بیشترین وکمترین gamescore که گرفته اید

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
آخه از کجا میدونین خودش باز نکرده ؟! مگه خارجی ها رو نمیشناسی مثل گاو بازی میکنن ! برای هر کدوم از بازی ها هم حداقل 24 ساعت وقت میخوان ! در حالی که Glitch فقط چند دقیقه وقت میگیره ! شما نمیتونین 1000 اچیومنت call of duty 4 یا king kong یا call of duty 2 یا.............. رو یه روزه بگیرید ؟!
ظاهرا من هرچی بیشتر دلیل و مدرک بیارم شما بیشتر باورت میشه که این اچیومنت ها از راه Glitch باز نشدن!
حرف های میثم و کوروش به خوبی همه چیز رو مشخص میکنه.
در ضمن شما نبودی میگفتی یه زمانیکه اگه کسی برات VPN جور کنه 4000 اچیومنت بهش میدی؟ فکر کنم هنوزم پستت باشه تو همین انجمن ، نکنه میخوای بگی خودت میخواستی این اچیومنت ها رو براش باز کنی؟
ما تازه رسیدیم به این جریان لطفا کمی مبحث شیرین و جذاب "Glitch" رو باز بفرمائید :biggrin1:.
هرچند نباید بگم اما میگم ، مثلا طریقه ی Glitch کردن اچیومنت های GEOW:
نفر اول: اچیومنت Seriously رو باز کرده.
نفر دوم: User-Pass شو میده به نفر اول تا پروفایلشو روی دستگاه خودش(روی دستگاه نفر اول) Recover کنه.
بعد نفر اول پروفایل خودش رو Sign In میکنه و بعد هم پروفایل نفر دوم ، حالا نفر دوم اچیومنت Seriously و اچیومنت تمام تفنگ های GEOW رو میگیره!
پ.ن: کسی که این کار رو میکنه فقط اعتبار خودش رو پایین میاره وگرنه برای من اصلا مهم نیست یه نفر 100.000GamerScore داشته باشه یا 1GS !

Chester

کاربر سایت
Oct 7, 2008
30
نام
اشکان
سلام
من از LOST PLANET فقط 20 تا گرفتم و از بازی NBA STREET HOMECOURT هم 900 تا امتیاز گرفتم
راستی از COD4 هم 800 ارچیومنت گرفتم

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نفر دوم: User-Pass شو میده به نفر اول تا پروفایلشو روی دستگاه خودش(روی دستگاه نفر اول) Recover کنه.
بعد نفر اول پروفایل خودش رو Sign In میکنه و بعد هم پروفایل نفر دوم ، حالا نفر دوم اچیومنت Seriously و اچیومنت تمام تفنگ های GEOW رو میگیره!
پ.ن: کسی که این کار رو میکنه فقط اعتبار خودش رو پایین میاره وگرنه برای من اصلا مهم نیست یه نفر 100.000GamerScore داشته باشه یا 1GS !
به به... اصلا به درد سرش نمیارزه :biggrin1:.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391

یعنی ماکرو تا حالا اقدامی واسه این موضوع نکرده ؟؟!! جالبه :cheesygri:laughing:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام اقا منم امتیازام داره کمکم زیاد میشه البته از 100 درصد 80درصد مدیون احمد رضا جان عزیزم که با راهنماییهای که تو این قسمت کردن خیلی کمک کردن تا به این امتیاز رسیدم البته من لایو ندارم همشون افلاین به نظر من باید دید از چند بازی چه قدر اچیومنت گرفتی من تا تونستم افلاینارو بگیرم اونایکم انلاین بود که هیچ اما امتیازای من تا اینجا 26555 از 35 بازی البته تو تعداد بازی شک دارم یا35 یا 36 باید برم ببینم
اما بازیهایکه کامل گرفتم یعنی اچیومنتاش افلاینش 1000 تا بود
bioshock
alon in thedork
bourn
tmnt
cod4
assiens
fight night
need for speed most wanted
avator
king kong
فکر کنم همیناست یا یه دوتا بازی دیگه علاوه بر اینا که من 1000 تاش گرفتم(البته با راهنمایی دوستان که اینجا به من کردن)
بقیه بازیاروهم تا جایی که افلاین داشتن سعی کردم بگیرم اما کمترین گیم اسکوری که گرفتم بازی دویل بود ازش 100 تا گرفتم اونم dvd بازیم خراب شد فقط تونستم یه باز تا اخرش برم
البته تو شهرمون تا چند روز پیش نفر دوم بودم اما الان اول شدم.
نفر دوم حدود 25000 تا اچیومنت گرفته البته از 50 تا بازی;)

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
سلام اقا منم امتیازام داره کمکم زیاد میشه البته از 100 درصد 80درصد مدیون احمد رضا جان عزیزم که با راهنماییهای که تو این قسمت کردن
شما لطف داری نوید جان ، هر Achievement یی که بازی کردی حاصل توانایی و مهارت خودت بوده.

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
نه دیگه بیشتر 1000 تا نمی شه حتی اگه مارکوس سفارشتو بکنه:cheesygri
من فکر کنم کمترینش 15 تا بوده اونم تو بازی چرت ninja gaiden 2 .
من هنوز از هیچ بازی 1000 تا نگرفتم کلا برای اچیمنت بازی نمی کنم ولی معمولا میانگین تو هر بازی تا700 الی 800 تا رفتم.بازی های ژاپنی مثل ace combat6 و ...خیلی بد اچیمنت می ده قبول دارین؟؟؟البته گیرز یک از همه بدتر اچیمنت می داد سخت تر همشون.ولی قربونش برم این fable2 مثل چی اچیمنت هارو 100 تنا 100 تا ردیف می کنه.البته تایم زیادی می گیره تا بدست بیاری.کل اچیمنت هامم 10000 تاس.
بیشترینشم تو جی تی ای و bioshock بوده دقیق یادم نیست لطفا با 118 تمای بگیرید.:cheesygri

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,538
نام
امیر
من کلا احل اچیومنت و GS نیستم ولی در کل در بعضی بازی ها مثل TOO HUMAN , FABLE II , FIFA08 , COD4 بد اچیومنت نگرفتم.در کل من از بازی لذت می برم و لذت محیط لایو هم به بازی اضافه می کنم.این هم به این علت نیست که بلد نیستم اچیومنت بگیرم!!! دلیلش هدفم از گیم می باشد.

موفق باشید.

rod

کاربر سایت
Mar 11, 2006
1,226
نام
rodney
کمکم از هربازی میشه 300تایی گرفت
(من هیچ کدوم ار امتیازای انلاین بازی هاییرو که بازی کردمو نگرفت:cheesygri)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر