15 سالگی Resident Evil 4

نخستین بار Resident Evil 4 رو روی کدوم پلتفرم بازی کردید؟

• GameCube

• Playstation 2

• PC

• Wii

• PlayStation 3

• Xbox 360

• PlayStation 4

• Xbox One

• Nintendo Switch

Results are only viewable after voting.

sepehr_100

کاربر سایت
Mar 16, 2017
111
126795

15 سال پیش در چنین روزی بازی Resident Evil 4 به کارگردانی و نویسندگی شینجی میکامی برای نخستین بار روی GameCube منتشر شد عنوانی که با نسخه های پیشین سری RE تفاوت های بسیاری داشت و موارد انقلابی رو وارد دنیای گیم کرد از جمله دوربین روی شانه.

به مناسبت پانزدهمین سالگرد انتشارش"این تاپیک رو باز کردیم تا تجربیاتمون رو به اشتراک بزاریم(مثلا بار اول RE4 رو روی کدوم پلتفرم تجربه کردید/ با دیدن تفاوت هاش نسبت به سری چه احساسی داشتید یا چند بار اون رو به اتمام رسوندید و... موارد دیگه ای که به ذهنتون میرسه)

آخرین ویرایش:

sepehr_100

کاربر سایت
Mar 16, 2017
111
از دیدگاه خودم کمتر بازیی تو تاریخ گیم وجود داره که پس از اینهمه سال هنوزم تازه بنظر برسه! باسها/اکشنِ بازی/سلاحها/ صحنه های دکمه زنی/داستان زیبا و شخصیت هاش همگی ترکیب شاهکاری شدن تو RE4.اون وقتا شاید بیشتر از 10-15 بار روی PS2 تمومش کردم لامصب خسته نمیشدی ازش.بعد RE4 نسخه های قبلیش دیگه رفتن تو بایگانی برام چون اصلا نمیشد با گیم پلیشون کنار اومد.خیلی دوست دارم کپکام اینو یه ریمیک مشتی کنه تا اینکه برای صدمین بار ریمستر و بازنشر بشه رو نسل جدید.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
نزدیک ده سال پیش (کمتر یا بیشتر) روی پی سی این بازیو تجربه کردم و هنوز صدای زمزمه زامبی هاش یادمه:
مُریدِس هیدینگ، مُریدِس هیدینگ..! :D

با یکی از اقوام بازی میکردیم اون سعی میکرد خیلی صرفه جویی کنه و کمتر خشاب و تیر برای کشتن زامبی ها مصرف کنه :D، ولی زورش به باس ها نمیرسید و اینجا بود که من وارد صحنه میشدم و ترتیب خشاب و تیرهاش و همچنین باس گرامی رو میدادم :D اینارو‌ که مینویسم یه سری از صحنه هاش با اینکه از اون موقع بازی نکردم و چیزی ندیدم دوباره برام تداعی میشه.

یکی از بهترین تجربه های گیمیم بوده این بازی، اگه اشتباه نکنم دوبله هم بازی کردم که خیلی خوب کار شده بود.

آخرین ویرایش:

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
برترین بازی تاریخ با اختلاف نجومی از هربازی
بالای 100 بار راحت تمومش کردم رو PC و PS2 و PS3 و PS4
رو همین نسل هم بیش از هر بازی بازیش کردم هیچ کلمه ای نمیتونه این بازیو توصیف کنه
تجربه این بازی واقعا عجیب غریب رفیقی دارم که کلا گیمر نیست و کل گیمریش به زمان PS2 برمیگرده ولی این بازیو هنوز بازی میکنه
کلا صنعت گیم باید به قبل و بعد RE4 تقسیم کرد

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
خوب بین خاطرات زیباتون منم بگم همون روزی که دیسگ مالزی برای ps2 اومد با قیمت نجومی ۸هزارتومن خریدیم و رفتیم نشتیم پای بازی همین که رفت داخل بازی و وارد کلبه شدیم اولین زامبی رو کشتیم با دوستان فاتحه اویل رو خوندیم فکر کنید با پیش زمینه ۳نسخه اونیموشا با دوربین کلاسیک پر از پازل های فکری ناب دموهای CG پشم ریزون نشستیم پای بازی تازه دو شماره اوت بریک هم بود که انتظارو برای یه اویل شماره دار بالا میبرد

• Like
Reactions: LeonSM

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
یادش بخیر نخستین بار سال ۸۶ بود رو ps2 رفتم اون زمان آبله مرغان گرفته بودم کل بدنم دون دون بود ولی میشستم بعضی اوقات اویل ۴ میزدم این بازی انصافا یک تحول بزرگی بود به نسبت بازی های اون موقع یک بازی عظیم و دوست داشتنی

• Smile
Reactions: IMANOKA

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,259
نام
محمد
یعنی فقط من کلا بازیش نکردم؟ :-"
اینکه تو تنها کسی هستی رو خوب نمیدونم:-" ولی اینکه یکی از بهترین تجربه های زندگی هر گیمری رو از دست دادی صد در صد مطمئنم!!!>:):>

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
یعنی فقط من کلا بازیش نکردم؟ :-"
گیمر باشی و RE4 بازی نکرده باشی مثل اینه که تو عمرت قرمه سبزی نخورده باشی. زنده ای ولی زندگی نکردی :D
برو این اشتباه بزرگتو جبران کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر