100 ویژگی برتر در Grand Theft Auto V

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
تصاویر گیم پلی بازی که بر روی Xbox 360 اجرا شده است

دوست عزیز اصلا شما 360 داری که این حرفو میزنی اگه چندتا عکس هم از PS3 میگذاشتی معلوم میشد که داری فن بازی در میاری . من خودم دارم رو 360 بازی میکنم و زمین تا آسمون با این عکس هایی که گذاشتی فرق میکنه . ( دوستان دقت داشته باشید به این گونه عکس ها توجه ی نکنید . )

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد

99. خریدن یک حیوان خانگی دیگر بعد از مردن قبلی

27349787726609355317.jpg

در GTA V، سگ شما می تواند بمیرد. با اینکه یکمی ناراحت کننده است، ولی بعد از دست دادن آن می توانید از فروشگاه یک حیوان خانگی جدید بخرید. پس اگر سگ شما در یک جنگ یا تصادف مرد، برید از فروشگاه یک بهترشو بخرین. تنوع زیادی وجود دارد، و فقط به جیب شما بستگی دارد.

87. سگ های پلیس شمارا شکار خواهند کرد

94105237450023676520.jpg

پلیس ها سگ های شکارچی دارند که می توانند شمارا با آن شکار کنند. وقتی شما در حال قایم شدن از دست پلیس ها هستید، آنها شما را بو می کنند، و به پلیس ها خبر می دهند، تنها راه شما برای فرار ساکت کردن آنهاست. این ویژگی برای ساختن صحنه های هالیوودی عالی است. شما می توانید برای نجات دادن جانتان به کوهستان ها فرار کنید و در رودخانه شیرجه بزنید.

دستتون درد نکنه اما در این دو مورد که من چیزی ندیدم،نه فروشگاه خرید سگی وجود داره و نه سگ پلیسی که بتون شخصیت بازی رو بو بکشه!!!

اگر کسی در این دو مورد چیزی دیده به ما هم بگه

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
بچه ها این بازی واسه نسل بعد یعنی ps4 و x1 تایید شده؟؟

اگه آره :
کی قراره بیاد؟
چه تفاوت هایی بین نسخه نسل بعدی و نسل قبلی این بازی هست؟؟

Tochini

کاربر سایت
Jun 16, 2009
122
78. نقشه از اول بازی قابل دسترسی است

ولی برای pc که از اول همه جا باز نیست و با سر زدن به اون جاها یواش یواش نقشه کامل و باز میشه (شایدم منظورش این بوده که لاک نیست و کافیه بری اونجا تا نقشه برات قابل رویت بشه !)

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
78. نقشه از اول بازی قابل دسترسی است

ولی برای pc که از اول همه جا باز نیست و با سر زدن به اون جاها یواش یواش نقشه کامل و باز میشه (شایدم منظورش این بوده که لاک نیست و کافیه بری اونجا تا نقشه برات قابل رویت بشه !)

دادا هدفت از اپ کردن تاپیک 2013 چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر