یک منظره‌ی هنری: 10 شهر برتر هنر هشتم

بهترین شهر صنعت بازی از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    109

ThePS-Only

کاربر سایت
Aug 14, 2020
46
نام
مصطفی ( Mustapha )
راکون سیتی بدون شک نوستالژیک ترین شهر برای منه بخصوص اون خیابون هایی که صدای زامبی ها و آژیر های ماشین پلیس R.P.D با صدای باد میکس میشد و داخل شهر شنیده می شد. مهتابی های مغازه و انباری های متروکه , لوله های ترکیده آب که صدای چکه چکه کردن آب از لوله های ترکیده هنوز تو گوشمه و در آخر پمپ بنزین STAGLA که در نوع خودش محشر بود.
" یادش بخیر بچه بودم آخر شب ها وقتی از خیابونا رد می شدم هر مهتابی برای مغازه ای که میدیدم یاد Resident Evil میوفتادم , خیابونای تهران آخر شبا خیلی جَوش مثل راکون سیتیه : دی "

• Love
Reactions: ARTHUR WESKER

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
راستش اگر بخوام به گزینه غیر اورجینال رای بدم، به نظرم پاریس Unity فوق العاده ست:D

• Like
Reactions: jetalpha

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
masseffect2citadel_xtdq.jpg

حال و هوای سیتادل رو تو هیچ بازی دیگه ای حس نکردم.

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
جای یارنام به شدت خالیه ، یعنی تنها شهری بود ک طراحی هنریش با من کاری کرد ک معتادش شدم و کلی آرت ازش دانلود کردم :D
ولی توی این لیست ب راکون سیتی رای دادم ، ایشالا اگر آخرالزمانی هم در کار باشه همین آخر زمان رزیدنت اویل و زامبی باشه و منو ب ارزوی دیرینم برسونه :D

AMIRXBOX1

کاربر سایت
Jun 17, 2021
138
نام
AMIR GAMER
WOW من واقعا نمیدونم کدومو انتخاب کنم همه شون بهترینن ... انتخاب من بنظرم فاینال فانتزی و رزیدنت اویل هستش که خیلی قشنگ طراحی کردن اون فضا رو و بنظرم خیلی جالبه ... نور پردازی ها توی فاینال فانتزی خیلی با حاله

• Like
Reactions: ARTHUR WESKER

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,132
نام
متوئیدی
خیلی مطلب توپ و باحالی بود، لذت بودن و گشت زدن تو این شهرها رو با هیچی تو دنیا نمیشه عوض کرد. در کنار مواردی که دوستان گفتن بنظرم جای Gotham City هم واقعا خالیه.

28757444876_98bb5f0c63_c.jpg

36869280051_0b3af3e6ee_c.jpg

Attachments

• 30632761765_5de32ea8cf_c.jpg
    30632761765_5de32ea8cf_c.jpg
    174.3 KB · مشاهده: 3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر