Playstation Network Games

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
psn-logo-color-trans.png
سلام !
همونطور که میدونید الان بازی های Downloadable از شبکه Playstation Network طرفداران زیادی دارند . با توجه به اینکه یه تاپیک برای بحث و تبادل نظر درباره این بازی ها و کیفیتشون و ... وجود نداشت تصمیم گرفتم تا واسه این بازی ها یه تاپیک بزنیم و از این به بعد تمام اخبار و جزئیات بازی ها رو اینجا قرار میدیم و راجع بهشون بحث میکنیم .
این بازی ها دارای قیمت های مختلفی هستند که کمترین اونها 2.99 $ هست به طور مثال بازی Linger in Shadows و بیشتر این بازی ها با قیمت 9.99 $ عرضه میشن .
یک سری بازی هم هستند که به صورت Retail هم عرضه شدند و هم به صورت Downloadable مثل Burnout و Socom .
دوستان هر گونه نظری اخباری در مورد بازی ها دارند میتونند همینجا اعلام کنند و از زدن تاپیک اضافی خودداری کنید .
ممنون . :smile:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بابت تاپيک ممنون آرش جان...

واقعاً يکی مثل من که زياد حوصله نميکنه گشت بزنه تو محيط PSN و ببينه چی داره چی نداره تو اين تاپيک ميتونه بهترين ها رو پيدا کنه

ممنون...

من اولين سؤال رو ميکنم ...
برای Bornout paradise امده downloadable ش که پليس دنبال ميکنه (مثل nfs سابق)... قيمتش چنده و ميشه يه اطلاعات مختصر بدی ؟

مرسی

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
بابت تاپيک ممنون آرش جان...

واقعاً يکی مثل من که زياد حوصله نميکنه گشت بزنه تو محيط PSN و ببينه چی داره چی نداره تو اين تاپيک ميتونه بهترين ها رو پيدا کنه

ممنون...

من اولين سؤال رو ميکنم ...
برای Bornout paradise امده downloadable ش که پليس دنبال ميکنه (مثل nfs سابق)... قيمتش چنده و ميشه يه اطلاعات مختصر بدی ؟

مرسی
خواهش می کنم تورج جان .
این یه Mode هست که واسه Bounout اومده و اسمش Cops and Robbers هست که قیمتش 9.99 $ هست .
من خودم بازی نکردم تورج ولی مشخصه دیگه چند تا ماشین پلیس آزاد میشه با یه مود به اسم Cops and Robbers . :D
شرمنده چون بازی نکردم اطلاعات نداشتم :D .

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
این بازی های Psn رو میشه از Store امریکا خرید بعد با اروپا دانلود و بازی کرد ؟:biggrin1:

بله عزیزم :D اینو تو اون تاپیک هم سوال کردی جواب دادم که :D
شما وقتی یه بازی رو میخری بعد Download رو میزنی اون بازی میره تو Download List ات .
بعد هم با هر اکانتی که بخوای هم میتونی Download ادامه بدی و هر چند تا اکانت هم که رو PS3 باشه میتونی با همشون بازی کنی .:smile:

ببخشید می خواستم مطمئن شم ! :smile:

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
این بازی های Psn رو میشه از Store امریکا خرید بعد با اروپا دانلود و بازی کرد ؟:biggrin1:
بله عزیزم :D اینو تو اون تاپیک هم سوال کردی جواب دادم که :D
شما وقتی یه بازی رو میخری بعد Download رو میزنی اون بازی میره تو Download List ات .
بعد هم با هر اکانتی که بخوای هم میتونی Download ادامه بدی و هر چند تا اکانت هم که رو PS3 باشه میتونی با همشون بازی کنی . :smile:

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
Comet Crash :
image_97x97.jpg

یه بازی RTS با ترکیب سبک TD و ضدحمله های دشمن و هوش مصنوعی پویا .
ناشر : Pelfast
فرمت : Ps3
بازیکن : 1-4
Resolution : 720p
Trophy : برنز : 7 نقره : 4 طلا : 1
-------------------------------------------------------------
از 14 - 21 May هم یه اپارتمان مجانی تو Home به اسم Chamber قابل دانلود است.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
image_100x100.jpg
بچه ها یه بار دیگه اینو میگم چون حیفه :D
تا 21 می میتونید این بازی رو US Store مجانی دریافت کنید .
واسه اینکار به منوی Sprint برید و Download کنید . :smile:

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
flowerlogo.jpg

این بنظرم از بهترین های psn هستش...روان آدم رو پاک میکنه...
خیلی با حالا ارزش داره پول پاش بدی:x
flower-game-screenshot-2.jpg
flower-20090204001740105.jpg
flower2.jpg
flower03.jpg
UPM111.rev_flower.grab03--screenshot.jpg

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
حرکت پسندیده ای میباشد :D

Flower به شدت توصیه میشه، Linger in Shadow هم خوبه البته بازی نیست.
دوستانی که از PSN بازی خریدند بیاید اینجا بازی هایی رو که به نظرتون با ارزشه به بقیه توصیه کنید.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
Crash Commando
crash-commando.jpg

قیمت 9.99$
بخش تک نفره +آنلاین 12 نفره
Gameplay Footage
تصاویر...
crash-commando-8.jpg
ahzqxxqodl.jpg
PSW116.rev_crash.scrn6--article_image.jpg
fun game !!!
بازی جالبیه...ارزش پول دادن رو داره...حالت آنلاین هم داره...voice chat هم داره...
مد های team death match و death match و مد ماموریتی هم داره مثلا سرقت اطلاعات بمب گذاری و...
توصیه میشود.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
حرکت پسندیده ای میباشد :D

Flower به شدت توصیه میشه، Linger in Shadow هم خوبه البته بازی نیست.
دوستانی که از PSN بازی خریدند بیاید اینجا بازی هایی رو که به نظرتون با ارزشه به بقیه توصیه کنید.
ممنون برادر :D
آره کیوان Flower عالیه واقعا عالی :Dرضا دستت درد نکنه واسه اینا .
بچه ها میگم عکس تو اینترنت پره دیگه . هر بازی رو که بازی کردید بیایاد توضیح بدید مثل همون Crash Commondo رضا ولی بیشتر که بچه ها تو جریان باشن .
دستتون درد نکنه :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر