Final Fantasy XIII - X360

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
تو کنفرانس گفتند base موتوره SE یعنی white engine کاملا بر pc هست.

و بنظرم یکی مسخره ترین جملات انحصاری بودن این بازی در ژاپنه!!

و همین سازندگان که می گفتند ffxiii انحصاریه. احتمالا versus رو هم در آینده نزدیک اعلام کنند. مگه میشه ادامه بازی رو بگن رو ps3 بازی کنین؟

تنها دلیلش که اعلام نکردند واسه اینه که بازی اصلا پیشرفت توی ساخت نداشته

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
تو کنفرانس گفتند base موتوره SE یعنی white engine کاملا بر pc هست.

و بنظرم یکی مسخره ترین جملات انحصاری بودن این بازی در ژاپنه!!

و همین سازندگان که می گفتند ffxiii انحصاریه. احتمالا versus رو هم در آینده نزدیک اعلام کنند. مگه میشه ادامه بازی رو بگن رو ps3 بازی کنین؟

تنها دلیلش که اعلام نکردند واسه اینه که بازی اصلا پیشرفت توی ساخت نداشته
در تایید صحبتهای حمید جان این رو هم اضافه کنم که versus دارای درون مایه اکشنه و قطعا به این واسطه در خارج از ژاپن توجهات بیشتری رو نسبت به این نسخه - که با نام FF13 شناخته میشه - میتونه جلب کنه.

پ ن: شاید بد نباشه دوباره به این نکته اشاره کنیم که FF ها برعکس بعضی JRPG های دیگه در خارج از ژاپن هم محبوبیت قابل توجهی دارن.
پ ن 2: (این تیکه رو یه جای دیگه هم گزاشتم)
دیشب وضع اینترنت خراب بود. واسه همین نمیخواستم بیام سایت که ناگهان دیدم علی یه OFF در این مورد گزاشته. اول گفتم شاید شایعه ای شده یه سر اومدم سایت دیدم حسام هم امضاش رو عوض کرده اما هنوز باورم نمیشد. با وضع افتضاح اینترنت نزدیک به 30 دقیقه طول کشید تا اون 5-6 صفحه رو باز کردم و سرانجام این شگفت انگیزترین خبر این نسل رو خوندم. طی این نیم ساعت دل تو دلم نبود.
به هر حال این خبر عالی رو به تمام دوستانی که مثل خودم الان میتونن راحتتر اسطوره مورد علاقشون رو بازی کنن تبریک میگم.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
دوستانی که امارگیر این بازی هستن!، عکسی، شاتی، اسکنی چیزی از کیفیت واقعی و In Game بازی دارید؟
لطفا زحمتش رو بکشید :D.

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
به به :biggrin1: میگم حالا که این بازی واسه 360 هم میاد بازیش به نظرتون قشنگ تر نشده؟:biggrin1: احساس میکنم گرایفکش خیلی زیاده
آره امین ( اگه اشتبه نکنم ) جون. منم از دیشب تا حالا دارم اسکرینهای بازی را نگاه میکنم انگار قشنگتر شده :cheesygri انگار دیگه اون RPG مزخرف قبلی نیست عوض شده :cheesygri انگار کمکم از دیشب تا حالا اسکوار داره شرکت بهتری میشه و دیگه عنوانهای کلیشه ای نمیسازه:cheesygri
دوستانی که امارگیر این بازی هستن!، عکسی، شاتی، اسکنی چیزی از کیفیت واقعی و In Game بازی دارید؟
لطفا زحمتش رو بکشید :biggrin1:.
عزیز دلم شما بهتره بری تروفی بگیری;) فکر نکنم فریدون تو توی این خوشحالی سهیم باشی:biggrin1: من همیشه حواسم به تو بود و همیشه امضایت را نگاه میکنم هیچ وقت ذره ای از مایکروسافتی بودن تو ندیدم.
بهتره که سرعا یه تکونی به خودت بدی و امضایت و آواتارت را عوض کنی:laughing:

راستی کسی دقیقا برایم توضیح نداد فرق XIII با XIII versus چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه XIII rhythm است که شما میگید versus اکشنه؟؟؟ راستی فاینال فانتزی RPG نوبتیه؟؟؟؟؟؟؟ اگه میشه دونه دونه جواب بدید.

به فریدون( کسی نخونه ) ( البته میدونم همه میخونند)
از من یاد بگیر تا برای 360 تایید نشد حاضر نشدم حتی در موردش اطلاعات کسب کنم.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
نگار دیگه اون RPG مزخرف قبلی نیست عوض شده :cheesygri
بازی JRPG اصلا مرخرف نیست
شما این بازی ها رو بلد نیستید بد میشنید میگید مزخرفه
واقعا که ;)
راستی فاینال فانتزی RPG نوبتیه؟
والله اگه فهمیدی سبکش چیه TB هست یا چیز دیگه
به ما هم بگو
پ.ن : اونایی که JRPG باز نیستن لازم نیست بیان اینجا بگن که سبک خوب یا بدیه
چون کسی که از این سبک بدش بیاد ... و بعد بیاد اینجا بگه که بازی توپیه فولان از این حرفا
هیچ معنی نمی تونه داشته باشه ( قابل توجه امین :biggrin1: )

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
لطفا زحمتش رو بکشید :D.
تصاویر جدید:
final-fantasy-xiii-20080714071237651_640w.jpg
final-fantasy-xiii-20070920024843117_640w.jpg
final-fantasy-xiii-20060508032944621_640w.jpg
final-fantasy-xiii-20060508032944059_640w.jpg
osos عزیز عکس آخری in game هست:love:

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
اینم Screen Shot های جدید :

226f01.jpg
ffxiiinew5.jpg
226f03.jpg
226f04.jpg

واقعا این فینال یه چیز جدا از فینال های دیگه هست از نظر همه چی عالیه SE گل کاشته:love:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
آخ که اگه RPG نبود چه حالی میداد من کلا از RPG متنفرم از بچگی بدم میومد:sick:
به همین علت لطفا بگید KILL ZONE2 رو هم رو 360 بدن بیرون تا منم خوشحال بشم:biggrin1:
شانس نداریم که مثلا اگر KZ2 یا mgs4 واسه 360 میومد چی میشد؟:((

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
فریدون از گرافیک داخل بازی چیز زیادی منتشر نشده و اکثر تریلر هایی که پخش شده CG هست....

ولی حمید من آمار Versus رو گرفتم....این بازی طبق صحبت های خود SE انحصاری میمونه.

FFXIII هم کماکان گفته شده که در ژاپن نمیاد.(فقط برای PS3 میاد)

پ.ن:فری حالا دیدی الکی بزرگش نمی کنند و آش دهن سوزی هست؟

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
یکی میشه جواب منو بده؟! مثلا بگه نه رو J هم میشه بازی کرد...:cheesygri
بستگی داره بازی Free باشه یا نه ! اگه Region بندی شده باشه و Free نباشه نمیتونین بازی کنین.

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
ماکان وقتی موتور بازی میتونه این کار رو کنه چطور میشه که نکنن!

اون کیتاسه رو ولش کن. تا دو روز پیش با اطمینان می گفت صد در صد فینال 13 فقط برای ps3 یه.

اگر دوستان نمی دونند بدونند که se شرکت بسیار پول پرستیه. تا امروز هم تعجب می کردم که این کار رو نکرده:
وقتی بازی x-2 رو بر مبنای بازیx ش داد . وحتی زحمت یک تغییر رو هم در بازی نداد. و یا مورد های شبیه این. میشه کاملا فهمید و ایرادی هم نیست!

و بهتره ffversus هم مولتی بیاد . و همه بتونیم بازی رو کنیم. در هر حال قرار بود توی پروژه بعدی مولتی بشن !(فعلا versus رو بیخیال)

بنظر من در تصاویر بزرگ و (نه این تصاویری که دوستمون زحمت کشیده گذاشته و یک ف ی ل ت ر های لایت هم خورده!)کامل مشخصه روی موها و درخت ها و گل ها و جلوه ها که ingame اند نرمی CG رو ندارن! وبا cg که SE میزنه مقداری فاصله داره.

مثلا اگر کمی تو کارهای گرافیکی باشی میفهمی جلوه های ویژه مثل مه و غبار و همون رعدو برق ا billboard دو لایه هستن و نه از جنس سه بعدی cg.

مگر اینکه se همون ingame ها بخاطر کم کاری ! ترکیب و رندر کرده باشه.

تصاویر closeup از صورت شخصیت ها بنظر کاملا CG میان. shader ها کاملا اینو نشون میده.

بجز ff12 اونها چند تا مدل با کیفیت های متفاوت از شخصیت ها میسازنن که بسته به جاش استفاده می کردند. بخصوص جایی که صورت شخصیت رو بخوان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر