Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
خب مقداری بیشتر از بازی رو رفتم و بهتر میتونم نظرم رو در مورد بازی بگم
راستش من از بازی به شدت دارم لذت میبرم و لحظه به لحظه ی بازی برام شیرینه! اما نباید غافل شد از ایرادات و کمبود های بازی!
از لحاظ مشکلات فنی و باگ ها و ایرادات عجیب و غریب بایوور رو دست یوبی سافت بلند شده! بازی خیلی باگ داره! یه بار میری تو بازی کله ی جاولین نیست! یه بار میخوای هم تیمیت رو ریوایو کنی دکمه ی ریوایو نمیاد و کار نمیکنه . بازی کرش میکنه و هر از گاهی از بازی پرت میشی بیرون و کلی ایرادات فنی که میشه سوهان روح!
بازی پتانسیل بالایی داره و امیدوارم سازنده ها قدرش رو بدونند و با به روز رسانی های پر تعداد بازی رو بهتر و بهتر بکنن!
باید:
لوت بازی بهتر بشه!
اسلحه ها از لحاظ ظاهری متنوع تر بشن و بشه کاستومایزشون کرد!
تنوع آرمور بییشتر بشه و در پاور هم تاثیرگذار باشه!
استرانگ هولدش از لحاظ تعداد ناامید کنندست و باید بیشتر و بیشتر بشه!
اون ایرادات فنی بالایی که گفتم حل بشه!
در دراز مدت این محیط سرسبز وزیبا تکراری میشه و باید مناطق جدیدی به بازی اضافه بشه!
خیلی از موارد بالا با الهام گیری از دستینی حل شدنیه!
من رو ps4 بازی میکنم اگه کسی بازی رو داره اد کنه: alininja1370
پاورم 300
من هرروز دارم میرم این بازی رو موافقم با شما آی دی من هم
mojahed46
اگه دوست داشتین بریم با هم بیشتر ساعت 8 شب به بعد هستم

• Like
Reactions: victor hogo

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
دوستان دیروز بعد آپدیت 1.0.8 دیگه به سرورها متصل نمیشد من گفتم ای داد اینم رفت تو تحریم ولی بعد یه نیمساعتی که کنسول روشن بود من رو تی وی بودم رفتم دیدم وارد شده ! تو این فاصله من دی ان اس های رو تغییر دادم نمیدونم مال اون بوده باز شده یا دلیل دیگه داشته به نظر شما اینم میره تو بن؟ چون من خبرهای خارجی رو چک میکردم نوشته بود کلا EA تحریم کرده محصولاتش رو برای ایرانی ها
ربطی نداره، من بدون مشکل بازی میکنم، شما احتمالا زود تست کرده بودی چون آپدیتش طول کشید و تمدید شد (تقریبا 4 ساعت شد)
این بازی خیلی پتانسیل داره فقط با اینکه مپ اصلی فضای سبز که بیشتر شبیه زمینه!!!! خیلی بزرگه ولی کاش یه سری فضاهای دیگه هم مثلا برفی یا سنگلاخی میذاشتن که از این یکنواختی در بیاد البته خیلی خوبه داخل غارها ولی بازم کمه مثال تنوع محیط تو بازی گاد آف وار واقعا فوق العاده بود
احتمال داره با cataclysm به صورت موقت همچین چیزایی رو ببینیم، اگر اشتباه نکنم خودشون گفتن که cataclysm میتونه حتی محیط رو هم تغییر بده
یه آرت هم منتشر شده که فضای برفی رو نشون میده ولی معلوم نیست مربوط به dlc هست یا cataclysm
من احتمالا میدم مربوط به dlc باشه چون رییس urgoth ها تو بالای کوهی بود که مبارزه helena tarsis با اون 3 روز و 3 شب طول کشید و از طرفی آخر بازی، corvus یه جنازه urgoth پیدا کرده بود که خیلی سال بود اثری ازشون نبود

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
دوستانی که بازی دارن دوست داشتن addکنن با هم بازی منیم این خارجی فقط میخوان برن جلو فکر میکنن مثلا در زود باز کنند خیلی پرو
دقیقا .... یکی از دلایلی که من از بازیهای مثل کال آف و بتل بدم میاد اینه که اینهمه گرافیک و فضا سازی کردن بعد تو باید بدو بدو بیای و رد بشی بری اصلا از فضاها لذت نمیبری منم دوست دارم بیشتر پیاده برم تا با جتپک !! آی دی من
mojahed46

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
ربطی نداره، من بدون مشکل بازی میکنم، شما احتمالا زود تست کرده بودی چون آپدیتش طول کشید و تمدید شد (تقریبا 4 ساعت شد)

احتمال داره با cataclysm به صورت موقت همچین چیزایی رو ببینیم، اگر اشتباه نکنم خودشون گفتن که cataclysm میتونه حتی محیط رو هم تغییر بده
یه آرت هم منتشر شده که فضای برفی رو نشون میده ولی معلوم نیست مربوط به dlc هست یا cataclysm
من احتمالا میدم مربوط به dlc باشه چون رییس urgoth ها تو بالای کوهی بود که مبارزه helena tarsis با اون 3 روز و 3 شب طول کشید و از طرفی آخر بازی، corvus یه جنازه urgoth پیدا کرده بود که خیلی سال بود اثری ازشون نبود
cataclysm چیه؟

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
یه آیتمی رو شونه راست جولین رنجر اومده ولی هرچی میری میگه باید یه مرحله ای رو تموم کنی البته دیشب دیدم باز شده رفتم یه چیزی شبیه سپر داد و بعدش یه کات سینگ که داشتن جلوینها رو تعمیر میکردند بعدش اصال از بین رفت !!!! یعنی اصلا اون آیتم و دیگه تو حالت تنظیم جولین هم نشون نمیداد رنگشم زرد بود

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
من هرروز دارم میرم این بازی رو موافقم با شما آی دی من هم
mojahed46
اگه دوست داشتین بریم با هم بیشتر ساعت 8 شب به بعد هستم
چشم. باعث افتخاره ادتون میکنم ولی این روز ها دیویژن میرم ولی دوباره سمت anthem میام :D

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
cataclysm چیه؟
تو دنیای بازی چیزی به اسم cataclysm هست که وقتی اتفاق میافته یه سری تغییرات داریم ولی اینکه چی هستن هنوز اطلاعات دقیقی ندادن (مثلا گفتن دشمن یا محیط جدید ممکنه به وجود بیاد) ، قراره با آپدیت ماه بعد اولین (قطعا بعدا هم خواهیم داشت) cataclysm اتفاق بیافته
cataclysm ها مدتی هستن، اتفاق میافته و چند وقتی هست و بعدش میره
یه آیتمی رو شونه راست جولین رنجر اومده ولی هرچی میری میگه باید یه مرحله ای رو تموم کنی البته دیشب دیدم باز شده رفتم یه چیزی شبیه سپر داد و بعدش یه کات سینگ که داشتن جلوینها رو تعمیر میکردند بعدش اصال از بین رفت !!!! یعنی اصلا اون آیتم و دیگه تو حالت تنظیم جولین هم نشون نمیداد رنگشم زرد بود
اون مربوط به داستان بازیه
سپری هست که باهاش بتونی وارد heart of rage بشی

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
من صبح میخواستم بازی کنم وصل نمیشد، رو connecting میموند البته تو خود ps4 قسمت test internet connection رو میزدم nat type رو fail میشد ولی destiny رو راحت بازی کردم
ممنون میشم دوستان دیگه هم تست کنن و نتیجه رو بگن چون بعد از آپدیت که درست بود

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
یعنی واقعا از صبح تا حالا یه نفر هم تست نکرد بازی رو؟ :|
به هر حال الان تست کردم اوکی بود، انگار مشکل از همون nat type بود
nat type مربوط به مودم میشه که البته شما تو پلی 4 هم میتونی عوضشون کنید موقعی تکه تنظیمات شبکه رو میرین حالت کاستوم رو بزنید معمولا عدد اول 8.8.8.8 و دومی هم 8.8.4.4. باید باشه

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
تو دنیای بازی چیزی به اسم cataclysm هست که وقتی اتفاق میافته یه سری تغییرات داریم ولی اینکه چی هستن هنوز اطلاعات دقیقی ندادن (مثلا گفتن دشمن یا محیط جدید ممکنه به وجود بیاد) ، قراره با آپدیت ماه بعد اولین (قطعا بعدا هم خواهیم داشت) cataclysm اتفاق بیافته
cataclysm ها مدتی هستن، اتفاق میافته و چند وقتی هست و بعدش میره

اون مربوط به داستان بازیه
سپری هست که باهاش بتونی وارد heart of rage بشی
یعنی تا پایان بازی اون سپر رو نمیتونیم بگیریم ؟یه چیزی شبیه یه حاله تخم مرغی دور جلولین بود تکه حالت شیلد داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر