2006 FIFA World CUP Germany

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط behzadr:
سلام
من این بازی رو نگرفتم ولی شنیدم که این بازی گرافیک نسبتا پایین تری به 06 داره...درسته؟

توجه داشته باش که گرافیک تغییر چندانی نمیکنه اما در نواوری رو در Gameplay و تیمها میتونی ببینی رفیق.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
وجه داشته باش که گرافیک تغییر چندانی نمیکنه اما در نواوری رو در Gameplay و تیمها میتونی ببینی رفیق.
سلام رفیق :)
من این بازی رو نه دیدم و نه گرفتم و یکی دوستانم در وصف این بازی گرافیک رو کمی کمتر از نسخه 06 دیده بود که من هم نتقل کردم تا صحت این گفته رو بفهمم.
ولی در کل شنیدم که این بازی جذاب تر از 06 هست (البته بیشتر فکر می کنم به خاطر جام جهانی و تیم های داخلش باشه)

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط behzadr:
سلام رفیق :)
من این بازی رو نه دیدم و نه گرفتم و یکی دوستانم در وصف این بازی گرافیک رو کمی کمتر از نسخه 06 دیده بود که من هم نتقل کردم تا صحت این گفته رو بفهمم.
ولی در کل شنیدم که این بازی جذاب تر از 06 هست (البته بیشتر فکر می کنم به خاطر جام جهانی و تیم های داخلش باشه)

من هم همین رو عرض کردم عزیز جان وقتی دارم از بازی تعریف میکنم یعنی بهتر شده دیگه.

آخرین ویرایش:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
من هم همین رو عیض کردم عزیز جان وقتی دارم از بازی تعریف میکنم یعنی بهتر شده دیگه.
خیلی سخت تعریف کردی برای همین هم موضوع رو درست برداشت نکردم
با این حال مرسی

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط behzadr:
مشکلی نداره دوست من.....
هم تشکر می کنم و هم دکمه تشکر رو برات می زنم..............:)

ما هم با اقایون با معرفت حال میکنیم :cheesygri
ما هم تشکر

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
نوشته شده توسط behzadr:
سلام
من این بازی رو نگرفتم ولی شنیدم که این بازی گرافیک نسبتا پایین تری به 06 داره...درسته؟
کی این حرفو زده ؟
شاید بهتر نشده باشه
اما بدتر نیست . اما از لحاظ گیم پلی واقعا بهتر شده . 127 تا تیم هم داره ! :eek:
وحید جان مرسی
دسته درست شد !
:love:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
کی این حرفو زده ؟شاید بهتر نشده باشهاما بدتر نیست . اما از لحاظ گیم پلی واقعا بهتر شده . 127 تا تیم هم داره
حالا هی بزنید...........
من گفتم که نسبت به 06 که گرافیک بهتری و روان تری داشته کمی افت کرده تازه این هم من شنیدم خودمم ندیدم...اومدم ببینم درسته یا نه

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
رنگ چمن در فیفا 06 نسبت به این بازی خیلی بهتر یود یه رنگ روشن وخیلی قشنگی داشت ولی World Cup رنگ چمن فاجعه اس اصلا انگار رو اسفالت داری بازی میکنی رنگش سیاهه یا سبز خیلی خیلی پر رنگ تو همه زمین ها و در هر موقعی (شب/روز)که بازی برگزار بشه با هر شرایط اب و هوایی وضع همینطوره.
بازی پیشرفت هایی داشته ولی ضربه ازاد هاش باز هم به نظر من اشغاله و امیدوارم Ea این سیستم پشت هجده زدن رو عوض کنه.

در کل من به دلیل رنگ سیاه و کدر و مزخرف چمن زیاد با بازی حال نکردم

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
رنگ چمن در فیفا 06 نسبت به این بازی خیلی بهتر یود یه رنگ روشن وخیلی قشنگی داشت ولی World Cup رنگ چمن فاجعه اس اصلا انگار رو اسفالت داری بازی میکنی رنگش سیاهه یا سبز خیلی خیلی پر رنگ تو همه زمین ها و در هر موقعی (شب/روز)که بازی برگزار بشه با هر شرایط اب و هوایی وضع همینطوره.بازی پیشرفت هایی داشته ولی ضربه ازاد هاش باز هم به نظر من اشغاله و امیدوارم Ea این سیستم پشت هجده زدن رو عوض کنه.
من دقیقا همین ها منظورم بود که می گفتم معایبی داره

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
نوشته شده توسط Agent47:
رنگ چمن در فیفا 06 نسبت به این بازی خیلی بهتر یود یه رنگ روشن وخیلی قشنگی داشت ولی World Cup رنگ چمن فاجعه اس اصلا انگار رو اسفالت داری بازی میکنی رنگش سیاهه یا سبز خیلی خیلی پر رنگ تو همه زمین ها و در هر موقعی (شب/روز)که بازی برگزار بشه با هر شرایط اب و هوایی وضع همینطوره.
بازی پیشرفت هایی داشته ولی ضربه ازاد هاش باز هم به نظر من اشغاله و امیدوارم Ea این سیستم پشت هجده زدن رو عوض کنه.

اینایی که میگم رو اضافه کن به معایب فیفا نسبت به وینینگ الون :
قدر دریبل زنی
حالت فیزیکی بدن بازیکنان
کارهای عجیب و غریب داور در جریان بازی
اشتباهات فاهش گلر
شوت به سمت دروازه
و...

کلا نخواستم این دو بازی رو مقایسه کنم ولی گفتم حالا که شما از ضربه آزاد ایراد میگیری بقیه معایب رو هم بد نیست بدونی.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
من از طرفداران پرو هستم ولی فیفا وورد کاپ هم جالب بود بازی قشنگی هست گرافیکش کمی تا قسمتی از پرو بالاتر است اما از نظر تکتیک به هیچ وجه نمیشه با پرو مقایسه کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر