بازی های دامپ شده برای ps4 فریمور 4.05

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
من بازی Uncharted The Lost Legacy نسخه BlaZe رو از سایت دانلودها دانلود کردم ولی متاسفانه V1.0 هست(سایت top2download نسخه v1.08) کسی از دوستان آپدیت 1.08 رو جداگانه برای رلیز BlaZe داره؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من بازی Uncharted The Lost Legacy نسخه BlaZe رو از سایت دانلودها دانلود کردم ولی متاسفانه V1.0 هست(سایت top2download نسخه v1.08) کسی از دوستان آپدیت 1.08 رو جداگانه برای رلیز BlaZe داره؟
بازی خودش به 1.08 اپدیته ولی تو کنسول میزنه 1 به خاطر اینه که موقع دامپ کردن بازی و اپدیت دامپر بازی زده 1.0

• Like
Reactions: 1987msb

ebi2012

کاربر سایت
Oct 4, 2011
136
نام
Ebi
سلام دوستان
بعد از ریختن دیتا های بازی black ops3 رو کنسول وقتی به مرحله ی اتمام دیتا هایی که برای شروع بازی نیازه میرسه میزنه cannot isntall...
باید چیکار کنم؟ ممنون میشم کمکم کنین

دادا از کجا گرفتی
من دوبار از دانلودها گرفتم اما موثع نصب خطا داد رو دو تا دستگاه هم تست کردم

@starwars1380

عضو جدید
Jun 13, 2018
5
آقا دوتا سوال:
۱-واقعا معلوم نیست کی می خوان هک 5.50
رو پابلیک کنند وحدسی هم زده شده و اگر بله تقریبا کی میاد؟
۲-آیا خاموش شدن دستگاه هک شده حین بازی طبیعیه چون بعضیا مشکل داشتن وچیکار میشه کرد این اتفاق نیفته و ضرری برای دستگاه نداره؟
ممنون

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
آقا دوتا سوال:
۱-واقعا معلوم نیست کی می خوان هک 5.50
رو پابلیک کنند وحدسی هم زده شده و اگر بله تقریبا کی میاد؟
۲-آیا خاموش شدن دستگاه هک شده حین بازی طبیعیه چون بعضیا مشکل داشتن وچیکار میشه کرد این اتفاق نیفته و ضرری برای دستگاه نداره؟
ممنون
1- معلوم نیست ولی ممکنه تا شهریور بیاد شاید زودتر شایدم دیرتر ...
2- موقع ارسال پیلود طبیعیه ولی در حین بازی نه !! باعث خراب شدن سیوها و یا پریدن بازی میشه ...

@starwars1380

عضو جدید
Jun 13, 2018
5
1- معلوم نیست ولی ممکنه تا شهریور بیاد شاید زودتر شایدم دیرتر ...
2- موقع ارسال پیلود طبیعیه ولی در حین بازی نه !! باعث خراب شدن سیوها و یا پریدن بازی میشه ...
سلام ممنون یه سوال دیگه الان من دستگاهم 5.50 بازی ها به جز دوتا قفلن آیا ممکنه قبل از شهریور دانگرید حداقل بیاد که بتونم بازی کنم
یا اگه فرقی نمیکنه آپدیت کنم؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام ممنون یه سوال دیگه الان من دستگاهم 5.50 بازی ها به جز دوتا قفلن آیا ممکنه قبل از شهریور دانگرید حداقل بیاد که بتونم بازی کنم
یا اگه فرقی نمیکنه آپدیت کنم؟
احتمال اومدن روشی واسه دانگرید که خیلی خیلی کمه

هک بعدی که منتشر بشه تا ورژن 5.55 رو ساپورت میکنه میتونید فعلا به 5.55 آپدیت کنید...

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
1- کسی تونسته بازی COD WWII رو افلاین اجرا کنه؟
2- کسی تونسته دی ال سی های (کاراکترهای اضافه) بازی Tekken 7 رو اجرا کنه و استفاده کنه؟

اگر کسی هست لطفا بگه از کجا دانلود کرده، ممنون

مورد دوم رو نمیدونم ولی مورد اول رو نسخه duplex رو از downloadha گرفتم و به راحتی اجرا شد

lovea

کاربر سایت
Sep 21, 2017
24
سلام
دوستان این بازی های دامپ شده برای همه ریجن های کنسول هست دگ درسته ؟فرقی نمیکنه که کنسول چه ریجنی باشه؟ اگه نه کدوم ریجن بهتره(1 یا 2) که هم بازی و هم اپدیت های بازی به روز تری داشته باشه؟
ممنون

آخرین ویرایش:

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
سلام
دوستان این بازی های دامپ شده برای همه ریجن های کنسول هست دگ درسته ؟فرقی نمیکنه که کنسول چه ریجنی باشه؟ اگه نه کدوم ریجن بهتره(1 یا 2) که هم بازی و هم اپدیت های بازی به روز تری داشته باشه؟
ممنون
فرقی نمیکنه ریجن اینجا مهم نیست

• Like
Reactions: lovea

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر