اشاره سازندگان arkham origins به عنوانی جدید + توییت های kevin conroy به rocksteady

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
116667

بنظر میرسد صداپیشه محبوب Roger Craig Smith , آقای Ryan Galletta نویسنده عنوان batman arkham origings و publicist برادران وارنر Gary Miereanu همگی اشاراتی به عنوانی جدید در توییتر دارند.

این سه فرد باتجربه صنعت گیم به صورت رمز آلودی در توییتر فعالیت میکنند و حالا همگی ما با هیجان منتظر معرفی این عنوان هستیم و Miereanu گفته است که این عنوان در بازه زمانی مناسبی معرفی خواهد شد

وقتی Roger Craig Smith برای اولین بار این عنوان را در توییتر تیز کرد میتوانست هر چیزی باشد چرا که Smith برای شخصیت هایی چون sonic , Chris Redfield , Ezio , batman (arkham origins) و بسیاری از شخصیت های بازی های محبوب و مجموعه های تلویزیونی و anime صداپیشگی کرده کرده است
اما با حضور آقای Galletta (نویسنده)

همکاریشان را تایید و و با توجه به سابقه زیاد Roger Craig Smith گزینه های چیستی این عنوان را محدود میکند
و در آخر حضور آقای Miereanu تایید میکند که این عنوان از طرف warner bros است

البته همه اینها به این معنا نیست که عنوان جدیدی از batman در دست ساخت اما شواهد نشان دهنده عنوان بعدی سری است و البته بیاد داشته باشیم که
عنوان Batman: Arkham Knight سه گانه شرکت rocksteady را در سال 2015 به پایان رساند.
پس به احتمال زیاد عنوان دیگری از سری نخواهیم دید و همچنین این عنوان میتواند درباره ابر قهرمانان دیگر DC باشد

پس شاید بتوانیم عنوانی از superman ببینیم که افتضاح نباشد؟(superman 64)

منبع (متن توییت ها)
People who worked on Batman: Arkham Origins are teasing a new game

+

و همچینین آقای kevin conroy قدیمی ترین صداپیشه شخصیت batman (از زمان animated series) و صداپیشه شخصیت در سه گانه arkham در ماه های گذشته با توییت هایی از rocksteady خواستار عناوین بیشتری از سری شده است!

1.JPG
3.JPG

همانطور که میدانید کمپانی rocksteady مدت زیادی است که عنوانی معرفی نکرده و شایعات زیادی همچون عنوان جدیدی از superman (تکذیت شده توسط مدیر استودیو!)
و عنوانی از سری کمیک outlaws درباره چیستی عنوان بعدی این سازنده دز جزیان است

منبع

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
فقط چندتا riddler trophies مونده تا knightfall protocol فعال کنم بزودی میزنم تو گوشش ولی وقتی پشت ps4 نیستم چی کار میکنم؟
میرم آندرریتد ترین بازی بتمن بازی میکنم هایپ معرفی بازی با من چه کرد؟ اگه معرفی نشه فردا خودم شخصا wb montreal به فحش میکشم :D

Capture2.JPG
:D

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اقا دیگه طوری شده الان ریپلای های من رو لایک میکنن کارمنداشون بعد لایک رو برمیدارن و فقط نوتیفیکیشن ـش برام میمونه =))
فکر کنم دستور از بالا میرسه که " توییت های این یارو رو لایک نکنید . فردا گند میزنه به کل زحماتمون میره " :|

فقط چندتا riddler trophies مونده تا knightfall protocol فعال کنم بزودی میزنم تو گوشش ولی وقتی پشت ps4 نیستم چی کار میکنم؟
میرم آندرریتد ترین بازی بتمن بازی میکنم هایپ معرفی بازی با من چه کرد؟ اگه معرفی نشه فردا خودم شخصا wb montreal به فحش میکشم :D

View attachment 117459

فردا مگه سه شنبه نیست ؟ مراسم چهارشنبه هستا :D
اگر معرفی نشه که من دیگه توییت نمیذارم تا یه خبر درست حسابی تر یا نهایت tga ، باز هم اگه معرفی نشه هماهنگ میکنیم با خاک یکسانشون کنیم :))

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
uruo_1112.jpg

خب اینستاشون هم شروع به کار کرده :D
capture the knight ؟ نکنه دوباره کلی از این خلافکارا رو میخوان بریزن سر بتمن بدبخت :)) بعد معلوم شه اون کسی که اجیر ـشون کرده جوکر بوده جای بلک ماسک :D
من فقط یه احتمالی دادم امروز ، اونم اینه که گیم اپیزودی باشه :| یعنی این 5 تا لوگویی که لو دادن ، لوگوی هر کدوم از اپیزودا باشه :| که اگر این اتفاق بیفته من پیج wb games رو به خاک و خون میکشم :|

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
uruo_1112.jpg

خب اینستاشون هم شروع به کار کرده :D
capture the knight ؟ نکنه دوباره کلی از این خلافکارا رو میخوان بریزن سر بتمن بدبخت :)) بعد معلوم شه اون کسی که اجیر ـشون کرده جوکر بوده جای بلک ماسک :D
من فقط یه احتمالی دادم امروز ، اونم اینه که گیم اپیزودی باشه :| یعنی این 5 تا لوگویی که لو دادن ، لوگوی هر کدوم از اپیزودا باشه :| که اگر این اتفاق بیفته من پیج wb games رو به خاک و خون میکشم :|
زدم تو گوششون :D

• Like

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
قبلاً هم گفته بودم، این Court of Owls و Talonها بدجوری پتانسیل دارن برای یه بازی خفن از بتمن! هم نسبت به خیلی از ویلین‌های معروف، تر و تازه هستن و ملت شناخت کمتری ازشون دارن و هم یه حالتی دارن که برای یه بازی کامپیوتری مناسب هستن و حتی به قول ملت میشه از یه سیستمی مثل Nemesis استفاده کرد و کاراکترهای مختلفی از این گروه رو به جون بتمن انداخت و کلاً کارهای جالبی با اینا میشه انجام داد.
فکر کنم توی یکی دیگه از تاپیک‌ها توضیحاتی در مورد اینا داده بودم، ولی یادم نیست کجا بود و دوباره یه مختصری میگم. :D توی اسپویلر میذارم که اگه کسی نخواست بخونه، خیالش راحت باشه.
Court of Owls یه تشکیلات سری و مخوف هست که از قرن‌ها پیش وجود داشته، ولی کمتر کسی ازشون خبر داشته و یه جورایی شبیه این سازمان‌های عجیب و غریبیه که خوراک رائفی‌پور هستن! :D یعنی یه گروهی که پشت پرده نشسته و با قیافه‌های خاص و ماسک‌های مرموز، کنترل Gotham دستش هست و یه جورایی داره به شکل مخفیانه همه‌چیز رو جلو میبره.

9rv_2e3529ae6187d54cc39592bc9a75f7d0.jpg

حالا Talonها کی هستن؟ سربازهای مخصوص همین گروه. سربازهای خفنی که قدرت خیلی زیادی دارن و یه جورایی هم حالت ماوراءالطبیعه دارن، از این جهت که عمر خیلی زیادی دارن و مثلاً یکی از اینا 400،500 سال پیش زندگی میکرده ولی هنوز در قالب یه Talon ایفای نقش میکنه و هر وقت Court of Owls بهشون نیاز داره، از حالت خواب مصنوعی درمیان و میرن سراغ طعمه‌ی مورد نظر.
توی کمیک‌های بتمن هم پدر بروس وین رو درآوردن و بلاهای زیادی سرش آوردن، مثل اینجا:

View attachment 117459
بازی‌های The Adventures of Batman & Robin روی سگا جنسیس و SNES رو هم بازی کن اگه تا حالا سراغشون نرفتی. :D
دو تا بازی کاملاً متفاوت هستن، ولی هر دو به شدت خفن و باحال و جزو بهترین بتمن‌های اون سال‌ها و کلاً تمام دوران! هم از نظر گرافیکی خیلی جالب هستن و وفادار به سری انیمیشن 1992، هم گیم‌پلی مناسبی دارن. نسخه‌ی سگا سخت‌تر هست و اکشن سریع‌تری داره، ولی نسخه SNES آروم‌تره و بعضی جاها هم حالت پازل و معمایی پیدا می‌کنه. ویلین‌های دو نسخه هم تفاوت‌هایی دارن و کلاً ترکیب این دو نسخه در کنار هم به شدت توصیه میشه. :D

9h6k_20180324012231.jpg

fnyn_32817-adventures_of_batman_amp_robin,_the_(europe)-1458955865.png

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یعنی این 5 تا لوگویی که لو دادن ، لوگوی هر کدوم از اپیزودا باشه
من فکر میکنم چون قراره فردا همراه tlou2 تو state of play معرفیش کنن مثل ND آمدن اینا رو پست کردن
قبلاً هم گفته بودم، این Court of Owls و Talonها بدجوری پتانسیل دارن برای یه بازی خفن از بتمن! هم نسبت به خیلی از ویلین‌های معروف، تر و تازه هستن و ملت شناخت کمتری ازشون دارن و هم یه حالتی دارن که برای یه بازی کامپیوتری مناسب هستن و حتی به قول ملت میشه از یه سیستمی مثل Nemesis استفاده کرد و کاراکترهای مختلفی از این گروه رو به جون بتمن انداخت و کلاً کارهای جالبی با اینا میشه انجام داد.
فکر کنم توی یکی دیگه از تاپیک‌ها توضیحاتی در مورد اینا داده بودم، ولی یادم نیست کجا بود و دوباره یه مختصری میگم. :D توی اسپویلر میذارم که اگه کسی نخواست بخونه، خیالش راحت باشه.
Court of Owls یه تشکیلات سری و مخوف هست که از قرن‌ها پیش وجود داشته، ولی کمتر کسی ازشون خبر داشته و یه جورایی شبیه این سازمان‌های عجیب و غریبیه که خوراک رائفی‌پور هستن! :D یعنی یه گروهی که پشت پرده نشسته و با قیافه‌های خاص و ماسک‌های مرموز، کنترل Gotham دستش هست و یه جورایی داره به شکل مخفیانه همه‌چیز رو جلو میبره.

9rv_2e3529ae6187d54cc39592bc9a75f7d0.jpg

حالا Talonها کی هستن؟ سربازهای مخصوص همین گروه. سربازهای خفنی که قدرت خیلی زیادی دارن و یه جورایی هم حالت ماوراءالطبیعه دارن، از این جهت که عمر خیلی زیادی دارن و مثلاً یکی از اینا 400،500 سال پیش زندگی میکرده ولی هنوز در قالب یه Talon ایفای نقش میکنه و هر وقت Court of Owls بهشون نیاز داره، از حالت خواب مصنوعی درمیان و میرن سراغ طعمه‌ی مورد نظر.
توی کمیک‌های بتمن هم پدر بروس وین رو درآوردن و بلاهای زیادی سرش آوردن، مثل اینجا:

بازی‌های The Adventures of Batman & Robin روی سگا جنسیس و SNES رو هم بازی کن اگه تا حالا سراغشون نرفتی. :D
دو تا بازی کاملاً متفاوت هستن، ولی هر دو به شدت خفن و باحال و جزو بهترین بتمن‌های اون سال‌ها و کلاً تمام دوران! هم از نظر گرافیکی خیلی جالب هستن و وفادار به سری انیمیشن 1992، هم گیم‌پلی مناسبی دارن. نسخه‌ی سگا سخت‌تر هست و اکشن سریع‌تری داره، ولی نسخه SNES آروم‌تره و بعضی جاها هم حالت پازل و معمایی پیدا می‌کنه. ویلین‌های دو نسخه هم تفاوت‌هایی دارن و کلاً ترکیب این دو نسخه در کنار هم به شدت توصیه میشه. :D

9h6k_20180324012231.jpg

fnyn_32817-adventures_of_batman_amp_robin,_the_(europe)-1458955865.png
هردتا رو بازی کردم حتی نسخه game gear یه بازی کنسل شدشم رفتم بدرد لای جرز نمی خورد کنسل شدش احتمالا چون فوتیجش الفا بود! :D لعنت به نینتندو :)) بتمناش همیشه بهتر بود مال سگا بجز این یکی مفت نمی ارزید :D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
آقا ما اومدیم راجع به کاور بعدی گیم اینفورمر پرسیدیم ، ایشون به این شکل جواب دادن :

f662_ajab.jpg

بعد اومدم ریتوییت کردم با هشتگ گیم بعدی wbmontreal ، و این بود جوابشون :

ygdz_1121.jpg

:|:|:|

درست نوشتم؟ :D انگلیسیم ضعیفه :D
آقا توییتر چرا اینجوریه یه عکس کوچک آپلود نمیکنه جاشم خالی خالیه!

اوکیه :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
از اونطرف TLOU با "ساعت" نابودمون کرد!
اینطرفم که اینا دارن هایپ میکنند!

نمیشه صبر کرد دیگه:| خیلییی سخت شد:|

---
یکی از شایعات از قابل بازی بودن خاندان بتمن میگفت، امیدوارم اون شایعه درست باشه!
تو شماره قبلی اون مراحلی که دو نفری میرفتن و میشد کنترل یکی دیگه رو در دست گرفت عالی بود! ولی خیلی زور داشت که کل حضورشون تو همون مبارزه بود فقط... کاش کامل مثل اون مراحل کتومن توی آرکام سیتی کنترلشون رو میدادن بهمون و میشد تو شهر گشت باهاشون! :( اصل کار که مبارزات بود رو اینا انجام دادن...امکانات در حد کتومن هم برا بقیه در نظر میگرفتن که فقط بگردیم هم عالی میبود:(

Azrael هم میخوام:| چرا این بدبخت رو باید تنها مورد انتخابیه بازی میکردن آخه:(

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اینم آخری احتمالا

خیلی خوب دارن هایپ میکننا ولی.....خب....... وقتی راکستادی سازنده نسیت خفن بودن بازیم تضمین شده نیست مخصوصا وقتی که سابقع wb montreal با 500 کارمند خرابه!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر