اشاره سازندگان arkham origins به عنوانی جدید + توییت های kevin conroy به rocksteady

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
116667

بنظر میرسد صداپیشه محبوب Roger Craig Smith , آقای Ryan Galletta نویسنده عنوان batman arkham origings و publicist برادران وارنر Gary Miereanu همگی اشاراتی به عنوانی جدید در توییتر دارند.

این سه فرد باتجربه صنعت گیم به صورت رمز آلودی در توییتر فعالیت میکنند و حالا همگی ما با هیجان منتظر معرفی این عنوان هستیم و Miereanu گفته است که این عنوان در بازه زمانی مناسبی معرفی خواهد شد

وقتی Roger Craig Smith برای اولین بار این عنوان را در توییتر تیز کرد میتوانست هر چیزی باشد چرا که Smith برای شخصیت هایی چون sonic , Chris Redfield , Ezio , batman (arkham origins) و بسیاری از شخصیت های بازی های محبوب و مجموعه های تلویزیونی و anime صداپیشگی کرده کرده است
اما با حضور آقای Galletta (نویسنده)

همکاریشان را تایید و و با توجه به سابقه زیاد Roger Craig Smith گزینه های چیستی این عنوان را محدود میکند
و در آخر حضور آقای Miereanu تایید میکند که این عنوان از طرف warner bros است

البته همه اینها به این معنا نیست که عنوان جدیدی از batman در دست ساخت اما شواهد نشان دهنده عنوان بعدی سری است و البته بیاد داشته باشیم که
عنوان Batman: Arkham Knight سه گانه شرکت rocksteady را در سال 2015 به پایان رساند.
پس به احتمال زیاد عنوان دیگری از سری نخواهیم دید و همچنین این عنوان میتواند درباره ابر قهرمانان دیگر DC باشد

پس شاید بتوانیم عنوانی از superman ببینیم که افتضاح نباشد؟(superman 64)

منبع (متن توییت ها)
People who worked on Batman: Arkham Origins are teasing a new game

+

و همچینین آقای kevin conroy قدیمی ترین صداپیشه شخصیت batman (از زمان animated series) و صداپیشه شخصیت در سه گانه arkham در ماه های گذشته با توییت هایی از rocksteady خواستار عناوین بیشتری از سری شده است!

1.JPG
3.JPG

همانطور که میدانید کمپانی rocksteady مدت زیادی است که عنوانی معرفی نکرده و شایعات زیادی همچون عنوان جدیدی از superman (تکذیت شده توسط مدیر استودیو!)
و عنوانی از سری کمیک outlaws درباره چیستی عنوان بعدی این سازنده دز جزیان است

منبع

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
آقا ما اومدیم راجع به کاور بعدی گیم اینفورمر پرسیدیم ، ایشون به این شکل جواب دادن :

f662_ajab.jpg

بعد اومدم ریتوییت کردم با هشتگ گیم بعدی wbmontreal ، و این بود جوابشون :

ygdz_1121.jpg

:|:|:|

اوکیه :D
قشنگ گیرت کشیدن :D

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اینم آخری احتمالا

خیلی خوب دارن هایپ میکننا ولی.....خب....... وقتی راکستادی سازنده نسیت خفن بودن بازیم تضمین شده نیست مخصوصا وقتی که سابقع wb montreal با 500 کارمند خرابه!

اصلا همین که گیم ، سیاست های گیم های قبلی رو دنبال کنه برای من کافیه به شخصه ! نه نیاز به کامبت جدید دارم ، نه vehicle جدید ، نه سیستم nemesis ، نه چرخه شب و روز ! :D
فقط یه گیم میخوام الگوی قبلی ها رو دنبال کنه . تا الان که تقریبا معرفی ـش حتمیه با توجه به این که wb games (ناشر) هم توییت گذاشت در این باره !
ولی چند تا چیز رو شدید ترس دارم ازش :

1- این که تریلر فردا ، کلا در حد یه تیزر باشه که همین لوگو ها رو نشون بده کلا :|
2- گیم اصلا یه سبک متفاوت باشه !
3- گیم صرفا با "محوریت" بتمن باشه نه خود شخصیت !

خدا به خیر کنه :D

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اصلا همین که گیم ، سیاست های گیم های قبلی رو دنبال کنه برای من کافیه به شخصه ! نه نیاز به کامبت جدید دارم ، نه vehicle جدید ، نه سیستم nemesis ، نه چرخه شب و روز ! :D
فقط یه گیم میخوام الگوی قبلی ها رو دنبال کنه . تا الان که تقریبا معرفی ـش حتمیه با توجه به این که wb games (ناشر) هم توییت گذاشت در این باره !

1- این که تریلر فردا ، کلا در حد یه تیزر باشه که همین لوگو ها رو نشون بده کلا :|

خدا به خیر کنه :D
سیستم نمسیس یجور پرداخت درون برنامه ای داشت درسته؟ اگه اینجوری باشه عمرا ازش بگذرن! فقط لوگو نشون بدن که لایق فحشن :D سبک عوض نکنن ولی کمبو یا آپگرید اضافه باید کنن :D آره منم دوست دارم یبار با خود بروس وین بازی کنم!

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
اینم آخری احتمالا

خیلی خوب دارن هایپ میکننا ولی.....خب....... وقتی راکستادی سازنده نسیت خفن بودن بازیم تضمین شده نیست مخصوصا وقتی که سابقع wb montreal با 500 کارمند خرابه!
اگر همون تیم Arkham Origins بسازه که من راضیم!
بگو مثل همون AO سیستم جدیدی نداشته باشه و یه جورایی ری اسکین Arkham Knight باشه!
دلم تنگ گشته برای یک تجربه بتمن، و از هر تجربه ی جدیدی تو دنیای آرکام حمایت میکنم:D

فقط امیدوارم همون چیزی که انتظار داریم باشه! نزنند تو ذوقمون یهو:|

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
در بدترین حالت منتظر بتمن برای موبایل باشیم :>:|

نه اقا :)) چنین کاری محاله کنن .
این طوری یه آبروریزی افتضاح برای کل تیم میشه :D و مجبور میشن پیج ـشون رو ببندن تا فحش نخورن .
بعد هم WBM روی یه گیم نسل فعلی با انجین UE3 داشته کار میکرده این چند سال . اصلا غیر ممکنه روی گیم موبایل در حال کار بوده باشه !

حدس میزنم مثل AK با یـ CGI پرونده معرفی بازی رو ببندن گیم پلی احتمالا بره مراسم بزرگ تر مثل TGA ......

من میترسم همونم نشون ندن ! سر و ته ماجرا رو با یه تیزر 30 ثانیه ای هم بیارن :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
بگو مثل همون AO سیستم جدیدی نداشته باشه و یه جورایی ری اسکین Arkham Knight باشه!
دلم تنگ گشته برای یک تجربه بتمن، و از هر تجربه ی جدیدی تو دنیای آرکام حمایت میکنم:D

نه نکنه توقع داشتی راکستدی برات بسازه اونا که پرونده بتمن بستن رفت هر چند اینا تو ارکام اورجینز نسون دادن مالی نیستن ته اش یک کپی پیست از بتمن های راکستدی با یک تغییر مکانی و اب و هوا

• Angry
Reactions: ArefTheGreat

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,835
نام
نریمان

حالا درسته که ۴ سال بتمن نزدیم، هایپ بالا هست. ولی امیدوارم مثل اریجینز دیگه سر تا پای بازی کپی/پیست از نایت نباشه.
واقعا خیلی ضایع بود که اومده بودن یه Staff دست Deathstroke داده بودن که بتونن تمام انیمیشن های رابین رو از سیتی روش بذارن. :D

• Like
Reactions: AchyTunic

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,255
نام
امیر حسین
نه نکنه توقع داشتی راکستدی برات بسازه اونا که پرونده بتمن بستن رفت هر چند اینا تو ارکام اورجینز نسون دادن مالی نیستن ته اش یک کپی پیست از بتمن های راکستدی با یک تغییر مکانی و اب و هوا
آقای کلا مخالف، خوبه حالا اصلا اسمی از RS نیودم و باز اینجوری مخالفت میکنی و جواب میدی!
برو به همون شکلک عصبامی گذاشتن زیر پست ها ادامه بده بهتره! :D

حالا درسته که ۴ سال بتمن نزدیم، هایپ بالا هست. ولی امیدوارم مثل اریجینز دیگه سر تا پای بازی کپی/پیست از نایت نباشه.
واقعا خیلی ضایع بود که اومده بودن یه Staff دست Deathstroke داده بودن که بتونن تمام انیمیشن های رابین رو از سیتی روش بذارن. :D
من که خیلی تشنه ی بتمن هستم:)) برای همین حمایت میکنم از هرچیزی، حتی همینطور که گفتم مثل شرایط AO و AC باشه:D

رابین هم تو AC که فکر کنم DLC برا چلنج ها بود و ما تجربه ش نکردیم:-" برای همین مبارزه با DeathStroke چسبید و بسی باس فایت خفنی بود به نظرم:-"

کلا از تیم AO انتظار بالایی ندارم، فقط یه چی بسازن دوباره همون طعم رو بچشیم و حال بده! ولی خوب اگر RS سازنده باشه به همون مقدار هم انتظارات فرق میکنه:D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
آقای کلا مخالف، خوبه حالا اصلا اسمی از RS نیودم و باز اینجوری مخالفت میکنی و جواب میدی!
برو به همون شکلک عصبامی گذاشتن زیر پست ها ادامه بده بهتره! :D

من که خیلی تشنه ی بتمن هستم:)) برای همین حمایت میکنم از هرچیزی، حتی همینطور که گفتم مثل شرایط AO و AC باشه:D

رابین هم تو AC که فکر کنم DLC برا چلنج ها بود و ما تجربه ش نکردیم:-" برای همین مبارزه با DeathStroke چسبید و بسی باس فایت خفنی بود به نظرم:-"

کلا از تیم AO انتظار بالایی ندارم، فقط یه چی بسازن دوباره همون طعم رو بچشیم و حال بده! ولی خوب اگر RS سازنده باشه به همون مقدار هم انتظارات فرق میکنه:D
مهندس تو داری میگی اگه همون تیم orgins بسازه خب ما خبر نداشتیم وارنر نکنه یک تیم مخفی تشکیل داده مگه بجز تیم اورجینز و خود راکستدی تیم دیگه ای هم هست؟!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Origins هرچی که نبوغ و خلاقیت و تازگی نداشت، اقلا چیزی داشت که راک استدی توی ارکهام نایت نذاشت و بزرگترین ضعف بازی بود... باس فااایت!!... باس فایت عاقا...
باس فایت های نسخه Origins تا جایی که یادمه حتی از نسخه های اصلی هم بهتر بود...
اینا عم این همه صبر کردن و بعد این همه وقت بازی میخوان معرفی کنن (هرچند یه دوجین بازی کنسل کردن این وسط، ولی خب :D ) امیدوارم اون مشکلات تازگی و خلاقیتی Origins رو نداشته باشه...
حالا تا شب (SoP انشاللا... وگرنه که دیگه الله اعلم که کِی :D ) صبر میکنیم ببینیم چی ساختن :D

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
Origins هرچی که نبوغ و خلاقیت و تازگی نداشت، اقلا چیزی داشت که راک استدی توی ارکهام نایت نذاشت و بزرگترین ضعف بازی بود... باس فااایت!!... باس فایت عاقا...
باس فایت های نسخه Origins تا جایی که یادمه حتی از نسخه های اصلی هم بهتر بود...
اینا عم این همه صبر کردن و بعد این همه وقت بازی میخوان معرفی کنن (هرچند یه دوجین بازی کنسل کردن این وسط، ولی خب :D ) امیدوارم اون مشکلات تازگی و خلاقیتی Origins رو نداشته باشه...
حالا تا شب (SoP انشاللا... وگرنه که دیگه الله اعلم که کِی :D ) صبر میکنیم ببینیم چی ساختن :D
دقیقا میخواستم بیام بگم یکی باید ازشون بپرسه این بازیم باس فایت داره یا نه! AK هرچقدر قشنگ بود ولی نداشتن باس فایت یا خلاصه شدن همشون تو تانک :-& واقعا اذیت میکرد! باس خود ak اصلا زباله بود یه فیست فایتی چیزی قایم باشک بود عملا!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid

4- Lego Batman 2: The video game باشه :-"

• Like

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
4- Lego Batman 2: The video game باشه :-"
اقا =)) WBM به شدت ریسکیه موقعیت فعلیش ! 3 تا پروژه کنسل شده طی 5 سال اخیر داشتن ! سوپرمن ، Suicide Squad و گیم با محوریت پسر بتمن (damian) !
این یکی اگر لگویی چیزی دربیاد که درجا پیج ـشون به آتیش کشیده میشه :D من دلم روشنه . ببینیم خدا چی میخواد :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر