10 بازی برتر پلتفرم ها در سال 2009 از نگاه IGN استرالیا

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
3d-platform-game-logo.jpg

درود.

سایت IGN AU ( استرالیا ) در این روزها گویا خیلی به نقد و بررسی بازیها در پلتفرمهای مختلف دست میزند و اینبار نیز 10 بازی برتری که در سال 2009 برای پلتفرم ها وارد بازار جهانی شدند را معرفی نموده است که فیلم این رده بندی را میتوانید از اینجا تماشا بنمایید . و لیست این سایت به شکل زیر میباشد .

01. Uncharted 2
02. Modern Warfare 2
03. New Super Mario Bros.
04. GTA IV: The Ballat of Gay Tony
05. Batman: Arkham Asylum
06. Shadow Complex
07. Trials HD
08. Street Fighter IV
09. Brütal Legend
10. Killzone 2

Source

Last edited by a moderator:

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
یکم دقت کنی میبینی سرعت من بالای 50Km/h نمیره و در اون مورد شخص خاصی مورد خطابم نبود.

منم نگفتم منظور شما شخص خاصی بود ! گفتم چرا به نظر وسلیقه مردم گیر می دی این لیست از نظر من مزخرفه دو تا بازی چرت آورده اون وقت AC 2 اصلا جرو 10 تا هم نیست !

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
ده برتر از نظر بعضی که ... ها رو افتضاح می خونن.
  1. بازی که خدای گرافیک باشه
  2. بازی که اخر گرافیک باشه
  3. بازی که گرافیکش مهشر باشه
  4. بازی که گرافیکش عالی باشه
  5. بازی که گرافیکش بالا تر باشه
  6. بازی که گرافیکش بالا باشه
  7. بازی که فقط گرافیک باشه
  8. بازی که گرافیکش خیلی خوب باشه
  9. بازی که گرافیکش خوب باشه
  10. بازی که گرافیکش بدک نباشه
گیم پلی خیلی مهم تره :love:

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
این رتبه بندی خوبه ولی نمیدونم چرا L4D رو حساب نکردن واقعا ته اعتیاد هست GAMEPLAY این بازی بعدم قرار نیست بازیها رو سلیقه ای بذارن شما شاید از یه بازی خشتون بیاد از یه بازی نه مثلا به نظر من PLANET VS ZOMBIE هم باید می ذاشتن جزو 10 تا که نیست اینطوری دوستان هم زیاد اعصاب هم دیگرو خرد نکنید

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
من نمیدونم چرا بچه ها اسمی از l4d نمیارن!!بازیش خداست.
مثل پارسال جزو game awards های سایتا شده.بهترین fps امسال فقط l4d

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خیلی بازیهای دیگه هم هستن که هیچ کس اسمشون رو هم نمیاره ! Forza 3 و ODST ( که جفتشون کاندید هستن در سبک خودشون ) هم بودن ! یکسری بازیهای PS3 هم بودن که نیستن و ...

در هر صورت این یک لیستی هست که IGN گذاشته و سلیقه اونها هست ! دلیل نمیشه اگر بازی مورد علاقه من ( یا هر کس دیگه ای ) نبود فوراً بیایم نظر بدیم و ... بهتره بجای اینکه سریع بگیم این بازی باید می بود و اون یکی نباید میبود بریم و اون بازیهایی رو که تو لیست هستن و ما تجربشون نکردیم ، درست و کامل و بدون هیچ پیش زمینه ای تجربه کنیم ( البته اگر امکانش باشه ) و بعد نظر بدیم !

این چند وقته هر لیستی از بهترین بازیها و بهترین کنسولها و بازیهای مورد علاقه اشخاص و ... هر کدوم رو که از هر سایتی و هر شخصی گذاشتن مضمون اکثر پستهایی که دیدم این بوده :

- این لیست به درد نمیخوره
- چرا بازی X و Y و ... نیستن و یا چرا Z پایین جدول هست ؟ پس این لیست داغون و بیخوده و ...
- چرا همه قسمتهای فلان سری تو لیست نیستن و ... پس این لیست به درد نمیخوره و ...

اگر میبیند سلیقه خیلی از سایتها و افراد مشهور و ... با سلیقه شما فرق داره نیاید بگید چون بازیی که من دوست دارم تو این لیست نیست و یا چون اونجایی که من فکر میکنم باید باشه نیست سلیقشون بده ، به سلیقه خودتون شک کنید ! یا لااقل اگه این کار رو نمیکنید برید یکم تحقیق کنید ببیند فرهنگ اون کشور و زمانی که بازی اومده و ... چیه و بعد نظر بدید !

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
ليست منصفانه هستش.
و درمورد AC2 . همين الان زنگ زدم بهشون گفتم اي بابا پس چرا اينو نذاشتيد.
گفتن: جان تو بازيه خيلي توپي بود ولي رئيسمون با هاش حال نكرد گفت اگه بزاريدش حقوقتون رو قطع ميكنم.
رئيسشونه ديگه:biggrin1:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
خوب دوستان اگر بازی X ، الان از لیست حدف میشد و به حاش بازی Y، که شما طرفدارش هستی رو میزاشتنوخوب اونموقع طرفداران بازی X اینجا میومدن و میگفتن چرا بازی X تو لیست نیست
خوب به هر حال بازی هایی که توی لیست هستند بازی های بدی نیستن

پ.ن: به محض اینکه تاپیک رو باز کردم خدس میزدم که آنچارتد اول باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر