یه مشکل جدی (کمک)

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
سلام
اقا ما امروز داشتیم بازی میکردیم که یهو یه صفحه ابی اومد که عکسشم این زیره بعد من ریست کردم ولی از اون به بعد هر ساعت یه بار میاد تو ویندوز های قبلیم هم میو مد ولی نه با این شدت الان خیلی میاد نمیدونم چیکار کنم

Image host

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
سلام
اقا ما امروز داشتیم بازی میکردیم که یهو یه صفحه ابی اومد که عکسشم این زیره بعد من ریست کردم ولی از اون به بعد هر ساعت یه بار میاد تو ویندوز های قبلیم هم میو مد ولی نه با این شدت الان خیلی میاد نمیدونم چیکار کنم

Image host
اكثرا ماله ويستاست.
ببيناگه چيز جديدي به كامژيوترت وصل كردي ولي درايوش رو نصب كردي يا وسط نصب اون قطعه رو درآوردي و يا....
اون رو دوباره وصل كن. به احتمال قوي درست ميشه. در ضمن تو ويستا با sp1 هم ميتوني اين مشكل رو برطرف كني....

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
اقا من امروز xp ریختم درس نشد خوب ولی در مورد سیستم باید بگم که من کلا سیستمم رو عوض کردم از وقتیم عوض کردم این ریختی میشه :blushing:

M REZA

کاربر سایت
Sep 1, 2007
57
نام
محمدرضا قربانی
سلام
همون طور که r10ronaldinho گفت به این میگن کرش و یه اشکال در کار سیستم باعث این کار میشه
مثلا وقتی RAM یک لحظه کارش رو درست انجام نده یا CPU یکی از پردازش ها رو درست انجام نده یا حتی مثلا وبکم وقتی یه اشکال سخت افزاری داره باعث این مشکل میشه شاید هم کارت گرافیکت وقتی سیستم یه کا رو ازش میخواد نمیتونه و این مشکل پیش میاد
برای این کار بهتره اول تمام وسایل اضافی مثل وبکم . پرینتر و ... رو جدا کنی اگه درست نشد
مشکل ار داخل سیستمه شاید هم از درایور قطعات کامپیوتر باشه
ببخشید یخورده زیادی مثال زدم

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
سلام
همون طور که r10ronaldinho گفت به این میگن کرش و یه اشکال در کار سیستم باعث این کار میشه
مثلا وقتی RAM یک لحظه کارش رو درست انجام نده یا CPU یکی از پردازش ها رو درست انجام نده یا حتی مثلا وبکم وقتی یه اشکال سخت افزاری داره باعث این مشکل میشه شاید هم کارت گرافیکت وقتی سیستم یه کا رو ازش میخواد نمیتونه و این مشکل پیش میاد
برای این کار بهتره اول تمام وسایل اضافی مثل وبکم . پرینتر و ... رو جدا کنی اگه درست نشد
مشکل ار داخل سیستمه شاید هم از درایور قطعات کامپیوتر باشه
ببخشید یخورده زیادی مثال زدم
فکر کنم یکی از رم ها سوخته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر