15 سالگی Resident Evil 4

نخستین بار Resident Evil 4 رو روی کدوم پلتفرم بازی کردید؟

• GameCube

• Playstation 2

• PC

• Wii

• PlayStation 3

• Xbox 360

• PlayStation 4

• Xbox One

• Nintendo Switch

Results are only viewable after voting.

sepehr_100

کاربر سایت
Mar 16, 2017
111
126795

15 سال پیش در چنین روزی بازی Resident Evil 4 به کارگردانی و نویسندگی شینجی میکامی برای نخستین بار روی GameCube منتشر شد عنوانی که با نسخه های پیشین سری RE تفاوت های بسیاری داشت و موارد انقلابی رو وارد دنیای گیم کرد از جمله دوربین روی شانه.

به مناسبت پانزدهمین سالگرد انتشارش"این تاپیک رو باز کردیم تا تجربیاتمون رو به اشتراک بزاریم(مثلا بار اول RE4 رو روی کدوم پلتفرم تجربه کردید/ با دیدن تفاوت هاش نسبت به سری چه احساسی داشتید یا چند بار اون رو به اتمام رسوندید و... موارد دیگه ای که به ذهنتون میرسه)

آخرین ویرایش:

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
رزیدنت اویل چهار اندازه یه عالمه ، چطوری بیان کنم این بازی رو با کلمه ؟!
دوستت دارم کپ کام ، دوستت دارم میکامی ، دوستتون دارم همه کسانی که در ساختن این عالم همکاری داشتید .
همیشه یادت گرامی باد RE4 ..

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
ما که رو ps2 بازی کردیم و قاعدتا باید گردن میکامی رو هم قطع می کردن :D چون گفته بود اگه بازی رو پلتفرمی غیر از کیوب عرضه بشه من گردنم رو می زنم ! با اختلاف زیاد هرزه ترین ip تاریخم شد :D پلتفرمی نبود که روش نیاد :D

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
676
اینو تازه دیدم.برخی نکات در مورد re4 رو میگه که شاید خیلی ها بهش بی توجه باشن.الان شاید چیز عجیبی نباشه ولی برای سال عرضه این بازی فوق العاده بوده.در مورد گیمپلی و درجه سختی پویای بازی صحبت میکنه

SIMPLE

کاربر سایت
Jun 14, 2020
340
بهترین بازی تاریخ ریمیکش ده دقیقه بازی کردم درجا پاک کردم اورجینال یه دور دیگه رفتم بشوره ببره
خب اشتباه کردی 10 دقیقه اول فقط دست گرمیه بازی شروع نشده .

resident evil 4 اورجینال برای منم بهترین بازی تاریخه اما ریمیکشم دقیقا همین رتبه رو داره .

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
ما که رو ps2 بازی کردیم و قاعدتا باید گردن میکامی رو هم قطع می کردن :D چون گفته بود اگه بازی رو پلتفرمی غیر از کیوب عرضه بشه من گردنم رو می زنم ! با اختلاف زیاد هرزه ترین ip تاریخم شد :D پلتفرمی نبود که روش نیاد :D
بحث محبوبیت و فروشه، این لعنتیو روی NESم میدادن میفروخت لول شاهکاره بازی \m/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر