Halo: The Master Chief Collection در راه PC

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
halo-3-580x334.jpg

Brad Sams یکی از اینسایدر های برند XOBX خبر از انتشار Halo: The Master Chief Collection بر روی پلتفرم PC داده چند دقیقه قبل هم اکانت رسمی Xbox خبر از حضور این کالکشن در Inside Xbox بعدی داد که گمانی زنی ها برای انتشار این کالکشن بر روی PC رو به بالاترین حد خودش میرسونه

screenshot-twitter.com-2019.03.06-22-08-24.png

Halo: The Master Chief Collection PC reportedly 'close to release'

آخرین ویرایش:

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اصلا وجود گیم پس چه رو اکس باکس چ رو pc واس ما گیمرای تحریمی عین تحریم رو دور زدنه:D
واقعا نعمتیه
فردا ip ایرانو نبندن خوبه=))

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
به به قراره حضرت عشق رو ریمستر شده ببینیم:x:x:x:x
بسیار عالی :D
فقط دوست دارم ببینم چطوری این کار رو انجام میدن، کل بازی رو میشینن پورت می‌کنن یا از سیستم جدید مایکروسافت برای شبیه سازی بازی روی PC استفاده میکنن :D
ای کاش پورت کامل باشه ... معلوم نیست این سرویس (شبیه ساز ) جدیدشون چه قدر قدرت سخت افزاری میخواد ؟

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
هه
آیا طرفداری هم برا کنسول مرده Xbox مونده ؟

نه ! مایکروسافت اعلام ورشکستگی کرده الانم داره ساختموناشو یکی یکی میفروشه :( تورو خدا کمک کنین که از این وضعیت در بیاد ^:)^

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
وای که عجب خبری
halo ce remaster:x
halo 4:x:x
halo 3 :x:x:x
halo 2 remaster:x:x:x:x
فقط خدا کنه odst و reach هم داشته باشه که متاسفانه بعید میدونم reach باشه توش helo reach رو من بهترین بازی اول شخص عمرم میدونم بالاتر از killzone و resistance و crysis و call of duty و حتی portal و halflife و خوده شماره های دیگه halo مثل یه ستاره داره تو اسمان میدرخشه.
i have long dream to this day reclaimer >:)

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
کاور مسترچیف کالکشن با لوگوی ویندوز 10 روی سرورهای Xbox Live اپلود شده :D

View attachment 102600
به به عجب کاوری. مایکروسافت دمت گرم. همیشه دوست داشتم halo رو بازی کنم و به لطف مایکروسافت اینم داره میاد رو پی سی.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
یعنی این بازی جواهری یه بین کالکشن ها. باید با طلا قاب گرفت گذاشتش تو قفسه مثلا یا الماسی چیزی:D خیلی خوبه لاکردار ، قند تو دل ادم اب میشه کله مسترچیف رو میبینه رو قاب بازی.:D خیلی خوب شد برای pc هم اومد. بزنید حالشو ببرید

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بسیار عالی :D
فقط دوست دارم ببینم چطوری این کار رو انجام میدن، کل بازی رو میشینن پورت می‌کنن یا از سیستم جدید مایکروسافت برای شبیه سازی بازی روی PC استفاده میکنن :D

این پست رو الان دیدم
طبق اطلاعاتی که پارسال از لینکداین اعضای استدیو Ruffian Games بدست امده به نظر این استدیو وظیفه پورت بازی رو برعهده داره

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
با توجه یه سیستم play anywhere کسایی که بازی رو روی اکانت liveشون دارن برای نسخه‌ی pc باید دوباره بخرنش؟:-?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر