Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
یعنی ٢٠٠ نفر تو یک مپ!؟ داشتیم تاحالا تو بازی ای اینقدر پلیر؟
بلی:D اون زمانی که مولتی پلیر اونم بزرگش مُد نبود ، بازیه MAG رو داشتیم با 256نفر آنلاین:-"
بلایی که سر این بازی اومد این بود که سونی یه مقدار جلوتر از زمانه بود برای چنین چیزی:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
تنها نگرانی من گرافیک بازیه
تریلر مولتی رو که دیدم برام گرافیکش چنان فرقی با نسخه ها قبلی نداشت ولی استریم با کیفیت بالا رو از توییچ دیدم گرافیک فوق العاده بود:|

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
بلی:D اون زمانی که مولتی پلیر اونم بزرگش مُد نبود ، بازیه MAG رو داشتیم با 256نفر آنلاین:-"
بلایی که سر این بازی اومد این بود که سونی یه مقدار جلوتر از زمانه بود برای چنین چیزی:D
الله الله! چجوری اون سال 256 نفر سرورا میکشیدن یا چمدونم کنسول میکشده؟! :D بعد برام جالبه این cod که صد به صده و قراره vs باشه چه مدی مثلا هست ، کپچر فلگه ؟ یا چی ؟ قطعا بتل رویال vs نیست اون دیگه به قولی last man standingه و کلا رویه اش با vs فرق میکنه. این 100 به 100 قراره چیکار کنن؟!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
الله الله! چجوری اون سال 256 نفر سرورا میکشیدن یا چمدونم کنسول میکشده؟! :D بعد برام جالبه این cod که صد به صده و قراره vs باشه چه مدی مثلا هست ، کپچر فلگه ؟ یا چی ؟ قطعا بتل رویال vs نیست اون دیگه به قولی last man standingه و کلا رویه اش با vs فرق میکنه. این 100 به 100 قراره چیکار کنن؟!
100 به 100 نیست مجموعا 100 نفرست :D اشتباه از من بود :D

دایس سال 2002 رو Battlefield 1942 مپ 64 نفره گذاشته بود و جالبیش اینه تا الان این عدد دست نخورده :D همش تقصیر کاد با اون مپ های کوچیک و کولیدوریشه :D حالا که داره یـ تکونی به خودش میده قطعا واسه نسخه ی بعدی طوفان به پا میکنه دایس از این نظر :D

• Like
Reactions: stanley

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
به همین دلایلی که گفتی با این که بازی فوق العاده بود با کله خورد تو زمین که دیگه پا نشه.

• Like
Reactions: stanley

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
بله توی توضیحات نوشته ماوس و کیبورد ساپورت میکنه بازی کلا همه جوره واسه بازی سنگ تموم گذاشتن
داداش مطمئنی یعنی بازی از موس و کیبورد معمولی هم برای کنسولا پشتیبانی میکنه؟ من الان دارم با موس و کیبورد معمولی فورت میزنم رو xone میخوام ببینم اینم همینطوره یا نه؟ اگه هست که بریم برا پیش خرید:D:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
داداش مطمئنی یعنی بازی از موس و کیبورد معمولی هم برای کنسولا پشتیبانی میکنه؟ من الان دارم با موس و کیبورد معمولی فورت میزنم رو xone میخوام ببینم اینم همینطوره یا نه؟ اگه هست که بریم برا پیش خرید:D:D
موس و کیبورد ساپورت میکنه، شمارو با PC پلیرها تو یک لابی میندازه، که توازن برقرار باشه.
همینطور برعکس، اگر روی PC با گیم پد بخواین بازی کنین، شما با کنسول گیمرها هم لابی میشین.
درواقع شکل مچ میکینگ بازی براساس پلتفرم خاصی نیست، بلکه براساس کنترلر شما هست که موس/کیبورد هست یا گیم پد.
برای همین تو یک بازی ممکن هست تو اسکوئد شما هم PC پلیر باشه، هم PS/Xbox پلیر که همه یا دارن از موس/کیبورد استفاده میکنن و یا همه گیم پد دارن.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
screenshot-twitter.com-2019.08.05-13_22_56.png

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
جو سیکوت، کارگردان طراحی بخش چندنفره COD: Modern Warfare، در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرده است که این بازی فاقد حالت بتل رویال است.
این خبر اشتباه ترجمه شده. متن اصلی خبر گفته شده بود که تمرکزشون روی مولتی هست.
خبر جدید هم در مورد بتل رویال:
Infinity Ward Art Director says ‘we’ll have to wait and see’ in regards to a Battle Royale mode in Call of Duty: Modern Warfare
قبلا هم کسی که اکثر لیک هاش درست از آب دراومده تا به حال گفته بود که مود بتل رویال داره بازی.
در کل 4 تا استودیو پشت ساخت این بازی هستن و احتمال زیاد بتل رویال هم میدن براش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر