مشاركت در ساخت بازي

PeaCe

کاربر سایت
Jul 7, 2006
207
نام
حسین حسینیان
اين كار يه كار كاملا جدي هست.
اگر منظورتون رو دقيقتر بگيد بهتر مي تونم سوالتون رو جواب بدم.
مرسي.

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
اين كار يه كار كاملا جدي هست.
اگر منظورتون رو دقيقتر بگيد بهتر مي تونم سوالتون رو جواب بدم.
مرسي.
اگه کار جدیه چرا زودتر شروع نمیشه ؟

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام.
کار کاملا جدیه ولی دلیل نمیشه که شتابزده عمل بکنیم. قبلا هم یه پست راجع به همین داده بودم سینا جان. (طبق برنامه و زمان بندی ما باید تا آخر مهرماه گروه رو ببندیم البته کار تحقیقات هم که از همون روز اول شروع شد و هنوز ادامه داره. فعلا از زمان بندی عقب نیستیم;))
اما:
روز شنبه یه جلسه گذاشته بودیم (3 نفره) که طی اون بعد از کلی افطاری خوردن و یخورده بحث قرار شد اولین جلسه عمومی رو بذاریم و از همه کسایی که اعلام توانایی کردن و میل زدن دعوت کنیم تا با جزئیات بیشتر روی توانایی ها کار کنیم. هم شما بیشتر ما رو بشناسید و ببینید اوضاع چطوره و هم ما با شما آشنا بشیم.
دعوت نامه میاد خدمتتون:cheesygri

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
نقل قول:
نوشته شده توسط jadogar

سلام.
کار کاملا جدیه ولی دلیل نمیشه که شتابزده عمل بکنیم. قبلا هم یه پست راجع به همین داده بودم سینا جان. (طبق برنامه و زمان بندی ما باید تا آخر مهرماه گروه رو ببندیم البته کار تحقیقات هم که از همون روز اول شروع شد و هنوز ادامه داره. فعلا از زمان بندی عقب نیستیم;))
اما:
روز شنبه یه جلسه گذاشته بودیم (3 نفره) که طی اون بعد از کلی افطاری خوردن و یخورده بحث قرار شد اولین جلسه عمومی رو بذاریم و از همه کسایی که اعلام توانایی کردن و میل زدن دعوت کنیم تا با جزئیات بیشتر روی توانایی ها کار کنیم. هم شما بیشتر ما رو بشناسید و ببینید اوضاع چطوره و هم ما با شما آشنا بشیم.
دعوت نامه میاد خدمتتون:cheesygri
سلام هادی جان
شرمنده من از وقتی پام رو گذاستم توی دانشگاه یک کم عجول شدم
اگه میشه این قرار رو یک روزی بزارید که همه بتونند بیان (اگر بعد از عید فطر باشه که چه بهتر )
از این تند رفتم متاسفم

chamrosh

کاربر سایت
Oct 8, 2006
3
به نام خدا

سلام به بچه ها

با توجه به اينکه بعضي از دوستان در جواب دعوتنامه عذرهايي از قبيل دوري راه و مناسب نبودن زمان قرار آوردن لازم دیددم بگم بد نیست آدم برای چیزی که دوست داره یخورده وقت بزاره
البته شایدم بعضی از بچه ها فکر کردن که این جلسه به صورت تک تک که نه گروهی ;)

بازم فکر کنید شاید هنوز در مورد علاقه هاتون اشتباه کرده باشید

علاقه حرف اول رو میزنه

mered_22

کاربر سایت
Mar 14, 2006
78
نام
مهدي
به نام خدا

سلام به بچه ها

با توجه به اينکه بعضي از دوستان در جواب دعوتنامه عذرهايي از قبيل دوري راه و مناسب نبودن زمان قرار آوردن لازم دیددم بگم بد نیست آدم برای چیزی که دوست داره یخورده وقت بزاره

علاقه حرف اول رو میزنه
من علاقه زيادي دارم و برام هم دعوتنامه اومده...وليييي نميتونم به اونجا بيام....چون زيادي دوره:blushing: :blushing:البته با عرض معذرت................البته با توجه به اين كه من دانش آموزم نمي زارن بيام اونجا ولي جاي ديگه رو مي شه يه كاريش كرد..
راستي اگه ميدون وليعصر هم بذاريد بد نيست:-" ...:cheesygri ...:confused: فقط نظره...اونجام به همه جا راه داره و اگه كسي راهش دور باشه هم مي تونه بياد.....به نظر من........لطفا زودتر اعلام كنيددددد.اگه فقط با اومدن به آدرس تو دعوت نامه مي شه تو گروه بودد،من متاسفم و دليلم رو هم روشن كردم(فكر كنم.):( :( :(( :((

آخرین ویرایش:

jadogar

کاربر سایت
Sep 24, 2005
287
نام
سینا
نقل قول:
نوشته شده توسط chamrosh
به نام خدا

سلام به بچه ها

علاقه حرف اول رو میزنه

من علاقه زيادي دارم و برام هم دعوتنامه اومده...وليييي نميتونم به اونجا بيام....چون زيادي دوره:blushing: :blushing:البته با عرض معذرت................البته با توجه به اين كه من دانش آموزم نمي زارن بيام اونجا ولي جاي ديگه رو مي شه يه كاريش كرد..
راستي اگه ميدون وليعصر هم بذاريد بد نيست:-" ...:cheesygri ...:confused: فقط نظره...اونجام به همه جا راه داره و اگه كسي راهش دور باشه هم مي تونه بياد.....به نظر من........لطفا زودتر اعلام كنيددددد.اگه فقط با اومدن به آدرس تو دعوت نامه مي شه تو گروه بودد،من متاسفم و دليلم رو هم روشن كردم(فكر كنم.):( :( :((
برای من هم دوره ولی اگه عاشق کاری باشی برای اون کار تا چین هم پیاده میری
با این که برای من هم دوره ولی الان برای عوض کردن مخل دیره
اگه قرار بود محل عوض بشه باید هفته پیش عوض می شد

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام.
مطمئنا برای تشکیل هر گروه فیلتر هایی هست که بر اساس اولویتهای اون گروه تنظیم میشه. ما هم چون بیشتر تاکیدمون رو علاقه افراد و پشتکارشون بود (اگر این 2 رو کسی داشته باشه مطمئنا همه چیز رو یاد خواهد گرفت) تا همین الان تستهایی زدیم اولی که وادار کردن افراد به میل زدن بود و دومی همین محل قرار. ما از بین 2 تا مکان که یکیش حدود میدان انقلاب بود و دومی مکان فعلی این رو انتخاب کردیم تا یه سنجشی باشه. نکته جالب اینه که دقیقا کسایی که ما انتظار داشتیم و دوست داشتیم با ما همراه بشن دعوت رو قبول کردن و کسایی که شاید خیلی نیازی هم به اونها نبود (از لحاظ توانایی های فنی) همه بهونه هایی آوردن و گفتن که نمیان.
شاید اینها چیزهای کوچکی باشه اما عده ای همینها هم براشون بزرگ و سخت بود.
امیدوارم همگی موفق باشیم.:love:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
معمولا مکان و ساعت ملاقات باید به صورتی انتخاب بشه که اکثر افراد بتونن حضور داشته باشن, و من فکر می کنم انقلاب مکان مناسبتری بود چون حداقل خودم رو بعد از کلاس می تونستم برسونم اونجا ;)

mohammad1365

کاربر سایت
Mar 1, 2006
128
دانته درست ميگه. منم دست كم بايد 2 ساعت تو راه باشم. خيالي نيست اما اين راه خوبي براي اينكه ببيني كي پا كاره كي نيست نبود. ما كه ميومديم شمام يه جاي بهتر قرار ميذاشتي. مثلا مركز شهر. گرچه زياد نميتونم كمكتون كنم اما شايد بتونم ايده بدم و يه خورده تو بهتر شدن كار كمك كنم.

mered_22

کاربر سایت
Mar 14, 2006
78
نام
مهدي
حالا كه ما نيستيم،:( :(( ، لطفا تو اين تاپيك هر چند وقت يه بار بگيد كجاي كاريد و در چه حاليد تا ما هم شايددد بتونيم كمكي كنيم.....
موفق باشيد:love: :love:

mohammad1365

کاربر سایت
Mar 1, 2006
128
اقا براي عربا عيد شده نميدونم چرا ماها مملكتمون تعطيل شده ( بچه ها داد ميزنن فضولي موقوف) خلاصه اينكه مملكت 4 روز تعطيله. دادا هادي چه كاره ايم؟ فكر كنم اون فرهنگسرا هم تعطيله . كجا بيايم ؟ احتمال زياد خونه ما خاليه ( شكلك فكراي بد ) اگر پايه هستيد بيايد اينجا.
الوووووووووو عمو هادي هستي؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر