17 بازی بزرگ مورد انتظار بازیبازها در سال 2013

بازی مورد انتظار شما در سال 2013 کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    243

erfan_021

کاربر سایت
Aug 26, 2010
353
نام
مـحـمـد
بحث گرافیک نیست،بحث جذابیت مولتی پلیر هست،هرکسی که یکبار BF رو مولتیش رو کامل بازی کرده باشه میفهمه چقدر بهتر از COD هست
منم منظورم تنها گرافیک نبود اما مهمترین شاخصی که یه بچه دو ساله هم میفهمه بعد بازی کردن هر دو همین گرافیک هست
حالا شما از نظر گیم پلی و نقشه و جذابیت و کار گروهی هم که بخوای حساب کنی بازم یه سرو گردن بالاتره BF3

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
در ابتدا FM 5 بعدشم GT 6 کلا هر ریسینگی بیاد استقبال میشه ولی فعلا GT ناامیدم کرده امیدوارم قدرتمند برگرده(خدا کنه ea game آدم بشه بیاد underground 3 رو بسازه:d)

دیگه NFS رو نمی شه خیلی روش حساب کرد. مخصوصا اگه Black Box بسازه. به نظر من DiRT بهترین ریسینگه بعدشم فورتزا خوبه. البته من با سبک DiRT بیش تر حال می کنم.
پس منتظر DiRT 4 هستم که بین گزینه ها نبود.
بازی که سر و صدا و طرفدار نداشته باشه هر چی هم قشنگ باشه کسی محلش نمی ذاره. نمونش هم این Evil 6 که همه خودشونو کشتن واسش. ولی کسی واسه XCOM تره هم خورد نکرد!

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
Red Dead Redemption 2
Resident Evil 2 : Remake
Alan Wake 2
Metal Gear Solid 5
اما به Portal 3 رای دادم، با شماره ی دوم این بازی خیلی حال کردم :d

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
کاش این بازی ها رو هم میزاشتی
Dmc 5
Tomb Raider
Last of us
و...

اینها که 100% برای همین نسل میان ! بازیهای مورد انتظار یعنی اینکه به احتمال 90% برای این نسل نمیان ! و میرن برای نسل بعد ! برای همین شده بازیهای مورد انتظار !

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
از رانندگی اجباری رانده همراه گرفته تا ماشین های کم ، یشت های نه چندان مطلوب و
کلا از این جمله چیزی سر در نیوردم فقط در مورد ماشین ها... GT5 حدود 1031 ماشین داره ...لطفا اطلاعات غلط ندید ....

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
کلا از این جمله چیزی سر در نیوردم فقط در مورد ماشین ها... GT5 حدود 1031 ماشین داره ...لطفا اطلاعات غلط ندید ....

آخرین نسخه GT و تو بعضی از مسابقاتش باید از راننده کمکی استفاده کنی ! حتی اگر نخوای ! فکر کنم واضح گفتم و اطلاعات غلط نیست ! چیزیه که تو بازی هم موجوده . البته مقاله یه مقدار غلط املایی داره که باید به بزرگی خودت ببخشی :d

574L|<3R

کاربر سایت
Oct 16, 2012
15
نام
محسن
STALKER ارزش رای دادن داره فوقولعاده هست..........قطعا کسایی ک بهش رای دادن .. معنی واقعی یه بازی رو میدونن......

تاپیک عالی بود...ممنون

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
خسته نباشی داش حسین. فقط دو نکته:
برترین بازی این نسل به عقیده بسیاری از اهالی فن جاده سرخ رستگاری است
اول:جسارتا درستش `رستگاری سرخپوست مرده` میشه, حتما اصلاحش کن.;)
دوم:در حق GT5 یه خورده اجحاف کردی!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
خسته نباشی داش حسین. فقط دو نکته:

اول:جسارتا درستش `رستگاری سرخپوست مرده` میشه, حتما اصلاحش کن.;)
دوم:در حق GT5 یه خورده اجحاف کردی!

تو اسم بازی ، به سرخپوست اشاره نشده . در واقع Red یه معنای تحت الفظیه اینجا که اشاره داره به مرگ سرخ ( یا شاید سرخ بودنش اشاره داره به سرخپوستها ) یا مرگ سرخ رستگاری .
معنی شما که درست نیست . :d معنی من هم درست و دقیق نیست . میشه هر 2 معنی روبه کار برد . چون Red اینجا هم به جاده سرخ اشاره میکنه و هم به سرخپوست ها ، هرچند سرخ پوست ها قرمز رنگ نیستن .

پس gta چی؟

در مورد GTA 5 تو پست اول اه به خودتون زحمت خوندن بدید ، توضیح دادم . ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر