PlayStation Concrete Genie

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
تو تاپیک امتیازات گفتم !

من که خودم از رو رفتم ، احمقانه است تو این شرایط از سونی انتظار داشته باشیم ، بیاد از این دست بازیا بسازه که حتی خرج خودشونم در نمیارن!

جالبه همین ملت دارن ناله میکنن که گیمینگ مثل قبل نیست ، خلاقیت مرده ، بازیا تکراری شده و شر و ور و شر و ور !
خیلی ببخشید ملت فقط بلدن زر مفت بزنن اگه خلاقیت میخواین cod نخرین که اکتیویژن آدم بشه و سرتون کلاه نزاره اگه خلاقیت میخواین آشغالی به اسم fifa رو نخرید تا EA آدم بشه فقط حرف تو خالین ملت

بله کاشف به عمل آمد که سونی کم کم داره بیخیال انحصاری های کوچک میشه اونم فقط بخاطر بی لیاقتی این ملت

Soapbox: Sony Is Doing Its Smaller Exclusives a Disservice

• Like
Reactions: voldmort and vaan 2

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
بله کاشف به عمل آمد که سونی کم کم داره بیخیال انحصاری های کوچک میشه اونم فقط بخاطر بی لیاقتی این ملت

Soapbox: Sony Is Doing Its Smaller Exclusives a Disservice
به نظرم علاوه بر ما پلیرها مقصر خود سونی هم هست ، با این مارکتینگ افتضاحی که برای این بازی ها انجام میده همان یک ذره مخاطبی هم که به این نوع بازی ها علاقه و یا گرایش داره اصلا طرف بازی نمیاد . چون احتمال زیاد اگر در مورد این بازی ها کنجکاوی به خرج نده و دنبالشان نباشه اسم بازی به گوشش هم نمیخوره . هر دو طرف مقصر هستیم ، هم جامعه ی بازی بازها و هم سونی . این وسط دودش توی چشم استودیوی سازنده میره و ضرر میکنه

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
به نظرم علاوه بر ما پلیرها مقصر خود سونی هم هست ، با این مارکتینگ افتضاحی که برای این بازی ها انجام میده همان یک ذره مخاطبی هم که به این نوع بازی ها علاقه و یا گرایش داره اصلا طرف بازی نمیاد . چون احتمال زیاد اگر در مورد این بازی ها کنجکاوی به خرج نده و دنبالشان نباشه اسم بازی به گوشش هم نمیخوره . هر دو طرف مقصر هستیم ، هم جامعه ی بازی بازها و هم سونی . این وسط دودش توی چشم استودیوی سازنده میره و ضرر میکنه
دقیقا امده بودم همین بگم دستت طلا که لطف کردی و جای من نوشتی:-bd کاملا درسته تبلیغات سونی افتضاح در واقع زبالس جالبه که به سازنده هم بودجه نمیده!
فقط نینتندو ببینید که بایه اکانت اینستاش چه تبلیغی میکنه اصلا عشق میکنی!

حالا شاید بعضیا بگن این تنها چیزیه که نینتندو داره و اینم کامل اشتباه همین مایکروسافت با مارکتینگ مناسبی که رو کاپ هد گذاشت راحت به موفقیتش رسوند ولی سونی چی یه R&C معمولی ساخت با بودجه کم و مارکتینگ بدتر از بودجش کلا 2 میلیون فروش اونم فرانچایزی که الان باید از این مرز عبور میکرد!

واقعا این اشتباهات از ناشری مثل سونی داره آرزوهای من یکی که به باد میده

• Like
Reactions: dizzy

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
دقیقا امده بودم همین بگم دستت طلا که لطف کردی و جای من نوشتی:-bd کاملا درسته تبلیغات سونی افتضاح در واقع زبالس جالبه که به سازنده هم بودجه نمیده!

حالا شاید بعضیا بگن این تنها چیزیه که نینتندو داره و اینم کامل اشتباه همین مایکروسافت با مارکتینگ مناسبی که رو کاپ هد گذاشت راحت به موفقیتش رسوند ولی سونی چی یه R&C معمولی ساخت با بودجه کم و مارکتینگ بدتر از بودجش کلا 2 میلیون فروش اونم فرانچایزی که الان باید از این مرز عبور میکرد!

بحث اینکه این بازی ها حقشون خیلی بیشتر از این هاست و مارکتینگ افتضاحی هم میشه براشون...و خود سونی تقریبا اگر AAA ... اونم از نوع سینماییش نباشه، تقریبا محلشون هم نمیزاره(جز نک که همچنان میگم عوامل ساخت خیلیییییی پارتیشون کلفت بوده که اون تبلیغات و شماره دوم گرفتن=)) ) جداست و قبول دارم...

ولی مثال R&Cه ... مثال بدی بود:-" ، پرفروش ترین بازی سری رو داری مثال میزنی دیگه؟ :-" یکم تو این بحث تناقض داره که بگیم، آره رچت آخریه مارکتینگش افتضاح بود...ولی پرفروش ترین نسخه سریش شده...
در مقابل بقیه سری که...منظورت اینه یعنی اونا مارکتینگ بهتری داشتن؟ اتفاقا به نظرم این رچت آخریه ، اگر LBP و نک رو بزاریم کنار به نظرم بیشترین تبلیغات رو بین پلتفرمرها و یا بازی های به نسبت جمع و جورتر سونی رو داشت:-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
دیگه برای cg باید چی کار میکرد ،تو کنفرانس که معرفی شد ، تو e3 که بود یه پلن گنده نیم ساعته براش گذاشتن ! تو sop هم که بود ، جسته و گریخته هم این ور اون ور نشونش میدادن ، کلی از مجله ها هم که پوشش دادن ! برای یه بازی ایندی بد نبود عملکردشان ، اگه برای این بد عمل نکردن پس برای gr و پرسونا ۵ اصلا عمل نکردن ! حتی 3-4روز بعد عرضه هم من با سرچ پیداش کردم بخرمش!

خوب سونی هم پوشش میده ، شاید مثلا مثل کراش یا مورتال کامبت نباشه ، ولی با 20 میلیون مخاطب ، حداقل 2-3 میلیون نفر میبینن ، مگه میشه کسی خبری از همچین بازی نداشته باشه!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین

خوب سونی هم پوشش میده ، شاید مثلا مثل کراش یا مورتال کامبت نباشه ، ولی با 20 میلیون مخاطب ، حداقل 2-3 میلیون نفر میبینن ، مگه میشه کسی خبری از همچین بازی نداشته باشه!
تبلیغ نینتندو خیلی خیلی گسترده تره ولی آره cg کلا بازیی نیست که بفروشه و بدون شک در استودیوش تخته نمیکنن!

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
پیکسل اوپوس کلا از یه سری جوون تازه فارغ التحصیل شده از دوتا دانشگاه تشکیل شد و کلا فلسفه تشکیلش از صفر هم دادن فضا به نیروهای کم تجربه برای ساخت بازیهای کوچیک با ایده های جدیده.یه جور ساید پروجکت واسه مجموعه استدیو های سونی محسوب میشه که هزینه عملیاتی چندانی هم نداره و براشون نیرو هم تربیت میکنه و هم به درد ایجاد تنوع تو کاتالوگ بازیها و پلاسشون میخوره.سونی ازشون نه انتظار جابه جا کردن چارت هارو داره و نه ساخت شوکیس گرافیکی.شما هم بگیرین،حالشو ببرین:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: s.snake2

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
بالاخره فرصت کردم یه 3 ساعتی بازی کنم...
حداقل واسه من بازی تجربه جدیدی ارائه میده...یه کاری میکنه منی که نقاشی کردنم افتضاحه، حس پیکاسو بهم دست بده :D مخصوصا که وقتی قلم مو رو میکشی رو دیوار از داخل اسپیکر دسته هم صداش میاد <:-P
همه چیز به همون زیباییه که توی تریلرا دیدیم...فقط صدا و رفتار Genie‌ها رو انتظار داشتم خیلی ساده تر باشه ولی خیلی زنده‌تر هستن و رفتارشون خیلی جاها خنده‌داره و تعامل‌های جالبی هم توی بازی میشه باهاشون داشت...چیزی رو نمیخوام اسپویل کنم.
مراحل هم تا اینجا غیر از مرحله اول که عملا Tutorial حساب میشد، آزادی عمل خوبی داشتن و بازی یه محیط نسبتا بزرگ رو در اختیارمون گذاشته تا به انتخاب خودمون از هر جا دوست داریم شروع کنیم و منطقه رو پاکسازی کنیم و به کمک جینی‌ها موانع رو کنار بزنیم. شنیدم اواسط یا اواخر بازی مبارزات هم به بازی اضافه میشه ولی ندیدم فعلا...
نصف این مدتی که بازی کردم هم توی فوتو مود بودم...فک کنم مدت زمان بازی برای من دو برابر بشه :D عکس انداختن با محیط و جینی‌ها خیلی جذابه...یه سری تصویر بدون اسپویل گرفتم خواستید ببینید:

Concrete Genie_20191016124126.jpg Concrete Genie_20191016130922.jpg Concrete Genie_20191016131742.jpg Concrete Genie_20191016132016.jpg Concrete Genie_20191016132738.jpg Concrete Genie_20191016133027.jpg Concrete Genie_20191016133050.jpg

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
حالا که بیشتر بازی کردم دو تا مشکل کوچیک بازی رو هم بگم :D
یکی اینکه همونطور که میدونید کل مکانیک اصلی بازی یعنی نقاشی با موشن کنترل انجام میشه و عادت کردن بهش سخته.
مورد دوم هم افت فریم هست که توی PS4 پایه قابل تشخیصه...مخصوصا وقتی کل نقشه پر از نقاشی شده باشه.
بازی تا الان چندتا سوپرایز خوب هم داشته که لو نمیدم...جالبه یه چیزهایی هم از آنچارتد مثل بالا رفتن مشابه از در و دیوار توی بازی دیده میشه و یه سری چیزای جالب دیگه...کلا راحت میشه گفت بازی از طرف تیم استدیوهای سونیه.
نقاشی من که خوبه رو چه میکنه پس؟! :|:D:D:D
احتمالا روی تو تاثیر برعکس داره >:)

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
حالا که بیشتر بازی کردم دو تا مشکل کوچیک بازی رو هم بگم :D
یکی اینکه همونطور که میدونید کل مکانیک اصلی بازی یعنی نقاشی با موشن کنترل انجام میشه و عادت کردن بهش سخته.
مورد دوم هم افت فریم هست که توی PS4 پایه قابل تشخیصه...مخصوصا وقتی کل نقشه پر از نقاشی شده باشه.
بازی تا الان چندتا سوپرایز خوب هم داشته که لو نمیدم...جالبه یه چیزهایی هم از آنچارتد مثل بالا رفتن مشابه از در و دیوار توی بازی دیده میشه و یه سری چیزای جالب دیگه...کلا راحت میشه گفت بازی از طرف تیم استدیوهای سونیه.

احتمالا روی تو تاثیر برعکس داره >:)
نه اتفاقا من از ایده بازی خیلی خوشم آمده قدیما یه همچین ایده ای داشتم البته یه بازی 2بعدی و ایندی تر با یه ستینگ بسیار متفاوت که شاید حتی فکرشم نتونی بکنی :-"

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
حتما اگه میتونید از بازی حمایت کنید تا از این دست بازیا بیشتر ببینیم...نسبتا کوتاه بود (حدود 7 8 ساعت واسه من طول کشید فک کنم و دو سه ساعت دیگه مونده تا پلاتش کنم) ولی بازم سوپرایزهای جالبی داشت و جایی که فکر میکنید بازی داره تموم میشه، یهو عناصر جدیدی رو ارائه میده.
اگه بلایی سر استدیو سازنده‌اش نیاد، اینا میتونن نسل بعد خیلی بازی جاه‌طلبانه‌تری بسازن. همین که تونستن به این خوبی ایده بکر نقاشی زنده و دو بعدی در دنیای سه بعدی رو پیاده‌سازی کنن، نشون میده که توانایی کارهای بزرگتر رو هم دارن.
خلاصه که بهتر از چیزی که فکر میکردم بود...فقط مبارزاتش مکانیزم چندان فان و سرگرم‌کننده‌ای نداشت و بعد یه مدت تکراری میشد. اندینگ بازی هم خیلی راضی‌کننده بود.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر