TGS 2019

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
tgs.png

شروع: 21 شهریور
پایان: 24 شهریور

در این تاپیک تمامی اخبار ناشرین و سازندگان حاضر در رویداد سالانه tokyo game show 2019 پوشش داده خواهد شد
Sony interactive entertainment

Square Enix

Capcom

Koei Tecmo
SE1.png
کمپانی Square Enix لاین اپ خود را برای این رویداد معرفی کرد باید گفت که در این
لاین اپ هیچ عنوان جدید و یا سورپرایزی مانند final fantasy 16 اما حضور final fantasy vii remake میتواند
برای طرفداران سری راضی کننده باشد

• Dragon Quest X: Ibara no Miko to Horobi no Kami Online (PS4, Switch, Wii U, 3DS, PC) – Mega Theater, Stage​
  • Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition (Switch) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Final Fantasy VII Remake (PS4) – Playable, Mega Theater​
  • Final Fantasy XIV Online (PS4, PC, Mac) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Final Fantasy: Brave Exvius (iOS, Android, PC) – Studio​
  • Final Fantasy: Crystal Chronicles Remastered Edition (PS4, Switch, iOS, Android) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Imperial SaGa: Eclipse (PC Browser, Smartphone Browser) – Mega Theater, Stage​
  • Marvel’s Avengers (PS4, Xbox One, PC, Stadia) – Mega Theater, Stage​
  • Octopath Traveler: Champions of the Continent (iOS, Android) – Mega Theater​
  • Romancing SaGa 3 (PS4, Xbox One, Switch, PS Vita, PC, iOS, Android) – Mega Theater, Stage​
  • Romancing SaGa Re: Universe (iOS, Android) – Stage​
  • Star Ocean: First Departure R (PS4, Switch) – Mega Theater, Stage​
  • Trials of Mana (PS4, Switch, PC) – Mega Theater, Stage​
  • Tropico 6 (PS4) – Mega Theater, Studio​
  • War of the Visions: Final Fatnasy Brave Exvius (iOS, Android) – Mega Theater​
Family Game Park

• Dragon Quest Builders 2 (PS4, Switch)​
e-Sports X Stage

• Dragon Quest Rivals (Switch, PC, iOS, Android)​
Miscellaneous

• Final Fantasy Trading Card Game – Studio​
  • Square Enix Goods Shop​
  • Square Enix Music & Publishing​
  • Square Enix Partners​

ds.png

در حال حاضر کمپانی سونی تنها فقط حضور خود را در tokyo game show تایید کرده و چیزی از lineup خود ارائه نداده است
اما این را میدانم که بالااخره قرار است پس از مدت ها پرده از راز گیم پلی عنوان death stranding ساخته hideo kojima برداشته شود
این بخش با اطلاعات بیشتر بروز خواهد شد
آپدیت: سونی در نمایشگاه امسال livestream خواهد داشت و برنامه خود را اعلام کرد
استریم در روزهای 12.14 و 15 سپتامبر پخش خواهد عناوین قابل توجه استریم death stranding . nioh2 و project REsistance هستند(لیست کامل عناوین در اسپویلر)

Sony's Tokyo Game Show Plans Include Live Streamed Presentations on Upcoming Titles

509290_preview.png

شرکت capcom نیز حضور خود را در tgs 2019 با مسابقات street fighter v arcade تایید کرد

آپدیت CAPCOM به صورت رسمی از معرفی عنوان بعدی سری RESIDENT EVIL با رمز project REsistance خبر داد این عنوان در تاریخ 9سپتامبر معرفی و در
TGS قابل بازی خواهد بود

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
درباره کنسل شدن بازیای سونی با توجه به حرفای شاون لیدن درباره بازی آنلاین بعید نیست واقعی باشه شاید کنسل کردن یکی دوتا رو که دو سه تا بازی آنلاین برا ps.pc بدن اصلا برا pc هم ندن کلا جالب نیست:| یعنی اگه بازی گوریلا تمام آنلاین باشه باید سونی فحش کش کرد چون مدت هاست دارم برا کیلزون لحظه شماری میکنم:Cheesygrin:

هر غلطی کردن ، فقط جرات کرده باشن سمت project siren رفته باشن، من میرم ساختمان اصلی سونی رو آتیش میزنم !

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
چطوری یهو این همه هایپ با خودت آوردی !>:D<@-):Boxing:

بازی رو هنوز هیچی ازش نشون ندادن بعد یهو رده بندی شد؟؟؟ چطور؟

Pa اگه بی محتوا هم باشه از نظر داستان و ماموریت ! ولی همون گرافیک و گیم پلی رو داشته باشه من بازم باش حال میکنم ! خیلی خوب بود لعنتی!
بازی هنوز اسم نداره.این رده بندی هم با ورکینگ تایتل گرفته و براساس یه نسخه ابتدایی و احتمالا واسه معرفی و نمایشهایی که داره هست.خوبیش اینه که بازی زنده است.

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
بخاطر گروتی راش؟:-" فکر نمیکنم با اونا کاری داشته باشن ولی اگه رفته باشن سمت انلاینx-(
نه بابا ،نه تویاما به درد آنلاین میخوره نه سبکشون !
من بیشتر میترسم قربانی تغییر تحولات
من بیشتر میترسم قربانی تغییر تحولات سونی شده باشن!
از اونطرف که شأن لیدن می‌گفت دیگه فقط بازی بزرگ و پر هزینه می‌سازیم ! از اون طرف میگفتن تمرکز استودیو ژاپن می‌ره سمت vr ! خلاصه بد قمر در عقربیه

بازی هنوز اسم نداره.این رده بندی هم با ورکینگ تایتل گرفته و براساس یه نسخه ابتدایی و احتمالا واسه معرفی و نمایشهایی که داره هست.خوبیش اینه که بازی زنده است.

منم همین فکر رو میکردم!

نه در اینکه بازی زنده است که شکی نداشتیم چون cy games پشتشه با اون همه بلند پروازی، عمرا که بخوان اولین قدمشون تو بازار اصلی ویدئو گیم و بازی های aaa با همچین شکستی مواجه بشه ! مسئله ما کیفیت نهایی بازیه که آدم باورش نمیشه اون تریلر معرفی رو !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: JohnnySilverhand

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
نه بابا ،نه تویاما به درد آنلاین میخوره نه سبکشون !
من بیشتر میترسم قربانی تغییر تحولات
من بیشتر میترسم قربانی تغییر تحولات سونی شده باشن!
از اونطرف که شأن لیدن می‌گفت دیگه فقط بازی بزرگ و پر هزینه می‌سازیم ! از اون طرف میگفتن تمرکز استودیو ژاپن می‌ره سمت vr ! خلاصه بد قمر در عقربیه
نه منظورم تویاما نبود منظورم گوریلا بود اینهمه صبر کردم کیلزون ببینم ولی حرف شاون لیدن نگران کنندس و شاید بازیشون آنلاین باشه شایعاتشم هست آخه
من نمیدونم چرا دیگه به لندن استودیو بها نمیدن قشنگ در حد nd بود لندن استودیو ولی ترکوندنش و 8 days بخاطر هزینه زیاد و وجود آنچارتد کنسل کردن و دیگه تریدمارکشم نخریدن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
نه منظورم تویاما نبود منظورم گوریلا بود اینهمه صبر کردم کیلزون ببینم ولی حرف شاون لیدن نگران کنندس و شاید بازیشون آنلاین باشه شایعاتشم هست آخه
من نمیدونم چرا دیگه به لندن استودیو بها نمیدن قشنگ در حد nd بود لندن استودیو ولی ترکوندنش و 8 days بخاطر هزینه زیاد و وجود آنچارتد کنسل کردن و دیگه تریدمارکشم نخریدن
اصلا کی گفته گریلا قراره بازی دیگه ای جز هورایزن بسازه ، چه برسه به کیلزون؟؟؟ الانم منتظر tgs ایم، بهتره به بازی های e3 ای نپردازیم

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اصلا کی گفته گریلا قراره بازی دیگه ای بسازه چه برسه به کیلزون؟؟؟
گوریلا الان دوتا تیم داره یکی داره هورایزن 2 میسازه که هیچی اون یکی یه تیم دیگش که طراح گیم پلی kz2 و کاگردان r6 اودن و مشخصه که یه fps و شایعه مولتی پلیر بودن زیاد دورش میچرخه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
منم همون از لحاظ کنفرانسی رو گفتم :D
بازی ها که کلا خوب بود...و هنوزم مونده
خدا بده برکت! :(

project awakening رده بندی شد
Amazing Looking Action RPG Project Awakening Rated in Europe, Suggests an Announcement Is Incoming

vaan 2
مازیار تو منتظر بودی؟یا
Akiba
؟
من... حداقل منم بودم!
ولی باور نمیکنم این بازی بشه! :D یعنی بگو بازی نهایی ذره ای شبیه به این بشه! :D

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
گوریلا الان دوتا تیم داره یکی داره هورایزن 2 میسازه که هیچی اون یکی یه تیم دیگش که طراح گیم پلی kz2 و کاگردان r6 اودن و مشخصه که یه fps و شایعه مولتی پلیر بودن زیاد دورش میچرخه
تعداد نفرات گریلا اگه چیزی باشه که لینکدین ثبت کرده (۳۲۵) عمرا در حد و اندازه دو تا تیم باشه ، حتی اگه بگیم همون ۲۵۰ نفر نسخه یک روی هورایزن کار میکنن و قرار نیست وسعت مپ و جزییاتش بیشتر بشه ! یعنی تیم دوم ۷۵ نفره است ! با ۷۵ نفر چی میخوان بسازن ؟؟؟

بعدشم اینا نسخه قبل هم میخواستن Co op رو تو بازی بزارن که حذفش کردن تا روی خود بازی تمرکز کنن! الان بعد موفقیت مانستر هانتر عمرا از خیر co op بگذرن، شاید تمام خبر های مربوط به مولتی پلی که اومده مربوط به خود هورایزن باشه

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
تعداد نفرات گریلا اگه چیزی باشه که لینکدین ثبت کرده (۳۲۵) عمرا در حد و اندازه دو تا تیم باشه ، حتی اگه بگیم همون ۲۵۰ نفر نسخه یک روی هورایزن کار میکنن و قرار نیست وسعت مپ و جزییاتش بیشتر بشه ! یعنی تیم دوم ۷۵ نفره است ! با ۷۵ نفر چی میخوان بسازن ؟؟؟

بعدشم اینا نسخه قبل هم میخواستن Co op رو تو بازی بزارن که حذفش کردن تا روی خود بازی تمرکز کنن! الان بعد موفقیت مانستر هانتر عمرا از خیر co op بگذرن، شاید تمام خبر های مربوط به مولتی پلی که اومده مربوط به خود هورایزن باشه
والا اون تیم دوم در کاره و داره fps میسازه از کجا معلوم شاید تیم هورایزنم بخشیش رو اون بازی باشه همین چندوقت پیش آگهی استخدام برای مولتی پلیر دادن خب هورایزن که مولتی نداره پس کیلزون عمرا الان 350 نفر باشن بیشترن بعدشم بازی بعدی گوریلا همون fps پس طبیعیه که اکثر تیم رو اون باشن

• Like

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
والا اون تیم دوم در کاره و داره fps میسازه از کجا معلوم شاید تیم هورایزنم بخشیش رو اون بازی باشه همین چندوقت پیش آگهی استخدام برای مولتی پلیر دادن خب هورایزن که مولتی نداره پس کیلزون عمرا الان 350 نفر باشن بیشترن بعدشم بازی بعدی گوریلا همون fps پس طبیعیه که اکثر تیم رو اون باشن
هورایزن آنلاین نداشت ولی هورایزن ۲ میتونه داشته باشه. KZ هم از نظر فروش از HZD خیلی ضعیفتر بود. همون HZD بسازن بهتره. FPS کنسولی هم ماشالله هر سال n تا میاد و نیازی بهش نیست.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
هورایزن آنلاین نداشت ولی هورایزن ۲ میتونه داشته باشه. KZ هم از نظر فروش از HZD خیلی ضعیفتر بود. همون HZD بسازن بهتره. FPS کنسولی هم ماشالله هر سال n تا میاد و نیازی بهش نیست.
موافقم ، حتی همیشه گفتم fpsهم میخوان بسازن خیلی بهتره که روی همین هورایزن سرمایه گذاری کنن و این دنیا رو گسترش بدن و بولد کنن!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر