Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
براچی میگید دانگرید شد؟ بنظرم فرقی با پارسال نداره دانگرید نشده hud بازی از پارسال بهتره و تو منو رنگ قرمز کم عوض کردن که نکته خوبیه فقط یه چیزی بنظرم بازی تو این دمو gore نداشت :| پارسال با شات گان میزد طرف نصف میشد و اینکه cdp وقتی بازی معرفی کرد گفته بود کرکترها رو وقتی میخوای بسازی لختن نگفته بود؟ امیدوارم اشتباه کرده باشم :-" درباره جانی آقا شما چمیدونی عظمت بازی چقدره شاید با اون عظمت نمیشه بهتر درش آورد گیم پلی که برخلاف حرف یسری منتقدای احمق خیلی خوب بود یعنی هردو کلاس بازی جذابیت خودش داره
خلاصه موقع انتشار باید انتظار 3.4 تا نقد منفی رو از طرف همون منتقدا اونم از عمد داشته باشیم همونایی که از EA پول میگیرن و anthem شاهکار وصف میکنن و اخراجم نمیشن!

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,468
نام
مــاکــان
آدم بعضی وقتها شک میکنه اومده تو یکی از مهمترین تاپیک های بازیسنتر یا سایتهائی مثل زومجی و گیمفا و...
این چند صفحه آخر که میخوندم فقط داشتم سرم تکون میدادم و افسوس میخوردم. همش گرافیک، مدل جانی سیلور هی تکرار میشه، یعنی شما تو این تریلر به این عظمت هیچی دیگه غیر از گرافیک به چشمتون نخورد؟
وسعت گیم پلی،طراحی مراحل و کوئست ها، تعداد زیاد انتخاب ها و تاثیر اون بر گیم پلی و... عجیبه واقعا.
من میگم نه از بازی چشم بسته طرفداری کنید و نه کل بازی با چندتا نما از مدل کیانو زیر سوال ببرید، تازه وقتی هنوز 7-6 ماه مونده به زمان انتشار و کلی زمان برا پولیش مونده.

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,148
نام
Melkor
گرافیک انصافا فرق خاصی نداشت با تریلر معرفی و در کل خیلی خوب بود + خود راوی تریلر عرض کرد که این منطقه یکی از خطرناک ترین قسمتای شهره و ملت تا مجبور نشن نمیرن اونجا .از این واضح تر دیگه نمیشه توجیه کرد چرا تراکم جمعیت نسبت به تریلر اول کم بود! کامبت و گان پلی شاهکار از اب در اومدن و میلی کرد.کامبت هم شاهکار تر. خیلی خوب بود میلی کامبت خدایی:D!
در مورد مدل جانی،قبول دارم بد از اب در اومده در صورتی که مدل دشمنا و بقیه NPCها خیلی خوب از اب در اومده ،که شاید بخاطر هولوگرام بودنش باشه؟!:D

• Like
Reactions: trainer and delta05

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
فقط امیدوارم این لوکیشن رو دست کاری نکرده باشن از لحاظ تراکم جمعیت و جزئیات:(

232.PNG

65464.PNG

به نظرم بعد اون نمایش بی نقص پارسال بیان همچین محیطی رو نشون بدن کار جالبی نبود:

000.PNG

یه مشکل دیگه ای هم که وجود داره، فعلا نمیدونیم نسخه های کنسولی مخصوصا کنسول های پایه 4-وان قراره چه شکلی اجرا بشه.هیچ کلیپ و اسکرین شاتی منتشر نشده که خب نگران کننده اس تا حدی. تو این 7-8 ماه باقی مونده امیدوارم یه نمایش هر چند کوتاه از بخش های مرکزی نایت سیتی منتشر کنن. خوبی راکستار اینه سر رد دد 2 و gta v تقریبا خیلی از جزئیات نسخه نهایی رو تو ویدیو های گیم پلی نشون دادن و همونا هم تو بازی نهایی با کیفیت بهتر حضور داشتن. ولی خب چیزی که متاسفانه این وسط تو ذوق میخوره عدم تمایل سی دی پراجکت تو یه نمایش درست حسابی و نزدیک به نسخه نهایی هست. یه سری اپیزودی به سبک راکستار با نمایش نسخه تقریبا نهایی و شوکیس ویژگی های گرافیکی بازی تو نسخه های کنسولی خیلی به بازی میتونه کمک کنه.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
من که خیلی حال کردم و هنوز معتقدم جزو بهترین بازی های نسل خواهد شد! والا با همین گرافیکم روی نسل فعلی خوب بتونن اپتیمایز کنن کلاهمونو باید بندازیم هوا. چه گیم پلی خفن و عمیقی با کلی انتخاب که پیش روی بازیکن میذاره!

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
680
من کاری به گرافیکش(که اتفاقا سطح پایین بود ندارم).نمیدونم دقت کردین یا نه ولی تو اون چند ثانیه ای که از سیستم رانندگی بازی نشون دادن موتور سواری چقدر بد بود!!!!:| مخصوصا از نمای سوم شخص.گان پلی بازی هم خیلی مصنوعی هست اصلا وزن نداره!!!اونطور که بعضی ها بادش کرده بودن که قراره انقلابی بشه و متای بالای 95 بگیره و توی تاریخ جاودانه بشه و ... اصلا نیست و بعیده بشه ولی جزئیات مپ و کوئست های فرعی زیاد و شخصی سازی بالا و روایت و داستان سطح بالا از نکات مثبت اش خواهد بود.در کل بازی خوبی میشه ولی به هیچ وجه اونطور که گفته بود "انقلابی" نمیتونه بشه.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
جدا از سبک بازی و گرافیکش....
برای من تو سایبرپانک داستان ، شخصیت‌ پردازی و اتفاقاتی که میفته خیلی جالبه....

(البته اگه گرافیک و گان‌پلی خوبی هم وجود داشته باشه.... تجربه بازی خیلی لذت بخش‌تر میشه)

این نمایش جدید نشون داد که استودیوی سی دی پراجکت رد... در سایبرپانک بعنوان یک بازی اکشن اول شخص... تنها به بخش اکشن بازی و طراحی محیط‌ها بسنده نکرده ... و داستان ، شخصیت پردازی و کارگردانی خوبی رو هم در نظر گرفته.... البته بنظرم گان پلی و کنترل وسایل بازی میتونست بهتر باشه.... اما تا انتشار بازی زمان مونده و احتمال داره بهبود پیدا کنه.... امیدوارم!

به شخصه دوس داشتم این بازی کلا سوم شخص باشه ولی همینم قابل قبوله :D

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,890
نام
حسين
وقتی ما از چیزی مطمئن هستیم دیگه لازم نیست بهش اشاره ای کنیم! مگه شکی وجود داره توی عمق دنیایی که سی دی پراجکتز برای بازی ساخته؟! یا تنوع خارق العاده راه هایی که میشه بازی رو پیش برد جلو؟(که اتفاقا دیشب از قبل هم مطمئن تر شدم نسبت به این موضوع) وقتی میگیم طراحی فلان شخصیت ایراد داشت ما رو متهم نکنید به غر زدن یا تشابه به اعضای فلان سایت. زشته به خدا سن و سالی از هممون گذشته!

پ.ن: انشالا که همه چیز توی این مدت باقی مونده درست میشه و من خوشبین هستم اتفاقا :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,172
نام
∂αнмα
پاپ اپ چه ربطی به پراکندگی و تراکم داره؟ یعنی مثلا من وقتی میگم دوست دارم پراکندگی مثل سیندیکیت باشه منظورم اینه NPC یهو جلوم ظاهر بشه و دوست دارم باگهای از سیندیکیت به سایبرپانک منتقل بشه ؟ ضمنا یونیتی فقط اولش رو بازی کردم و خوشم نیومد و ولش کردم. سیندیکیت هم هرقدر هم هیت زیادی از ملت بگیره من معتقدم تو زمان خودش شاهکار بود. اون پراکندگی جمعیت واقعا حس راه رفتن تو یه لندن ویکتوریایی واقعی رو به من میداد.

شرمنده من یـ لحظه نمیدونم چرا فک کردم داری در مورد یونیتی صحبت میکنی !! آره سیندیکست تراکم جمعیتیش خوب بود

همین تصویرهایی که گذاشتی رو اگه Bioware واسه بازیش منتشر میکرد، الان ملت داشتن با ترول خودشونو خفه میکردن که My face is tired و غیره :D
هومم الان یعنی شما این تصویر رو ندیده بودی قبل نمایش بازی بعد نمایش بازی یهو یادت افتاد مدلینگ افتضاحه و My face is tired و این حرفا !!!؟؟

جدا معمولیه همه چی! شاید تو چیزی میبینی که من نمی‌بینم...
جدا معمولی نیست خفن نیست ولی معمولی هم نیست :D

همون تصویر از جانی رو ببینی، جدای از کیفیت بصری و جزئیات مدل، لباسشم رفته تو گردنش :D
ماشالا به ریز بینیت :D

همه بازیهای RPG و جهان‌باز از نظر بصری با ویچر 3 مقایسه می‌شدن...الان اگه رد دد 2 که سطحش فضایی هستش رو فاکتور بگیریم، بازم سایبرپانک با ویچر 3 مقایسه میشه و با توجه به تریلر دیشب بنظرم کم میاره در مقابلش.
در مقابل ویچر 3 کم میاره !!! وات خدایی یکم انصاف داشته باشید :|

اون خیلیا هم توی همین تاپیک حضور دارن و نظرشونو گفتن. تعداد خیلی بیشتری هم توی توییر و فروم‌های دیگه میشه پیدا کرد.

بله اینجور مواقع میشه از بین 100 نفر یـ کامنت پیدا کرد (تو بقیه جاها) :-"

ولی جدی با توجیه کردن خودتو خسته نکن...همون بالای تصویر نوشته که هنوز بازی در حال توسعه‌است و این کیفیت بصری نهایی بازی نیست و میتونه خیلی پیشرفت کنه. میدونی که من خودم گرافیک آخرین اولویتمه واسه بازی‌های این سبک ولی به هر حال از موردانتظارترین بازی، اونم از طرف استدیویی که توی این زمینه با ویچر 3 پیشرو بوده، انتظار بیشتری میره و انتقادها هم منطقیه.

من خوبم نگران نباش صد در صد بله انتظار بیشتر میره ولی بازی دوان گرید نشده نسبت به پارسال :D

تاپیک های دیگه ای بودن که صاحب تاپیک فکر میکرد هیچکس حق اعتراض به بازی نداره شما لطفا دیگه وارد این مسیر نشو چون با توجه به شناختی که از یوزرت دارم منطقی تر از این حرفایی.

لپ کلام مسئله اینه کرکتر جانی سیلورهند طراحیش به شدت داغون و در حد نسل هفت هست!! حالا امیدوارم این مسئله رو تا روز انتشار درست کنن وگرنه توی ذوق میزنه..
آهان یعنی چون من الان اواتارم CP2077 و زننده تاپیک هم هستم حق دفاع از چیزی که بدونه هیچ گونه دلیل و منطقی صرفا فقط از رو چهار تا تصویر کمپرش شده هست رو ندارم ؟ الان این وسط کی به کی میگه حق اعتراض نداری ؟ در حد نسل هفت ؟

این تصویر با این همه جزئیات مال نسل هفته ؟ |:

Cyberpunk2077-The_man_with_the_silver_hand-RGB-en.jpg

شما میتونی تک تک جزئیات داخل آرنج مکانیکی جانی رو بشماری اون کابل ها رو نگاه کن قشنگ پیداست جنسش از چیه شیدری که رو تکسچر دست مکانیکی جانی به کار رفته رو نگاه کن قشنگ میشه جنس فلزش رو تشخیص داد شما اگه به این میگی نسل هفتی من دیگه حرفی ندارم !

براچی میگید دانگرید شد؟ بنظرم فرقی با پارسال نداره دانگرید نشده hud بازی از پارسال بهتره و تو منو رنگ قرمز کم عوض کردن که نکته خوبیه فقط یه چیزی بنظرم بازی تو این دمو gore نداشت :| پارسال با شات گان میزد طرف نصف میشد و اینکه cdp وقتی بازی معرفی کرد گفته بود کرکترها رو وقتی میخوای بسازی لختن نگفته بود؟ امیدوارم اشتباه کرده باشم :-" درباره جانی آقا شما چمیدونی عظمت بازی چقدره شاید با اون عظمت نمیشه بهتر درش آورد گیم پلی که برخلاف حرف یسری منتقدای احمق خیلی خوب بود یعنی هردو کلاس بازی جذابیت خودش داره
خلاصه موقع انتشار باید انتظار 3.4 تا نقد منفی رو از طرف همون منتقدا اونم از عمد داشته باشیم همونایی که از EA پول میگیرن و anthem شاهکار وصف میکنن و اخراجم نمیشن!
gore میخوای میخای بیا gore :D

115033

چند تا صحنه دیگه هم بود

فقط امیدوارم این لوکیشن رو دست کاری نکرده باشن از لحاظ تراکم جمعیت و جزئیات:(

View attachment 115000

View attachment 115001

به نظرم بعد اون نمایش بی نقص پارسال بیان همچین محیطی رو نشون بدن کار جالبی نبود:

View attachment 115014

بی ربط ترین جا رو با بی ربط ترین جای دیگه مقایسه کردی !!!

فک کنم کفایت کنه :

l472232_Cyberpunk_2077__Deep_Dive_Video_-_YouTube.mkv_20190831_132124.664.jpg

چند تا صحنه دیگه هم هست که با توجه به ستینگ اون منطقه تراکم جمعیت خوبه

Attachments

• ezgif-4-3640987b755d.webp
    957.7 KB · مشاهده: 359

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,382
نام
Majid
آقا من تریلرو بالای 3 بار دیدم، هنوز نمیفهمم چطوری این گرافیک "افتضاح" به حساب میاد :D اول اینکه بازی RPG و اپن ورد هست و نمیشه با یک بازی کاملا خطی مقایسش کرد و نباید انتظار معجزه رو داشت، درسته Red dead خیلی سطح انتظارات این نسلو بالا برده اما در بدترین حالت این گرافیک برای من "خوب" هست، که اگه داستان، روایت، گیم پلی و المان های RPG توش خوب کار بشه خیلی راحت این قضیه گرافیک میتونه کمرنگ بشه توش، فک میکنم بیشتر کسانی که عصبانی هستن سر مدل جانی هست که یا نورپردازی اون محیط داغون بود یا مدلش جزئیات کمی داشت که اینطوری در اومد، در صورتی که بقیه کارکترا بنظرم خیلی خوب کار شدن.

بدترین چیزش بنظرم این هست که کسی که پلی میده بشدت خشک و بد بازی میکنه، میخوان بگن آره میشه اکشن هم پلی داد بعد طرف یک جوری آروم داره پلی میده که حوصله آدم سر میره و فک میکنی گیم پلی بازی اینقد خشکه.

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
28 فروردین سال دیگه دعا کن فقط تاخیر نخوره :D
=================================
برا نتیجه گیری زوده ولی بعید بدونم CDPR به چیزی که گفته عمل کنه صد در صد بازی رو سانسور میکنن :

View attachment 114994

البته یه چیزی هم هستا الان شطرنجیش با لباس زیر فرق چندانی نداره...از یه جهت ریز بشی با لباسش بهتره:D

سانسور داخل خود بازی نظری ندارم با توجه به اتفاقات اخیر شاید سانسور کنه و چیزی که به گفته خودشون فراتر از ویچر بوده شاهدش نباشیم...نهایت تا حد خود ویچر میکننش.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
@LiFE iS 5TrAnG3
یه بار دیگه دقت کن چی نوشتم :D برا بازی اوپن ورلد اونم تو‌این ستینگ نمایش جزئیات محیطی و تراکم جمعیتی مهم ترین تمرکزشون باید باشه. نه اینکه بیان یه محیط خلوت بازیو ( حالا به هر دلیلی خلوته مهم نیست) بعد اون نمایش پارسال نشون بدن با یه گیم پلی خیلی معمولی نسبت به نمایش قبلی.

نمایش کنسولی هم که هیچی دیگه:D دقیقا جوری رفتار میکنن که کنسول های نسل هشتمی اصلا وجود خارجی ندارن و انگار انحصاری پیسی شده بازی:D

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,172
نام
∂αнмα
یه بار دیگه دقت کن چی نوشتم :D برا بازی اوپن ورلد اونم تو‌این ستینگ نمایش جزئیات محیطی و تراکم جمعیتی مهم ترین تمرکزشون باید باشه. نه اینکه بیان یه محیط خلوت بازیو ( حالا به هر دلیلی خلوته مهم نیست) بعد اون نمایش پارسال نشون بدن با یه گیم پلی خیلی معمولی نسبت به نمایش قبلی.
دلیلش اتفاقا مهمه ! شما گفتی ایکاش جمعیت رو دست کاری نکرده باشن برات یـ مثال اوردم جمعیت سر جاشه وقتی اون همه آدم تو یـ کلیسا جمع شدن فک میکنی CDPR از جمعیت زده ؟ یعنی CDPR نمیتونست همون جمعیت رو ول بده وسط خیابون تا خیابونا پر بشه ؟ محیطی که پارسال نشون دادن یـکی از محیط های شلوغ شهر بود محله اسیایی نشین از طبقه متوسط جامعه الان این قسمت مپی که نشون دادن عملا یـ محیط متروکست که دو تا گنگ انیمال و وودو بویز برا خودشون جولون میدن توش شما انتظار نداری تو این چنین شرایطی جمعیت 100 نفری ببینی وسط خیابون راه برن ؟

• Like
Reactions: mohsenjyubi201

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر