10 بازی برتر پلتفرم ها در سال 2009 از نگاه IGN استرالیا

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
3d-platform-game-logo.jpg

درود.

سایت IGN AU ( استرالیا ) در این روزها گویا خیلی به نقد و بررسی بازیها در پلتفرمهای مختلف دست میزند و اینبار نیز 10 بازی برتری که در سال 2009 برای پلتفرم ها وارد بازار جهانی شدند را معرفی نموده است که فیلم این رده بندی را میتوانید از اینجا تماشا بنمایید . و لیست این سایت به شکل زیر میباشد .

01. Uncharted 2
02. Modern Warfare 2
03. New Super Mario Bros.
04. GTA IV: The Ballat of Gay Tony
05. Batman: Arkham Asylum
06. Shadow Complex
07. Trials HD
08. Street Fighter IV
09. Brütal Legend
10. Killzone 2

Source

Last edited by a moderator:

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
آخه Shadow Complex به این مزخرفی برای چی اونجاست؟؟
TRIAL HD که افتضاحه.
Batman بازی قشنگی هست ولی جزو 10بازی برتر نیست.
Super Mario که اصلا جزو 10 بازی نیست.
Uncharted 2 هم بنظر من اول نیست.دومه
اگر برایتان زحمتی نیست فاواقع نظرتان را برای خود نگاه دارید.
در مورد Shadow complex به جز یه مورد که تو بعضی از Boss به مشکل بر میخردی (منظور از مشکل هوش مصنوعیه Boss هست که بعضی وقت ها کمتر از حد معمول بود) دیگه مشکلی به شخصه ندیدم .
Trials HD رو هم بازی نکردم که بخوام نظر بدم. Batman هم واقعا حقش بود و در مورد Uncharted 2 نمی دونم چی بگم چون از نظر من یکی بازی تو امثال برتر از این ندیدم.

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
درسته لیستش افتضاحه ولی:
بتمن باید جزو سه تا باشه نه این که اصلا تو لیست نباشه
شما کنسول های نینتندو رو داری؟؟؟ ماریو میدونی چقدر طرفدار داره و بازی هاش چقدر سرگرم کننده هست :bash::bash::bash:
Uncharted 2 باید اول باشه
اگه نباشه کی باشه؟؟؟البته من خودم ps3 ندارم ولی خیلی از نقد ها و سایت های معتبر اینو میگن

ولی خداییش این ign یه کتک مفصل میخواد :punish::punish::punish:

صدر نشین این لیست باید MW2 باشه :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما
آخه Shadow Complex به این مزخرفی برای چی اونجاست؟؟
TRIAL HD که افتضاحه.
Batman بازی قشنگی هست ولی جزو 10بازی برتر نیست.
Super Mario که اصلا جزو 10 بازی نیست.
Uncharted 2 هم بنظر من اول نیست.دومه

Shadow Complex افتضاحه ؟!
Batman جزء 10 تا نیست ؟!

میشه شما 10 بازی برتر رو اعلام کنید که ما فیض ببریم ؟!

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
صدر نشین این لیست باید MW2 باشه :D

بله چون شما U2 رو بازی نکردی وگرنه هیچ وقت این حرف رو نمیزدی ;) واقعا امسال یکی از بازی های بی رقیب بود البته یه KILLZONE2 هم هستش که به نظرم امسال به دلیل بودن بازی های خوب بهش کم لطفی شده :smile:

Shadow Complex هم خیلی دوست دارم بشینم بازی کنم این مسخره بازی ها تموم شه میگیرم میشینم بازی میکنم ببینم چجوری هستش کلیپ های که ازش دیدم خیلی باحال هستش .

TRIAL HD هم تا الان نشنیده بودم اولین بارم بود اما کلیپی که IGN گزاشته بود رو دیدم خیلی حال میده .

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
بله چون شما U2 رو بازی نکردی وگرنه هیچ وقت این حرف رو نمیزدی ;) واقعا امسال یکی از بازی های بی رقیب بود البته یه KILLZONE2 هم هستش که به نظرم امسال به دلیل بودن بازی های خوب بهش کم لطفی شده :smile:

Shadow Complex هم خیلی دوست دارم بشینم بازی کنم این مسخره بازی ها تموم شه میگیرم میشینم بازی میکنم ببینم چجوری هستش کلیپ های که ازش دیدم خیلی باحال هستش .

TRIAL HD هم تا الان نشنیده بودم اولین بارم بود اما کلیپی که IGN گزاشته بود رو دیدم خیلی حال میده .

درسته من U2 رو بازی نکردم ولی نسخه اول رو بازی کردم و با سبک سیاقش آشنام ولی خدایی MW2 خیلی بازی قشنگی هست U2 هم با توجه به نسخه اول باید دوم بشه ! AC2 سوم و BATMAN چهارم

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
ده برتر از نظر بعضی که ... ها رو افتضاح می خونن.
  1. بازی که خدای گرافیک باشه
  2. بازی که اخر گرافیک باشه
  3. بازی که گرافیکش مهشر باشه
  4. بازی که گرافیکش عالی باشه
  5. بازی که گرافیکش بالا تر باشه
  6. بازی که گرافیکش بالا باشه
  7. بازی که فقط گرافیک باشه
  8. بازی که گرافیکش خیلی خوب باشه
  9. بازی که گرافیکش خوب باشه
  10. بازی که گرافیکش بدک نباشه
درسته من U2 رو بازی نکردم ولی نسخه اول رو بازی کردم و با سبک سیاقش آشنام ولی خدایی MW2 خیلی بازی قشنگی هست U2 هم با توجه به نسخه اول باید دوم بشه ! AC2 سوم و BATMAN چهارم
دوست من اینو فقط بابت اطلاع میگم چون U1 و U2 با این که هر دو یه سبک و سیاق رو دارن ولی پیشرفتی که در U2 نسبت U1 دیده شد و هست اتقدر زیاده که نمیشه واقعا با دیدن و بازی کردن U1 و با توجه به اون به شماره دو نمره داد یا در موردش نظر داد.

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!

گل گفتی ! فقط گرافیک ! :biggrin1:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
آنچارتد2 زمین تا آسمون با یکش فرق داره با اینکه یکش هم عالی بود!!!
اگر اینطوره منم میگم اساسین با توجه به یکش باید پایین تر باشه چون یکش ماموریت هاش خیلی تکراری بود اینم همون جوریه پس و جای پیشرفت نداره!!!
ولی این آنچارتد خیلی عالی بخش آنلاینش خیلی خوبه co op که حال میده اساسی :d به نظر من حقش همین اول هست! (البته mw2 رو بازی نکردم ولی میدونم به پای u2 نمیرسه :d )

لیستش بد نیست ولی یکم در حق کیلزون بی انصافی کردن!

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
زیاد هم گرافیک تو بازی عالی تاثیر نداره هااااا:biggrin1:

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
درسته لیستش افتضاحه ولی:
بتمن باید جزو سه تا باشه نه این که اصلا تو لیست نباشه
شما کنسول های نینتندو رو داری؟؟؟ ماریو میدونی چقدر طرفدار داره و بازی هاش چقدر سرگرم کننده هست :bash::bash::bash:
Uncharted 2 باید اول باشه
اگه نباشه کی باشه؟؟؟البته من خودم ps3 ندارم ولی خیلی از نقد ها و سایت های معتبر اینو میگن

ولی خداییش این ign یه کتک مفصل میخواد :punish::punish::punish:
دوست عزیز اینجارو گزاشتن که نظرمونو بگیم.منم نظرمو گفتم.بنظرمن بتمن جزو 10بازی برتر 2009 نیست.
بله من Wii دارم New Super Mario Bros هم بازی کردم.
من Uncharted 2 رو هم تموم کردم ولی بنظرم MW2 و ACII ازش بهترن.
در ضمن آقای Donkiten بازی Shadow Complex من قبول دارم که هیچ ایرادی نداره.منم نگفتم که ایراد داره.فقط جزو 10بازی برتر نیست.
Dreadlord جان من همه ی بازی های اون لیست رو بازی کردم.
دوستان فقط دیگه بحث رو کش ندید
ممنون

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
قصد توهین به کسی رو ندارم و اصلا هم دلم نمی خواد یه نفر رو به زیر سوال بکشم ولی کسی که Shadow Complex رو بازی نکرده در موردش اینجور نظر نده. درسته یه بازی Downloadable بود ولی از 100 تا بازی که با صروصدا اومدن بهتر و جذاب تر بود.
از مدیران خواهش می کنم برای این تاپیک یه نظر سنجی هم قرار بدن . لطفا خواهش این بنده ی حقیر کمتر از قطمیر را اجابت نمایید.

JAKI CHAN

کاربر سایت
Oct 1, 2009
166
نام
جکی!
قصد توهین به کسی رو ندارم و اصلا هم دلم نمی خواد یه نفر رو به زیر سوال بکشم ولی کسی که Shadow Complex رو بازی نکرده در موردش اینجور نظر نده. درسته یه بازی Downloadable بود ولی از 100 تا بازی که با صروصدا اومدن بهتر و جذاب تر بود.
از مدیران خواهش می کنم برای این تاپیک یه نظر سنجی هم قرار بدن . لطفا خواهش این بنده ی حقیر کمتر از قطمیر را اجابت نمایید.

آقا چرا تند می ری (شده مثل قضیه ی مزخرف بودن MGS ) هرکی حق داره نظرش رو بگه شما از کجا می دونی اون کسی که می گه shadow complex اون بازی رو بازی نکرده !

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
آقا چرا تند می ری (شده مثل قضیه ی مزخرف بودن MGS ) هرکی حق داره نظرش رو بگه شما از کجا می دونی اون کسی که می گه shadow complex اون بازی رو بازی نکرده !
یکم دقت کنی میبینی سرعت من بالای 50Km/h نمیره و در اون مورد شخص خاصی مورد خطابم نبود.

khurus

کاربر سایت
Oct 29, 2009
28
جدولش درسته شعر اینام نگین . فقط بتمن باید تو سه تای اول می بودش . assassins creed 2 هم لیاقتشو نداشت خدا کنه این یهونه ای بشه که 3 شو بهتر بسازن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر