Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
gore میخوای میخای بیا gore :D
من دوبار تریلر دیدم چرا به این تیکه دقت نکردم؟!:|جالبه این هک کردن دشمن که خودش بکشه اولین باری نیست که تو یه بازی سایبرپانکی استفاده شده تو سیندیکیتم بود البته فکر کنم این ویژگی ها کلا مال این ژانر:-" ولی نمیدونم چرا شات گانه حس پارسال نداشت نمیدونم شاید قاطی کردم:p ولی تو اینکه گفته بودن بخش شخصیت سازی وقتی میرین توش شخصیت لخته ولی الان عوضش کردن شکی نیست (ایراد گیری در حد......:Cheesygrin:) ولی دور از شوخی گفته بودن اینجوریه نکنه بخاطر اساتید بهانه جو اینترنت اینکار کردن اون پوستر پارسال که بهش گیردادن هم تو دمو دیشب یجوری درستش کرده بودن که اونجاش معلوم نشه!:-?

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
دلیلش اتفاقا مهمه ! شما گفتی ایکاش جمعیت رو دست کاری نکرده باشن برات یـ مثال اوردم جمعیت سر جاشه وقتی اون همه آدم تو یـ کلیسا جمع شدن فک میکنی CDPR از جمعیت زده ؟ یعنی CDPR نمیتونست همون جمعیت رو ول بده وسط خیابون تا خیابونا پر بشه ؟ محیطی که پارسال نشون دادن یـکی از محیط های شلوغ شهر بود محله اسیایی نشین از طبقه متوسط جامعه الان این قسمت مپی که نشون دادن عملا یـ محیط متروکست که دو تا گنگ انیمال و وودو بویز برا خودشون جولون میدن توش شما انتظار نداری تو این چنین شرایطی جمعیت 100 نفری ببینی وسط خیابون راه برن ؟
خیلی واضح گفتم. دوباره میگم:اون منطقه ای که نمایش دیروز جریان داشت داخلش به هیچ وجه مناسب یه deep dive نبود. خیلی واضحه این جمله. نه از لحاظ تکنیکی چیز عجیب غریبی بود( بر خلاف نمایش پارسال) و نه تنوع خوبی داشت( بازم بر خلاف نمایش پارسال).
نمایش میتونست تو یه قسمت شلوغ شهر شروع بشه و در آخر تو این قسمت به اتمام برسه و تنوع خوبی رو هم میتونستن نشون بدن( مراجعه بشه به نمایش پارسال).
Cdpr فعلادقیقا ۷ ساله ملت رو سرکار گذاشته با وعده های اینکه این بازی قراره فلان بشه. نه نمایش کنسولی دادن، نه اطلاعات درست حسابی منتشر شده. مارکتینگ بازی هم جوریه که انحصاری پیسی شده انگار. تو این ۱ سال ui بازی بهتر نشده که هیچ، بدترم شده. هیچ خبری از قابلیت هایی که پارسال نشون دادن نیست.

• Like
Reactions: Imaginative

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
این که ضایه بود گرافیک نهایی نیست
اصلا کاراکترا سایه نداشتن کلا :D
ینی سر چی بحث میکنین واقعا، امکان نداره نسخه pc ultra این باشه
این احتمالا در حد ps4 معمولی و ... بود
من صددرصد مطمئنم آپگرید میشه
گیمپلی هم عالی بود واقعا اصلا همچین چیزی نداشتیم تو تاریخ گیم

• Like
Reactions: m.d.makan

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
این که ضایه بود گرافیک نهایی نیست
اصلا کاراکترا سایه نداشتن کلا :D
ینی سر چی بحث میکنین واقعا، امکان نداره نسخه pc ultra این باشه
این احتمالا در حد ps4 معمولی و ... بود
من صددرصد مطمئنم آپگرید میشه
گیمپلی هم عالی بود واقعا اصلا همچین چیزی نداشتیم تو تاریخ گیم
این نمایش که تائید شده رو 2080ti و ری تریسینگ اجرا شده بود.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
تمامی تیک باکس های یه ارپی جی رو داره ولی خوب حداقل تو این نمایش من نوآوری خاصی ندیدم.

من این جا اصن صاحب نظر هستم؟ :D

خواستم بگم عمده نوآوری سایبرپانک ۲۰۷۷ از ساختار عمودی و متراکم نقشه اش میاد... دادن آزادی عمل و فکشن ها و... طبیعتا تو این دوره زمونه چیز جدیدی نیست
و این ساختار عمودی واقعا چیزیه که درکش به صورت سه بعدی اتفاق میفته... نمیتونن مثل رد دد ۲ و زلدا یه نقشه نشون بدن شما برید تو کف گستردگی و تنوع اش... به نظرم دموی پارسال خوب این قضیه رو نشون داد... این یکی صرفا تمرکزش رو استایل های گیم پلی بود

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خیلی واضح گفتم. دوباره میگم:اون منطقه ای که نمایش دیروز جریان داشت داخلش به هیچ وجه مناسب یه deep dive نبود. خیلی واضحه این جمله. نه از لحاظ تکنیکی چیز عجیب غریبی بود( بر خلاف نمایش پارسال) و نه تنوع خوبی داشت( بازم بر خلاف نمایش پارسال).
نمایش میتونست تو یه قسمت شلوغ شهر شروع بشه و در آخر تو این قسمت به اتمام برسه و تنوع خوبی رو هم میتونستن نشون بدن( مراجعه بشه به نمایش پارسال).
Cdpr فعلادقیقا ۷ ساله ملت رو سرکار گذاشته با وعده های اینکه این بازی قراره فلان بشه. نه نمایش کنسولی دادن، نه اطلاعات درست حسابی منتشر شده. مارکتینگ بازی هم جوریه که انحصاری پیسی شده انگار. تو این ۱ سال ui بازی بهتر نشده که هیچ، بدترم شده. هیچ خبری از قابلیت هایی که پارسال نشون دادن نیست.
سازندگان بازی قبلا تایید کردن که بقیه مناطق واسه نشون دادنشون پالیش نشده بودن این نمایش هم دقیقا واسه Deep Dive مناسب بود منتهی ادیتش خیلی شلخته و بد بود اینو قبول دارم

من این جا اصن صاحب نظر هستم؟ :D

خواستم بگم عمده نوآوری سایبرپانک ۲۰۷۷ از ساختار عمودی و متراکم نقشه اش میاد... دادن آزادی عمل و فکشن ها و... طبیعتا تو این دوره زمونه چیز جدیدی نیست
و این ساختار عمودی واقعا چیزیه که درکش به صورت سه بعدی اتفاق میفته... نمیتونن مثل رد دد ۲ و زلدا یه نقشه نشون بدن شما برید تو کف گستردگی و تنوع اش... به نظرم دموی پارسال خوب این قضیه رو نشون داد... این یکی صرفا تمرکزش رو استایل های گیم پلی بود

خدا از دهنت بشنوه :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
این نمایش که تائید شده رو 2080ti و ری تریسینگ اجرا شده بود.

چه ربطی داشت الان ؟
میگم نسخه نهایی نیست مگه گفتم کامپیوترشون ارزون بوده :))
اگه بازی یوبیسافت بود همچین حرفی نمیزدم ولی اینا امکان نداره اینطوری بدن بیرون

• Like
Reactions: m.d.makan

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
سازندگان بازی قبلا تایید کردن که بقیه مناطق واسه نشون دادنشون پالیش نشده بودن این نمایش هم دقیقا واسه Deep Dive مناسب بود منتهی ادیتش خیلی شلخته و بد بود اینو قبول دارم

خدا از دهنت بشنوه :D
اینجا مشکل برمیگرده به خودشون دیگه. خوبه خودت هم قبول داری ادیت خیلی بدی داشت:D پس حداقل انتظار نداشته باش ملت هر چی دیدن بیان اینجا 24/7 فقط تعریف کنن از بازی:D

@Z-fan
مشکل منم همینه دیگه:D اینا عوض اینکه بیان یه نمایش خوب و مفصل عین پارسال ترتیب بدن. اومدن به بهونه اسپویل و اینا یه ویدیو بی سر و ته 15 دقیقه ای دادن به ملت.یه نمایش 30 دقیقه ای که از همون آپارتمان V تو نمایش پارسال شروع میشد و با این مرحله به پایان میرسید باعث میشد هایپ دو برابر بشه. لازم هم نبود n تا کوئست نشون بدن. ولی با همین نمایش باعث شد هایپ من دقیقا به صفر میل کنه:D حالا امیدوارم حداقل یه گیم پلی 20 دقیقه ای از محیط های بازی و سیستم های نقش آفرینی بدون ادیت های مسخره منتشر کنن.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اینجا دیگه مشکل برمیگرده به خودشون دیگه. خوبه خودت هم قبول داری ادیت خیلی بدی داشت:D پس حداقل انتظار نداشته باش ملت هر چی دیدن بیاد اینجا 24/7 فقط تعریف کنن بازی:D
مگه من چیزی در مورد روند کلی دمو گفتم ؟ بحث سر گرافیک و داون گرید بود که نیاز دونستم دخول پیدا کنم :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
مگه من چیزی در مورد روند کلی دمو گفتم ؟ بحث سر گرافیک و داون گرید بود که نیاز دونستم دخول پیدا کنم :D
گرافیک اصلی بازی زمانی معلوم میشه که اینا یه نمایش اختصاصی از کنسول ها منتشر کنن. اون موقع عیار نسخه پی سی و گرافیک کلی بازی دستمون میاد:D تا اون موقع من هیچ کدوم از این نمایش ها(پارسال و امسال) رو حداقل از نظر گرافیکی فعلا جدی نمیگیرم:D

• Like
Reactions: delta05

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
ولی به یه چیز دقت کردین ملت امدن همینجوری کیانو تو mgs5 ماد کردن و کلی meme از جانی و venom snake درآمد آخرش دیشب مشخص شد بجز یه دست آهنی شباهت های دیگه ای هم دارن به هم:D فعلا که نقش اسنیک تو فیلم واسه اسکار ایزاک ولی اگه یه دفعه گفتن کیانو ریوز اوردن واسه اسنیک تعجب نمیکنم:-"

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
چه ربطی داشت الان ؟
میگم نسخه نهایی نیست مگه گفتم کامپیوترشون ارزون بوده :))
اگه بازی یوبیسافت بود همچین حرفی نمیزدم ولی اینا امکان نداره اینطوری بدن بیرون
خب شما گفتی احتمالا در حد PS4 معمولی اینا بوده ایشون گفت تایید شده نمایش 2080ti بوده
ولی راجب اون تیکه که قرمز کردم
این ویدیو DF :

خود ویچر3 هم واضح و کاملا قابل تشخیص دانگرید شده بود , به این کار ندارم که محصول نهایی شاهکار بود و زمان خودش بازم گرافیک عالی داشت با وسعت عظیم ولی CDPR قبلا این کار کرده پس امکان داره :D
cyberpunk هم مشخصه که یه بازی خاص میشه با نمرات و فروش خفن + یکی از شانس های گوتی

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این شاهکار برای یه سری شده مثل حناق، تو گلوشون گیر کرده و احتمالا تنها امیدواریشون به زندگی اینه که اگه 1 درصد انتظارها رو برآورده نکرد جشن بگیرن!
فک نکنید اغراق میکنم همچین موجودات داریم، من پست های چند صفحه قبل رو نخوندم منظورم شخص خاصی که اینجا باشه نیست ولی میدونم که چنین چیزی هست چون همیشه بوده! حداقل از زمانی که من یادمه، طرف میره مولتی میسازه صرفا به این خاطر که بیاد در مورد بازی بی ربط بنویسه و تلاش های پوچ دیگه...

بگذریم، من نمایش رو هنوز ندیدم اما امیدوارم بازی انتظارات رو برآورده کنه. میزان هایپ بازی شاید بتونم بگم تو نسل هشت با اختلاف از همه بازی های دیگه فسنگ ها جلوتره و هر چی که به عرضه نزدیک میشیم بیشتر هم میشه. اما CD یه بار با ویچر ثابت کرد که میتونه حتی فراتر از انتظارها ظاهر بشه و سایبرپانک هم این پتانسیل رو داره و اینو نشون داده.
بعد این همه سال بازی کردن می تونم بازی موفق رو از بازی ای که قراره شکست بخوره جدا کنم و تو سایبرپانک تا الان هیچ نشونه ای از اینکه نتونه انتظارها رو برآورده کنه واقعا ندیدم. به معنای واقعی کلمه همه چیز بازی امیدوار کننده هست، خصوصا و مهم تر از همه استراتژی تیمی که پشت ساختشه.

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
مگه میشه RPG باز باشی با این تریلر یا این IP حال نکنی مگه چقدر بازی تو این ژانر میاد
کاری ندارم به بحث های پیش اومده درست یا غلط
یا گرافیک بازی افت کرده یا نکرده
واقعا من گرافیک فنی اصلا واسم مهم نیست
مقایسه red dead با این بازی از بیخ اشتباهه
متاسفانه خیلیا واسه اون هایپ اولیه فراموش کردن CDPR تو چ سبکی چ شاهکاری تولید میکنه
مطمءنم موقعی هم که این بازی عرضه شد
در عین حالی که از نظر فروش و متا میترکونه
در عین حال خیلیا تو همین فروم باهاش حال نمیکنن یا میگن حقش نبود همونجور که تو فروم های مختلف با WITCHER 3 حال نکردن اونم فقط
بخاطر RPG بودنش

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
خب شما گفتی احتمالا در حد PS4 معمولی اینا بوده ایشون گفت تایید شده نمایش 2080ti بوده
ولی راجب اون تیکه که قرمز کردم
این ویدیو DF :

خود ویچر3 هم واضح و کاملا قابل تشخیص دانگرید شده بود , به این کار ندارم که محصول نهایی شاهکار بود و زمان خودش بازم گرافیک عالی داشت با وسعت عظیم ولی CDPR قبلا این کار کرده پس امکان داره :D
cyberpunk هم مشخصه که یه بازی خاص میشه با نمرات و فروش خفن + یکی از شانس های گوتی

متاسفانه آدم میخواد حرف بزنه اینجا باید همه چی رو کامل توضیح بده و سه خط پاورقی هم بنویسه تا ملت اشتباه برداشت نکنن
( اتفاقا پیش بینی هم میکردم ولی گفتم ولش کن دبستان که نیس اینقد زیاد توضیح بدم)
من میگم این وضعیت گرافیک که ظاهر و جزییات npc ها انگار مال چار سال پیشه و سایه هم که کلا هیچی،
و یه کاراکتر خیلی اصلی و مهم (جانی) هم ظاهرش اواخر نسل هفت رو یادآوری میکنه
از یه بازی انقد پرچم دار برای سال 2020 خیلی بعدیه اونم از این کمپانی،
بنظرتون عجیبه یه دمو که اصلا پالیش نشده رو سیستم خیلی خفن اجرا کنن برای فریم ثابت گرفتن ؟ یعنی هر دموی ضعیفی ببینید میگید این حتما یا رو سیستم ارزون اجرا شده یا دیگه همینه اخرش همینه همینطور هم ریلیز میشه چرا ؟؟
چون خودشون گفتن کارت گرافیک 2080 بوده!! واقعا این منطق مو لا درزش نمیره
خوبه بزرگ هم اون بالا نوشته WORK IN PROGRESS

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر