Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
نمیشه سریالی بگم؟ :-"
Ano Hana (سریالیش، اگر سرچ کردی با یک اسم 2خطی رو به رو شدی، آره همون خودشه:D )
و Shigatsu wa Kimi no Uso ! :D
اگر پرهام اجازه بده هم... Gosick :D متفاوت تره از اون دوتا...ولی دبیرستانین،رومنس خوبی هم داره:x

آدم برا دیدن انیمه تینیجری صد سال سیاه از کسی که Clannad رو نپسندیده نباید سوال کرد:-q>:)

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
با سلام خدمت خوره های انیمه <:-P
اقا یـ چند تا انمیه سینمایی در حد A Silent Voice خانمان سوز با همین جو تینجیری معرفی کنید واقعا از دیشب تا حالا مغزم داره ارور میده از بعد دیدنش یـ فیکسی چیزی واسه مرحمش لطفا :((

من یک توصیه بهت می کنم
این انیمه ها رو زیاد پشت سر هم نبین
وسطش یک سری کمدی هم ببین
وگرنه افسردگی می گیری :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اگر پرهام اجازه بده هم... Gosick :D متفاوت تره از اون دوتا...ولی دبیرستانین،رومنس خوبی هم داره:x
جا ندارم :(( میدونم اگه پاش بیوفته تیشه به ریشه تمام هارد هام میزنم انیمه ها هم که خدا بده برکت 10-20 فصل ـه هرکدومشون :D از همین یـ فصلی دو فصلی ها باشه خیلی خوبه در کل اینقدر محو جادوی این انیمه ها شدم که میدونم پاش بیوفته تا بدخت نکنم خودمو باهاش ول کن نیستم :-s:D واسه همین ترجیه میدم با همین سینمایی ها به ارضای روحی برسم :>:D

من یک توصیه بهت می کنم
این انیمه ها رو زیاد پشت سر هم نبین
وسطش یک سری کمدی هم ببین
وگرنه افسردگی می گیری :D
کمدی تینجیری هم خوبه سینمای یا سریالی در حد یکی دو فصل باشه خوبه \:D/

آخرین ویرایش:

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
اقا یـ چند تا انمیه سینمایی در حد A Silent Voice خانمان سوز با همین جو تینجیری معرفی کنید واقعا از دیشب تا حالا مغزم داره ارور میده از بعد دیدنش یـ فیکسی چیزی واسه مرحمش لطفا :((

نمیدونم شبیه A Silent Voice هست یا نه ولی دیدم توی تاپیک امتیاز فیلما به Your Name نمره 10 دادی خواستم بهت پیشنهاد کنم که 5 Centimeters Per Second رو حتما اگه ندیدی ببین. از همون سازنده Your Name هست و با این که شخصا Your Name رو هم خیلی دوست دارم ولی به نظرم 5 Centimeters Per Second با اختلاف زیادی بهتره.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان

gosick با اختلاف یکی از شر و ورترین انیمه هایی بود که تا الان دیدم:D

انیمه سینمایی منهای کارای میازاکی و معروفا که همه دیدن، من پاتما اینورتد و یور نیم رو خیلی دوست میدارم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
جا ندارم :(( میدونم اگه پاش بیوفته تیشه به ریشه تمام هارد هام میزنم انیمه ها هم که خدا بده برکت 10-20 فصل ـه هرکدومشون :D از همین یـ فصلی دو فصلی ها باشه خیلی خوبه در کل اینقدر محو جادوی این انیمه ها شدم که میدونم پاش بیوفته تا بدخت نکنم خودمه باهاش ول کن نیستم :-s:D واسه همین ترجیه میدم با همین سینمایی ها به ارضای روحی برسم :>:D
اینایی که گفتم از همین یکی دو فصلی هاست:D
اولی همون حدود 12 قسمت ، دوتا دیگه هم 24ی!
حالا یک قسمت کمتر یا بیشتر، تعداد دقیقشون یادم نیست:D

راستی Kimi no Na Wa دیدی؟ از این کارگردان the Garden of Words هم به شخصه بسیااااار دوست دارم:x ولی خوب یکم متفاوت تره :D (عشقولیه ولی تینیجری...شاید بشه گفت آره، شاید بشه گفت نه:D )
و ... حالا اسم کارگردان اوردن ، کارهای mamoru Hosada هم بسیار دوست میدارم و جالبن، البته عشقولی شاید بخش اصلیشون نباشه مثل بقیه کارهای گفته شده:D

---
@parham_safa پاشو بیا این ماکان @Cloud Strife رو بن کن که کمترین مجازاتش همین بن دائمه :|
چجوری واقعا؟ چجوری؟ :|

---
آدم برا دیدن انیمه تینیجری صد سال سیاه از کسی که Clannad رو نپسندیده نباید سوال کرد:-q>:)
تینیجری کپی پیست که دیگه این حرفا رو نداره:p

آخرین ویرایش:

Kaizoku

کاربر سایت
Dec 6, 2018
15

سلام و عرض درود خدمت شما.
اگر واقعاً انیمه‌ای را میخواهید که بر احساساتتان تاثیر گذار باشد، Sayonara No Asa Ni Yakusoku No Hana Wo Kazarou را که به دوستی دیگر نیز معرفی کردم به شما نیز معرفی میکنم و به عنوان یک منتقد انیمه و حرفه‌ای در حوزۀ انیمه، چندین انیمه را به شما معرفی خواهم کرد که برخی از آنها سریالی هستند و در کنارشان مینویسم که سریالی هستند:

1. Shigatsu Wa Kimi No Uso (سریابی و بسیار جذاب و تاثیرگذار)
2. Plastic Memories (سریالی و واقعاً جذاب و عالی)
3. The Anthem Of The Heart (سینمایی و بسیار زیبا و تاثیرگذار)
4. Violet Evergarden (سریالی و بسیار بسیار جذاب و بدور از هرگونه کلیشه‌ای)
5. Perfect Blue (سینمایی قدیمی و تا حدی تاثیرگذار)
6. Akatsuki No Yona (سریالی و عالی)
7. Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho (سینمایی و بسیار تاثیرگذار)
8. Isshuukan Friends (سریالی و بسیار بسیار تاثیرگذار)
9. Hinamatsuri (سریالی و تاثیرگذار و تا حدی فان)
10. Hotarubi No Mori E (سینمایی و تاثیرگذاری عمیق)
11. Orange (سریالی و تا حدودی تاثیرگذار)

این موارد از جملۀ انیمه‌هایی هستند که در این لحضه به فکر دارم ، هرچند برای من مثل قطره‌ای از دریا میماند، اما هرگونه سوالی در مورد انیمه داشتید، اولین مرجعتان من باشم و بنویسید که این پست را برای Kaizoku ایجاد کرده‌ایم تا جواب بدهد، تازه ثبت نام کرده‌ام و مدت زیادی در فرومی دیگر کار میکردم و تازه مدتی است که با این فروم آشنا شده‌ام و مطمئناً با بسیاری از شما دوست خواهم شد و آشنای صمیمی میگردیم.

با تشکر، منتقد و حرفه‌ای در حوضۀ انیمه، Kaizoku

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,431
نام
مسلم
جا ندارم :(( میدونم اگه پاش بیوفته تیشه به ریشه تمام هارد هام میزنم انیمه ها هم که خدا بده برکت 10-20 فصل ـه هرکدومشون :D از همین یـ فصلی دو فصلی ها باشه خیلی خوبه در کل اینقدر محو جادوی این انیمه ها شدم که میدونم پاش بیوفته تا بدخت نکنم خودمو باهاش ول کن نیستم :-s:D واسه همین ترجیه میدم با همین سینمایی ها به ارضای روحی برسم :>:D

کمدی تینجیری هم خوبه سینمای یا سریالی در حد یکی دو فصل باشه خوبه \:D/
تا دیر نشده خودت رو از این منجلاب نجات بده (بی شوخی میگم :D)
به نظرم سبک های مختلف رو امتحان کن و فقط انیمه سینمایی افسرده نگاه نکن (البته این نیازی به گفتن نداره و خودت بعد از یه مدت که به خماری بیوفته کم کم میای توی راه>:) فقط سراغ انیمه بلند که خیلی اعتیادآوره:D)
انیمه در حد Koe no Katachi هم توی این سبک گیرت نمیاد چون اصلاً یه چیز منحصربفردی هست ولی چیزهایی که معرفی کردن هم خیلی خوب هستن. اگه باز هم انیمه سینمایی خواستی توی یک دو سه صفحه قبل از سبک های مختلف انیمه های خوبی معرفی شده.
پ.ن: خواستم 5 Centimeters per Second و The Garden of Words رو پیشنهاد بدم ولی بچه ها پیش دستی کردن:))
==============================================
1532499971-796538582.jpg
نشستم توی این یه هفته هر دو فصل Kaiji رو یه جا دیدم و تازه پی بردم که قبلاً چه اشتباهی کردم که به خاطر طراحی ظاهری انیمه سراغش نرفتم. لامصب خیلی استرس زا بود، بازم خوبه به صورت هفتگی اینو ندیدم وگرنه اصلاً نمیتونستم برای ادامه اش صبر کنم. کار به جایی رسید که دیگه اواخر انیمه با اینکه صبح باید میرفتم سرکار ولی یه شب تا ساعت سه نشسته بودم پای کایجی و دیگه شارژ گوشیم تموم شد و ناچاراً گرفتم خوابیدم وگرنه تا تمومش نمیکردم بلند نمیشدم. پایانش هم خوب جمع کردن (حالا نمیدونم مانگاش هم همینطوری بوده یا نه) ولی جالب اینجاست که تا آخرش هم کایجی آدم نشد و همچنان خودشو گرفتار میکرد:))

امروز هم داشتم دنبال یه انیمه دیگه میگشتم که اتفاقی چشمم افتاد به Akagi >:) حالا هنوز شروعش نکردم ولی اگه کسی قبلاً این انیمه رو دیده و زیرنویسش رو داره دریغ نکنه چون انیم ورلد که مرحوم شده و جای دیگه ای هم نتونستم پیداش کنم. البته اگه نبود هم جهنم و ضرر و با زیرنویس انگلیسی میبینم ولی قبلش باید یه تحقیق حسابی بکنم چون مثل اینکه داستانش در مورد شوگی هست:D

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
الان که بحثِ انیمه و مانگاهایِ از نظر احساسی تاثیرگذاره، یه مانگا سراغ دارم که احتمالا تبدیل به اثرگذارترین چیزی می‌شه که تا به الان خوندید. این مانگا رو خواهرم به من معرفی کردش. بحث این نیست که چقدر این مانگا تاثیرگذاره، بحث سر این هست که توانایی این رو دارید که تا آخرش جلو برید یا نه؟ راحت چند بار شد که نمی‌تونستم مانگا را ادامه بدم و کانال رو عوض می‌کردم:D این کار از نظر شخصیت پردازی و فضا سازی فوق العاده است. اینم لینکش:
17-sai. (Title) - MangaDex
از روی خلاصه داستان قضاوت نکنین. احتمال زیاد خیلی متفاوت‌تر از چیزی می‌شه که توی ذهنتونه.

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,431
نام
مسلم
دوستان من مانگای برسرک رو تا GA خوندم... الان بخوام از بعد فصل یک انیمه بخونم باید از چپتر چند شروع کنم؟
آرک Golden Age از جلد 3 تا جلد 14 هست. انیمه هم نمیدونم کدوم منظورت هست (جدیده یا قدیمیه یا فیلم ها؟) ولی کلاً انیمه برسرک رو بیخیال شو و بشین از اول از روی مانگا جلو برو:>
Golden Age Arc

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,593
نام
mohammad
آرک Golden Age از جلد 3 تا جلد 14 هست. انیمه هم نمیدونم کدوم منظورت هست (جدیده یا قدیمیه یا فیلم ها؟) ولی کلاً انیمه برسرک رو بیخیال شو و بشین از اول از روی مانگا جلو برو:>
Golden Age Arc
ممنون
منظورم همون 1997 بود... سری های بعد که زباله ای بیش نبودن:D

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
ممنون
منظورم همون 1997 بود... سری های بعد که زباله ای بیش نبودن:D
انیمه قدیمیش کیفیت نسبتا خوبی داره برای اون زمان ولی خب توی نیمه دوم حذفیاتش خیلی زیاده همون مانگا رو ادامه بدی به نظرم خیلی بهتره:D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,593
نام
mohammad
با این که میدونم نظرم خیلی دشمن داره، ولی سه گانه 2012-2013 رو من به شدت بیشتر از سری 97 دوست دارم و خیلی بیشتر قبولش دارم
اتفاقا این سه گانه رو دیدم... ولی چون من یک حس فراتر از قلبی نسبت به griffith دارم:D... نمی تونستم این طراحی رو قبول کنم:D ولی خوب شماره سوم سه گانه بنظرم از چند قسمت اخر انیمه بهتر بود...!

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر