولتی پلتفرم هستند ... ؟

بایونتا خانوم عزیزم شما اطلاعاتت در حد صفره به من ربطی نداره
شما بهتره به لیست بازیها و تاریخ عرضه برای PC یک نگاهی کنین
مگه تو لیست گفته شده MW2 یا Orange Box؟ بهتره به بازیها نگاه کنین قبل از اینکه پستی که حاوی اینه که شما اطلاعاتی نیست بدهید
خوب برای اینکه به شما کمک کنم و اطلاعاتتون را ببرم بالا براتون توضیح میدم که امیدوارم به شما کمکی کنه :

Half-Life تاریخ عرضه برای PC = بیست و یکم اکتبر سال 1998 و تاریخ عرضه برای کنسول PS2 = یازده نوامبر سال 2001

Call of Duty تاریخ عرضه برای PC = بیست و نهم اکتبر سال 2003 و عرضه برای کنسول ها Dec 2, 2009

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or