100 بازی برتر نسل از دیدگاه IGN

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
سلام !

top100_moderngames_cover.jpg

سایت IGN که در زمینه تهیه لیست های مختلف سابقه زیادی داره , این بار سراغ لیستی از 100 بازی مدرن رفته. این بار دیگه خبری از بازی های قدیمی تر نیست و لیست بازی های سال 2005 (از زمان عرضه Xbox 360) تا امروز رو در بر میگیره. البته در کنار کنسول های این نسل و PC , کنسول های دستی PSP , DS و همین طور موبایل هم در لیست حضور خواهند داشت.
این بازی ها براساس امتیازهای IGN یا میانگین کلی اون ها طبقه بندی نشدن و توسط تعدادی از منتقدین IGN فقط برای این لیست دسته بندی شدن.
در این تاپیک با این لیست و بازی ها آشنا میشین و توضیحاتی که IGN در مورد هرکدوم نوشته رو هم میخونین. هر 10 بازی در یک پست قرار میگیره و هر چند وقت یه بار به صفحه اول سر بزنین تا با بازی های جدید آشنا بشین !

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به نظر من اگه DMC 1 یا DMC 3 تووی 20 تای اول نباشه لیست هوا به حساب میاد واسم . :|
نسل قبلن اونا . این زده این نسل !
100 بازی برتر نسل از دیدگاه IGN

اینجور که اینا انتخاب کردن فک کنم 40 - 50 تای اول هر چی تا حالا روی Wii و DS اومده و نیومده باشه 50 به بعد هم 360 و 3 و PC :d چون واقعاً یه سری بازیا این رتبه ها براشون عجیبه نمونش همون کرایسیس :biggrin1:

حالا کرایسیس رو فاکتور میگیریم که کنسولیها بعضیاشون بهش میگن آشغال :D حالا اونو بیخیال اما من به عنوان یه R6 فن و اونم R6V فن ِ شدیدش اصا خوشم نمیاد از این حالت ! خدا نکنه برای GRAW هم همچین حالتی رو پیش بیارن که بد آبروشونو بردن !

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
به نظر من دوستان انقدر سخت نگیرن و ببینن فقط لیست کلی چی میشه و نظر سایت IGN چی هستش حالا زیاد مهم نیست کدام بازی کجا قرار داره یا نداره .

مهم این هستش که داره میگه این بازی ها بهترین بازی های این نسل هستن .

حالا یکی بالاتر یکی پایین تر هیچ یک از این ها عرضش بازی رو کم نمیکنه که انقدر مهم باشه .

این اتفاق هم برای بازی محبوب افراد نمیفته .;)

nl0yepefmz21ma9urf.gif

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یه چیز ِ عجیب هم رتبه عجیب غریب R6V هست ! این هر جور حساب کنی تو 50 تای اول باید باشه !

اینجور که اینا انتخاب کردن فک کنم 40 - 50 تای اول هر چی تا حالا روی Wii و DS اومده و نیومده باشه 50 به بعد هم 360 و 3 و PC :d چون واقعاً یه سری بازیا این رتبه ها براشون عجیبه نمونش همون کرایسیس :D
همینه دیگه.:dاونجا هم مثل همه جا بالاخره منتقداش به یه سمتی بیشتر گرایش دارن و یه پلتفورم خاص رو بیشتر دوست دارن.واسه این لیست هم که گفته شده بر اساس امتیازی که IGN بهشون داده رتبه بندی نشدن.وگرنه اگه اینطور بود Conviction باید میومد تو تاپ 20 :D هر جایی که بحث سلیقه باشه,رتبه بندی های این چنینی هم وجود داره چون دیگه الان بحث کیفیت این عنوان ها ملاک نیست.هر کی با هر عنوانی بیشتر حال کرده نمره ی بالاتری بهش داده و لیست بر اون اساس رتبه بندی شده.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,165
نام
محمد امین
پس باقیش کجاست..

اصلا اینها رو از کجا میاری من هر چی IGN رو زیر رو رم کردم چیزی ازش در نیومد..!

یه نگاه به عکسش بندازید میفهمید 20 تا بازی برتر حدودا چیا هستند (مگر اینکه رکب بزنه:biggrin1:)

یعنی COD MW تو 10 بازی اول هست..؟ عمرا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر