Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
قیافه جانی چرا این شکلی شده بود حالا؟ در حد نسل قبل بود شکل و قیافش.
وقتی اول با CG بازیو تبلیغ میکنی بعد اینو نشون میدی، واقع میخوره توی ذوق...

114968

خیلیا بعد از این نمایش از قیافه‌ها و کلا گرافیک ایراد گرفتن...البته بازی RPG و اپن ورلد هست و نمیشه انتظار فضایی داشت ولی تقصیر خودشونه که انتظارا فضاییه :D
من همونطور که قبلا هم گفته بودم، بیشتر نورپردازی بازی برام عجیبه...شب‌ها خیلی تاریکه، روزها هم یه جورایی مه‌آلود به نظر میرسه!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
چقد کم بود :( :( :(
ولی خوب از تریلر و بازی راضی هستیم :D
اول اینکه melee توی بازی چقدر خوبه! یه لحظه فکر کنید کاراکتر Nomad + full melee داشته باشید :-" اونم فقط شمشیر و چاقو و .... (کلا وقتی حرف سلاح سرد توی بازی های action rpg، اونم از نوع اول شخصش، میاد وسط اتومات فکردم میره سمت fallout و elder scrolls :| :D )
گان پلی هم با اینکه زیاد نشون ندادن ولی خیلی خوب به نظر میرسید.... تخریب پذیزی و نورپردازی محیط هم مثل قبل هنوز عالی هستن ولی یه نکته جدیدی که خیلی خوب بود افگت ها بودن، مخصوصا اون افکت دودی که توی محیط های مختلف بود خییییلی خوب بود.
از نظر داستان و خود کوئست ها فعلا نمیشه نظری داد ولی مطمئنم از این نظر cdpr ناامیدمون نمیکنه.

• Like
Reactions: Ludens

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136

View attachment 114968

خیلیا بعد از این نمایش از قیافه‌ها و کلا گرافیک ایراد گرفتن...البته بازی RPG و اپن ورلد هست و نمیشه انتظار فضایی داشت ولی تقصیر خودشونه که انتظارا فضاییه :D
من همونطور که قبلا هم گفته بودم، بیشتر نورپردازی بازی برام عجیبه...شب‌ها خیلی تاریکه، روزها هم یه جورایی مه‌آلود به نظر میرسه!
خدایی rockstar فضایی کار کرد با reddead.یه چیز عجیبیه با توجه به وسعتش انصافا

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,535

View attachment 114968

این که البته توجیهی نداره ! با توجه به اینکه بازی 2020 میاد و جدا از انتظار بالا ، در حد بازی RPG هم کیفیت نداره !! ، چیزی که این بازی رو متمایز و خفن میکنه همین محیط و اتمسفریه که توی ابعاد بزرگ میخواد به نمایش بزاره ، این چیزی که الان نمایش دادن عقب تر از استانداردهای حال حاضره ! ، این نمایش توی بحث فنی ناامیدم کرد ، روی طراحیا تبلیغ زیادی شد ولی در حد معمول و معقول هم انتظارمو برآورده نکرد .

lamirhoseinl

کاربر سایت
Jul 11, 2019
13
نمیدونم چرا ناخداگاه یاد فالوت 4 میوفتم فقط وقتی گیمپلی رو دیدم
گرافیکش هم بده!اگه الان تو سالی بودیم که ویچر منتشر شد با این گرافیک ایرادی نمیشد گرفت ولی الان دیگه قابل قبول نیست

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
این که البته توجیهی نداره ! با توجه به اینکه بازی 2020 میاد و جدا از انتظار بالا ، در حد بازی RPG هم کیفیت نداره !! ، چیزی که این بازی رو متمایز و خفن میکنه همین محیط و اتمسفریه که توی ابعاد بزرگ میخواد به نمایش بزاره ، این چیزی که الان نمایش دادن عقب تر از استانداردهای حال حاضره ! ، این نمایش توی بحث فنی ناامیدم کرد ، روی طراحیا تبلیغ زیادی شد ولی در حد معمول و معقول هم انتظارمو برآورده نکرد .
آخه مساله اینه که گیم پلی که امشب نشون دادن نه تنها مال نسخه PC بود بلکه تکنیک ری تریسنگ هم اعمال شده بود

حالا واسه کنسولها قراره دقیقا چجور باشه خدا داند و بس

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من از تریلر خوشم اومد ولی کمتر از حد انتظارم بود. در رابطه با گرافیک بازی برای ویچر ٣ هم همین اتفاق افتاد یعنی تریلرهای اولیه خیلی گرافیک بالایی داشت اما موقع عرضه داونگرید شده بود. البته بنظرم نباید ناامید شد، کلا cdp رو با گرافیک نشناسید مهم دنیایی هست که قراره خلق کنه ، همونطور که ویچر٣ یک اتفاق تازه بود ، سایبرپانک هم فارغ از گرافیک و مسائل دیگه مطمعنا یک دنیا بی نظیر قراره به نمایش بذاره و مهم هم همینه.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
خدایی rockstar فضایی کار کرد با reddead.یه چیز عجیبیه با توجه به وسعتش انصافا
در مورد رددد که راکستار اصن جادو کرد واسه کنسولها...
سایبرپانکم شاید پالیش بخوره بهتر میشه منتها کرکتر مدل جانی سیلورهند داغون بود کلا

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
اینم دیگه بدجوری دانگرید کردن خیلی به چشم میاد اون تریلرهای اولیه کلا تو یک دنیای دیگه بود الان تازه واقعی شد ولی همینم باز بهبود پیدا میکنه مخصوصا رو کنسول های نسل بعدی باید خیلی ارتقا پیدا کنه همچین چیزی از جانی نشون دادن که خیلی بد بود اون ولی از لحاظ گیم پلی و جزییات تضمین شده اس

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
واقعیتش ما ویچرو به خاطر گرافیکش یا مبارزاتش دوست نداریم ما ویچرو به خاطر شخصیت پردازیش دنیای فانتزی کم نقصش سبک داستان گوییش ساید کوئست های عمیقش و تعامل با محیطش دوست داریم به نظرم به سایبرپانکم باید با این معیار ها نگاه کرد مطمئنا دوستانی که دنبال گرافیکو گان پلی و رانندگی خفنن شدیدا تو ذوقشون می خوره

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,541
نام
کورش
بنظرم اون گروهی از گیمرها که اولویت اولشون گرافیکه باید انتظاراتشون رو پایین بیارن. شخصا برام گرافیک فنی بعد از گیم پلی و داستان و اتمسفر و موسیقی و immersion و گرافیک هنری قرار میگیره و به هیچ وجه اولویت اولم نیست و من از بازی لذتی رو که باید ببرم میبرم ولی اگر جزو کسانی هستیند ( مثل 99 درصد گیمرهای وطنی) که همیشه چشمتون دنبال گرافیکه بنظرم ناامید میشید چون بازی از نظر گرافیک شبیه اون چیزی که پارسال نشون دادن بنظر نمیرسه. ممکن هم هست CDPR برای کنترل انتظارات عمدا در این دمو گرافیک رو کم کرده باشه تا در دموهای نزدیک به انتشار گرافیک رو بهتر نشون بده تا گرافیک بهتر بنظر بیاد و برسه به سطح دموی پارسال.
خلاصه تصمیم با خودتونه من که حالشو میبرم چون با وجود اینکه ادیت دمو خیلی بد و مزخرف بود و حرف زدن طرف هم رو اعصاب بود و مشکلاتی هم که قبلا نگرانش بودم ( اتمسفر و موسیقی ) با این دمو هم رفع نشد ولی عوضش بازی بشدت عمیق بنظر میرسه چه در گیم پلی و چه در داستان و چه در انتخاب ها یعنی دقیقا چیزی که من از یه RPG تریپل A میخوام.
گان پلی بنظرم خوب بود(نمیدونم به کجاش ایراد میگیرن). مینی گیم هک کردن خوب بود. رانندگی رو ندیدیم و همین علامت سوال اینکه ایا میتونن درستش کنن رو باقی میذاره. کاراکتر های داستانی و فکشن ها به اندازه کافی زیاد هستن که به داستان عمق کافی رو بدن. نت واچها هم علاوه بر گنگ ها به تنوع بازی کمک میکنه. ایتمها خوب و متنوع به نظر میرسن. خالی بودن شهر یه مقدار تو ذوق میزنه. ایده ال من از لحاظ تراکم یه چیزی شبیه اساسینز سیندیکیته ( اندرریت شده ترین بازی سری اساسینز) و امیدوارم بتونن بهش برسن. وسعت شهر هم با توجه به توضیحاتی که میداد که بخاطر مشکلاتی بحران مالی این قسمت شهر ساختمون ها نیمه کاره ساخته شدن خوب بنظر میرسه چون میتونید در حدود 3:37 ساختمونی رو در فاصله نسبتا دور ببینید که نیمه کاره هست و این یعنی تا اون فاصله داخل قسمت پسیفیکا قرار داره که خب فقط یکی از قسمتهای شهره.

این فعلا برداشت من از دوبار دیدن دمو که یکبارش استریم بود. باید چند بار دیگه هم ببینم تا نکات بعدی یادم بیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر