21 چیز که درباره ی Dark Souls نمی دانید !!!

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
خب خدا رو شکر که من حداقل جزو نوب ها نیستم :d
تشکر فراوان@};-
P.S : آقا اینقدر در مورد دارک سولز بحث نکنید ، من دیگه نمیتونم صبر کنم :d

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
چه مقاله جالبی ! :D

طراحی دشمنها تو این بازی از سایلنت هیل هم Creepy تره !

این چشمهای Basilisks رو اصلا دقت نکرده بودم ! اتفاقا هر موقع هم تو بازی میدیدمشون ، فحش هایی با مضامین گنده بودن چشم میدادم بهشون !! :D

96782814355438405912.jpg
اینم فوقا العاده بود ! همیشه تو کف طراحی Anor Londo بودم !

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
قسمتای 6و9و16و17 جالب بودن مرسی.
ولی در مورد شماره 21 مطمئنی؟؟؟؟؟؟ تا اونجاییکه یادمه فقط حین نبرد و اون هم به خاطر جادوی gwyndolin اون راهرو بی انتها به نظر میرسه. بعد از کشتنش فقط 3,4 دقیقه پیاده رویه!!

راستی سازنده ها هیچ چیزی رو بی دلیل جایی نمیذارن, ما که نفهمیدیم جریان اون صندوق خالی اخر راهرو چیه :|

- - -ویرایش - - -

آخرش فک کنم همون قبر بزرگه باشه که یه سری میگن قبر خود Gwyn هست. یه صندلی هم کنارشه که صندلی آدمیزاداست.

الیته شما جز پیشکسوتای ds هستی.
ولی قاعدتا قبر Gwyn همونجاییه که باهاش مبارزه میکنیم, یعنی جاییکه خودشو قربانی کرده ...
ضمن اینکه اون قبره خیلی بزرگه ولی موقع مبارزه میبینیم که یه نمه از خودمون بلندتره.

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
ولی در مورد شماره 21 مطمئنی؟؟؟؟؟؟

اما یک فرضیه ی خیلی جالب هست که به احتمال زیاد سولیر پسر گویین هست

بهرحال بازهم با این تفاسیر شاید بشود گفت که سولیر فرزند گویین است

شاید هم حدس ما کلا غلط باشد
.................

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
راستی در مورد 12 اگه Smough اول بکشیم عوضش Ornstein با respect میاد و از جنازش نیرو میگیره.smough هم در واقع اصلا با ornstein خوب نبوده چون میخواسته خودش هم جزو یکی از چهار شوالیه ی Gwyn باشه اما راش ندادن.ornstein هم که کاپیتان شوالیه ها بوده(ببینید چقدر خفن بوده که با وجود آرتوریاس این کاپیتان بوده) واسه همین وقتی میبینه که داره میمیره در حالی که هنوز جون داره با پتک میره روش.توف به تو Smough .(فکر کنم به این خاطر راش ندادن که cannibal بوده)

من عاشق ornstein بودم :(

آخرین ویرایش:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
7 : Butchers

شاید خیلی براتون عجیب باشه

اما این قصاب ها زن هستند

اینو مطمعا هستی؟؟ راه نداره هرجور فکر میکنم :eek:

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
7 : Butchers

شاید خیلی براتون عجیب باشه

اما این قصاب ها زن هستند

اینو مطمعا هستی؟؟ راه نداره هرجور فکر میکنم :eek:

Butcher - Dark Souls Wiki

توی بخش Trivia نوشته :d

- - -ویرایش - - -

الآن داشتم لیست تمامی در های مخفی رو مینوشتم ( دوستمون درخواست کرده بود ) که یهو کامپیوتر Re-Start شد :|
من :|
مغزم :|
کیبورد :|
کامپیوتر :p

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
الیته شما جز پیشکسوتای ds هستی.
ولی قاعدتا قبر Gwyn همونجاییه که باهاش مبارزه میکنیم, یعنی جاییکه خودشو قربانی کرده ...
ضمن اینکه اون قبره خیلی بزرگه ولی موقع مبارزه میبینیم که یه نمه از خودمون بلندتره.
لطف داری.
صد در صد اون قبرش نیست. چون میدونیم گوین از آنور لوندو میره تا اولین آتش رو روشن نگه داره و همونجا موندگار میشه. این قبر یه جور یادبوده. مثل قبر آرتوریاس، در حالیکه میدونیم آرتوریاس توی گذشته و یه جا دیگه مرده.
با این حال، قبر بزرگ رو نمیشه توجیه کرد، چون گوین با اینکه از آدم ها بزرگ تر بوده، اما دیگه اینقدر بزرگ نبوده. همونجور که نمیشه شمشیر غول پیکر آرتوریاس رو توجیه کرد که Sif باهاش مبارزه میکنه (در حالیکه میدونیم شمشیر آرتوریاس هم قد خودش بود:|)
راستی سازنده ها هیچ چیزی رو بی دلیل جایی نمیذارن, ما که نفهمیدیم جریان اون صندوق خالی اخر راهرو چیه :|
دقیقا یه دونه از این صندوق ها هم توی Firelink Shrine هست (همونجایی که اون ماره در میاد)

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
فوق العاده بود . کیف کردم . خیلی هاشونو واقعا فکرشم نکرده بودم و خیلی جالب بود . ممنون بابت مقاله .
اون کشتن Manus با تیر کمون واقعا اعصابمو خورد کرد :D اصلا فکرشم نمیکردم اون پایینی Manus باشه :( فکر میکردم bloathead هایی بودن که اول مرحله هیچوقت نمیکشتمشون :D پدرمو درآورد Manus حتی sif هم هیچ غلطی نمیتونست بکنه .

واقعا بازی پر رمز و راز و فوق العاده ای بودن سری سولز . امیدوارم II هم بتونه به اینا برسه با اینکه دیگه میازاکی نیست کارگردانش

پ.ن : دوستان تاریک شدن anor londo رو میدونستین ؟ یا همه میدونستن به جز من ؟ :D

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
پ.ن : دوستان تاریک شدن anor londo رو میدونستین ؟ یا همه میدونستن به جز من ؟
:biggrin1:
اتفاقا من اصلا از این قضیه احتیاج به حلقه برای دیدن Gwyndolin اطلاع نداشتم !​

Gwynevere رو کشتم ( البته قصد کشت هم نداشتم ! :D یه Wooden Arrow الکی زدم ببینم اصلا قضیه چیه و دمیج میگیره اصلا یا نه ، که زرتی مرد ! :D ) بعد همه جا تاریک شد ، سری بعد که رفتم پایین دیدم یه مسیری هست که رسید به Gwyndolin ! :D قبل تاریک شدن چیزی نبود !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
اتفاقا من اصلا از این قضیه احتیاج به حلقه برای دیدن Gwyndolin اطلاع نداشتم !​

Gwynevere رو کشتم ( البته قصد کشت هم نداشتم ! :D یه Wooden Arrow الکی زدم ببینم اصلا قضیه چیه و دمیج میگیره اصلا یا نه ، که زرتی مرد ! :D ) بعد همه جا تاریک شد ، سری بعد که رفتم پایین دیدم یه مسیری هست که رسید به Gwyndolin ! :D قبل تاریک شدن چیزی نبود !
نه من با حلقه رفتم پیش Gwyndolin ولی کشتن gwynevere واقعا مثل تو اتفاقی بود و خیلی ناراحت شدم بابتش و کلا کف کردم وقتی دیدم anor londo تاریک شد ولی در عوضش یه fire keeper soul گرفتم :D

====
یه چیزم من بگم : :D

توی DLC و بخش oolacile Township یه جای بالکن مانندی هست و یه massage تو زمین هست و نوشته Let There Be Light یه یه همچین چیزی . اونجا اگه Sunlight Maggot رو بپوشین یه در مخفی باز میشه که یه آیتمی به نام Silver Pedant میده که تو مبارزه با Manus خیلی به درد میخوره .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر