یک مشکل جدی در تصویر ps3 slim

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
با سلام بنده یک مشکل در تصویر ps3 دارم ! ps3 اسلیم هست در تصویر پیکسل ها از نزدیک نگاه کنی بافت خیلی کم کیفیتی دارن و تصویر رو که از نزدیک نیگاه کنی به صورت موج موج دیده میشه! مثلا تو بازی مستقیم به نور نیگاه کنی نور پخش میشه تو صفحه و موج موج میشه و کیفیت اطراف نور خیلی پایینه !HDMI رو عوض کردم توفیقی نکرد و تلویزیون رو عوض کردم بازم فرق نکرد ! با کابل سه فیشه گذاشتم بازم اینطوری بود!
این مشکل خیلی عجیبه باید چکار کنم ! PS3 هم آکبند آکبند بوده !
خط های مورب تو لودینگ بازیها مثلا MGS دیده میشه! تو محیط xmb هم موج های خیلی بی کیفیت دیده میشه توروخدا کمک کنین! :(
عکس ها رو هم پیوست کردم !
مشکل اینه که عمق رنگ زیاده تمام تنظیمات رو هم رو حالت اولیه گذاشتم بازم فرق نکرد ! تو همه ی بازی ها وقتی از محیط تاریک به روشن میری یک تصویر بدی میده که نگو ! همش رد رد هست ! دور نور ها رو که نگو مثلا تو بازیه آنچارتد نور چراغ قوه یک هاله ای دورش هست ! تا حالا اینجوریشو ندیده بدم! تو همه ی بازی ها نور چراغ قوه همینطوریه مثلا تو havy rain هم همینطوری بود !

آخرین ویرایش:

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
up لطفا مشکل رو حل کنین تو رو خدا ! تو بازیا دور نور ها یک افکت هاله مانند هست ! نمیدونم مشکل از کجاست !

MHMProSoft_2008

کاربر سایت
Apr 14, 2008
325
نام
محمد
اگه از کابل HDMI استفاده می کنی از قسمت Display Setting یک باز تنظیمات رو اتوماتیک بزار بعد چند تا گزینه پایین تر هست به نام RGB Color
اون رو اگه روی Limited هست تغییر بده بزار روی Full حل میشه.
موفق باشید.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,726
نام
Javad
بیشتر تو XMB اینطوریه تو خود بازی ها مشکلی نیست .مشکل هم تقریبا میشه گفت از مانیتوره تا کنسول چون من مانیتور قبلیم (23700)ه اینطوری بود ولی این 23720ای که خریدم مشکلی نداره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر