Cpt. price

Will we ever see the end?
عضو تحریریه
Dec 7, 2015
2,249
استودیو Naughty Dog با انتشار پستی در صفحه توئیتر رسمی خود اعلام کرد که Outbreak Day در قالب یک نام جدید (The Last of Us Day) در هفته آینده باز می‌گردد. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.اگر از طرفداران مجموعه The Last of Us باشید، حتما می‌دانید که ناتی داگ در تاریخ 26 سپتامبر هر سال برنامه‌های مختلفی را در نظر می‌گرفت. این روز که با نام Outbreak Day شناخته می‌شد، در واقع نقطه آغازین نسخه اول بازی و شیوع بیماری مرگباری است که در دنیای بازی The Last of Us اتفاق می‌افتد. اما به‌دلیل شیوع ویروس کرونا چالش‌های به‌وجود آمده ناشی از آن، ناتی داگ تصمیم گرفته که نام Outbreak Day را به The Last of Us Day تغییر دهد.

این استودیو وعده داده که همانند هر سال، در تاریخ 26 سپتامبر 2020 (شنبه هفته آینده) “معرفی‌های هیجان‌انگیزی” را با طرفداران به‌اشتراک می‌گذارد. برخی از طرفداران گمان می‌کنند که معرفی بزرگ امسال برای 26 سپتامبر، رونمایی از حالت چند نفره The Last of Us Part 2 Factions خواهد بود که ناتی داگ از مدت‌ها پیش تأیید کرده در حال توسعه است. برخی نیز این احتمال را می‌دهند که ناتی داگ از نسخه Game of the Year ادیشن بازی The Last of Us Part 2 رونمایی کند.

در هر صورت، چیزی تا تاریخ 26 سپتامبر نمانده و نیازی نیست طرفداران مدت زیادی را منتظر بمانند. ناتی داگ همچنین اعلام کرده که جزئیات بیشتر The Last of Us Day امسال را در طی روزهای آتی اعلام خواهد کرد.

Continue reading...
 

voldmort

کاربر سایت
May 28, 2015
6,118
نام
ali
به امید اینکه سال دیگه همین موقع مولتی رو عرضه کنن:p

ezgif.com-resize.gif
 
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ShahryR

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟