یامائوچی کار کردن بر روی GT6 را تایید کرد

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
رئیس استدیوی Polyphony Digital جناب اقای یامائوچی تایید کرد که انها در حال کار کردن بر روی GT6 هستند پس موتورهای خود را گرم کنید.

GT5-1101.jpg

در طی صحبت هایی که اقای یامائوچی با IGN داشتند،یامائوچی گفت:
"البته که ما در حال کار کردن بر روی GT6 هستیم.چیزهایی وجود دارد که ما نمی توانیم انها رو بصورت DLC در GT5 بیاوریم پس مشخص است که ما می خواهیم انها را نگه داریم برای عنوان بعدی خودمان".
به گفته ی او"مواردی که ما هنوز می توانیم به صورت DLC تهیه کنیم،این کار را خواهیم کرد به خاطر اینکه این یک بازار کاملا متفاوت است"
در حالی که بازی به صورت رسمی معرفی نشود،بازیکنان همچنان می توانند منتظر وسایل نقلیه جدید به صورت DLC هایی باشند که هر دو ماه در میان خواهد آمد.
همچنین یامائوچی از طرفداران بازی خواست که در مورد محتوا اینده بازی که می آید نظر خود را به انها بگویند.
یامائوچی افزود:"کاری که ما الان می خواهیم بکنیم کاملا به ریکشن بازیکنان بستگی دارد به خاطر اینکه این اولین DLC ما خواهد بود.ما فیدبک های مشتریان خودمون را خواهیم گرفت و خواهیم فهمید چطور روی کاری که می خواهیم انجام دهیم تاثیر خواهد گذاشت."

منبع

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
اه ..... جالبه جدیدا آمارها دیگه حدسی شده نه ! ... بعد جنابتون چرا این حدسیات ما رو برای forza 3 قبول نداشتید ؟!؟!؟

حالت خوبه!؟:-/
من گفتم:
تا الان حدود 7 میلیون....

در ضمن تا دسامبر پارسال حدود 6.4 میلیون فروخته اونم چی توی مدت 1ماه و نیم!حالا بعد گذشت نزدیک 10 ماه از اون آمار این بازی نمیتونه 600 هزار نسخه بفروشه!؟
7میلیونی که من گفتم کمترین میزانیه که میشه براش حدس زد شک نکن آمارش بیشتر از ایناس حالا آمارش که آپدیت شد میایم یه بار دیگه میزاریمش جلوتون تا بازم حالتون گرفته شه:d

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
حالت خوبه!؟:-/
من گفتم:

در ضمن تا دسامبر پارسال حدود 6.4 میلیون فروخته اونم چی توی مدت 1ماه و نیم!حالا بعد گذشت نزدیک 10 ماه از اون آمار این بازی نمیتونه 600 هزار نسخه بفروشه!؟
7میلیونی که من گفتم کمترین میزانیه که میشه براش حدس زد شک نکن آمارش بیشتر از ایناس حالا آمارش که آپدیت شد میایم یه بار دیگه میزاریمش جلوتون تا بازم حالتون گرفته شه:d
دوست عزیز بی خیال !
من خودم دارم میگم ممکنه 8 میلیون هم بیشتر فروخته باشه .... ولی اگر قراره از اصطلاحات تازه ی عقل سلیم و فروش لگ دار و غیره استفاده کنیم پس VG CHARTZ خیلی بیشتر از ما حالیشه ... حداقلش اینه که چند تا سایت بزرگ و متوسط آمارهاش رو میذارن و حتی توی فرومهای GAMESPOT همیشه تایپک داره و ...
پس اول و آخرش منبع برای امثال ما مهمه ... شایدم دوست نداریم باور کنیم اینقدر فروخته .... هر طوری دوست داری فکر کن .

----------------------------------------------------------------
نوشته شده توسط UFOPOWER:

حالت خوبه!؟
من گفتم:
دوست عزیز برو یک بار دیگه بخون و ببین این جواب در نقل از چه پستی هست بعد بیا شاکی شو ...اون خطاب به آقای Anárion بود نه شما !

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,795
نام
شیخ صدرا
بازی تو 6 هفته 6 ملیون نسخه فروخته!

تقریباً تو 100 تا کشور دنیا به طور رسمی عرضه میشه!

اگه در ماه 2000 تا نسخه ـم فروخته باشه تو هر کشور،با توجه به یک سالی که از عرضه بازی میگذره میتونید با یه حساب کوچیک به این نتیجه برسید تا الان یک ملیون و دویست هزار نسخه دیگه فروخته که در مجموع تقریبا میشه همون 8 ملیون(میزان فروش بازی بیشتره چون هنوز برای مثال تو آمار فروش بریتانیا تو لیست 10 بازی پر فروش Ps3 هست)!

والا دوستان به 7 میلیون رضایت داده بودن ... شما 1 میلیون هم گذاشتی روش !!

جوابی ندارید نزنید به در و دیورا!

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
بازی تو 6 هفته 6 ملیون نسخه فروخته!

تقریباً تو 100 تا کشور دنیا به طور رسمی عرضه میشه!

اگه در ماه 2000 تا نسخه ـم فروخته باشه تو هر کشور،با توجه به یک سالی که از عرضه بازی میگذره میتونید با یه حساب کوچیک به این نتیجه برسید تا الان یک ملیون و دویست هزار نسخه دیگه فروخته که در مجموع تقریبا میشه همون 8 ملیون(میزان فروش بازی بیشتره چون هنوز برای مثال تو آمار فروش بریتانیا تو لیست 10 بازی پر فروش Ps3 هست)!

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
فقط GT5 نیست که اینقدر فروخته GT5 P هم اینقدر فروخته که روی هم رفته میشه بیش از 11 میلیون و 500 هزار نسخه...
خوشبختانه یا از نظر عده ای متاسفانه این فروش همچنان ادامه داره.
آمار UK به تفکیک پلتفرم:
آمار PS3

1. Uncharted 3
  2. B@ttl3fi3ld 3
  3. FIFA 12
  4. Batman: Arkham City
  5. F1 2011
  6. Sonic Generations
  7. Pro Evolution 2012
  8. GoldenEye: Reloaded
  9. Gran Turismo 5
  10. Deus Ex: Human Revolution

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
فقط GT5 نیست که اینقدر فروخته GT5 P هم اینقدر فروخته که روی هم رفته میشه بیش از 11 میلیون و 500 هزار نسخه...
خوشبختانه یا از نظر عده ای متاسفانه این فروش همچنان ادامه داره.
روی هم رفته جدیده ؟!؟!؟! جدیدا جمع میبندن ؟
-----------------
جوابی ندارید نزنید به در و دیورا!
عزیزم بی خیال شو ...بسه دیگه /..
جواب شما که میگی 8 میلیون فروخته ( منبع : حدس ) و کسی که میگه 11 میلیون فروخته ( منبع : حدس + نسخه gt5 p) چی میتونه باشه ؟؟؟؟
دلتون خوش باشه
----------------------------------------
در ضمن پستی رو وقتی نقل و قول کنید که منبعی معتبر ( نه آمار قبل + حدس ) داشته باشید ....تمومش کنید

آخرین ویرایش:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
روی هم رفته جدیده ؟!؟!؟! جدیدا جمع میبندن ؟
-----------------

عزیزم بی خیال شو ...بسه دیگه /..
جواب شما که میگی 8 میلیون فروخته ( منبع : حدس ) و کسی که میگه 11 میلیون فروخته ( منبع : حدس + نسخه gt5 p) چی میتونه باشه ؟؟؟؟
دلتون خوش باشه
----------------------------------------
در ضمن پستی رو وقتی نقل و قول کنید که منبعی معتبر ( نه آمار قبل + حدس ) داشته باشید ....تمومش کنید
اولا :

GT5=6.3
Gt5P=5.2
GT5+GT5P=11.5
از نظر شما ایرادی داره که جمع کنم؟نارحت میشی؟من که آمار GT5 رو 11.5 اعلام نکردم.گفتم GT5+GT5P.خوب چه کارش کنم؟میخوای اینجور بنویسم GT5-NFS+MW2؟؟؟ وسطای کار روی GT5 تصمیم گرفتن یه نسخه بدن بیرون..دمو آلفا یا بتا یا پیش درآمد..حالا هرچی.اما دقیقا علت جمع بستن این دو تا هم این بود که به دوستان یادآوری کنم GT5P برگ چغندر نیست که بیخیال از کنارش رد شن.

دوما:

چارت فروش رو که دیدی؟U3 و BF3 و Batman و..هم تو لیست بودند.GT5 هم بود.الان هم که بازی میاد توی Top10 و احتمالا مثل سری های قبل توی TOP20 هم بیشتر اوقات حضور داره،

سوما:
VGchartz: 6.67M

6.37M:(سازنده بازی) Polyphony Digital Inc

برداشت بد نشه ولی این قضیه منو یاده ملانصرالدين ميندازه كه ميخي رو تو زمين فرو كرد و گفت مركز زمين همینجاست. اعتراض كردند كه اين چه حرفي است؟ از كجا چنين حرفي مي زني؟ گفت:شك داريد؟برید اندازه بگیرید...!
هیچ مدرکی نداری و همه شواهد و سوابق دارن میگن حتی بیشتر از این مقدار میفروشه،هنوز توی PS3 Top10 میاد همچنان اصرار میکنی که نه اینقدر نفروخته.هیچ منطقی توی حرفات به چشم نمیخوره

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,795
نام
شیخ صدرا
اصلا بازی از اون موقع هیچی نفروخته بازم از بازی مورد علاقه شما بیشتر فروش داشته!

پ.ن: الان میگید تو 6 هفته 6 ملیون شیپ کردن،نفروختن.

• Like
Reactions: Scαrface

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
اولا :

GT5=6.3
Gt5P=5.2
GT5+GT5P=11.5
از نظر شما ایرادی داره که جمع کنم؟نارحت میشی؟من که آمار GT5 رو 11.5 اعلام نکردم.گفتم GT5+GT5P.خوب چه کارش کنم؟میخوای اینجور بنویسم GT5-NFS+MW2؟؟؟ وسطای کار روی GT5 تصمیم گرفتن یه نسخه بدن بیرون..دمو آلفا یا بتا یا پیش درآمد..حالا هرچی.اما دقیقا علت جمع بستن این دو تا هم این بود که به دوستان یادآوری کنم GT5P برگ چغندر نیست که بیخیال از کنارش رد شن.

دوما:

چارت فروش رو که دیدی؟U3 و BF3 و Batman و..هم تو لیست بودند.GT5 هم بود.الان هم که بازی میاد توی Top10 و احتمالا مثل سری های قبل توی TOP20 هم بیشتر اوقات حضور داره،

سوما:
VGchartz: 6.67M

6.37M:(سازنده بازی) Polyphony Digital Inc

برداشت بد نشه ولی این قضیه منو یاده ملانصرالدين ميندازه كه ميخي رو تو زمين فرو كرد و گفت مركز زمين همینجاست. اعتراض كردند كه اين چه حرفي است؟ از كجا چنين حرفي مي زني؟ گفت:شك داريد؟برید اندازه بگیرید...!
هیچ مدرکی نداری و همه شواهد و سوابق دارن میگن حتی بیشتر از این مقدار میفروشه،هنوز توی PS3 Top10 میاد همچنان اصرار میکنی که نه اینقدر نفروخته.هیچ منطقی توی حرفات به چشم نمیخوره

دوست عزیز حرفاتون رو به سه قسمت با رنگهای متفاوت تقسیم کردم و جوابشون رو با رنگ خودشون میدم !
در مورد قسمتی که قرمز کردم بله دقیقا منظور شما این بود که GT5 P هم چون قسمتی یا به نوعی پیش در آمدی برای GT5 بوده تقریبا به هم ربطی دارن .... در صورتی که GT5 P همون آب باریکه ای بوده که دیگران به اجبار برای دیدن طعم شبیه سازی رانندگی کنسولشون باید میخریدن ... شما منظورت خیلی واضح هست که این دو رو جمع میبندی و میگی اینم حساب کنیم .... با اینکه کسانی که GT5 رو خردین 90 درصد GT5P رو هم خریدن .... پس تو میدونی چی گفتی ...منم میدونم چی گفتی .... حرفت هم واضح هست... ما هم عقب افتاده نیستیم .
در مورد قسمتی که آبی رنگ کردم باید خدمت جنابتون عرض کنم که اون چارت UK بوده .... UK رو به حساب کل دنیا میذاری شما ؟!!؟!؟! برو چارت بزرگترین بازار دنیا رو ببین یعنی آمریکا !
در مورد قسمتی که سبز کردم ... اینجا توی بازیسنتر یاد گرفتیم که حرف بدون منبع به صورت خبری ندیم ( نظری قضیش جداست ) و از روی حدس آمار ندیم تا همه به عنوان یک گونه ی اطلاعاتی ازش استفاده کنند و چند نفر دیگه رو هم به اشتباه بیندازن ....
وقتی دوست عزیزی میگه 8 میلیون فروخته بعدش شروع میکنید به حدسیات .... ولی به خودتون یه زحمت نمیدید که گوگل رو سرچ کنی که حتی یک سایت متوسط تقریبا معتبر هم هست که این نظر رو داشته باشه ؟ ... یعنی این همه گنده توی دنیا نتونستن حدس بزنن و جایی ثبت کنن ...بعدش شما توی ایران ودر حالی که کپی کاری جز کارهای روزانتونه آمار رو در آوردید رفت ؟؟!؟!؟
اگر منبع معتبر نیست ...غیر معتبر بده .... غیر معتبر نیست از یک سایت درپیت بزار خب .... هیچ کس نتونست 8 میلیون رو بدست بیاره بعدش تو در آوردی ؟!؟!؟ اینقدر دقیق ؟!
--------------------------------------------------
اصلا منبع معتبر بی خیال : یه کارشناسی یه کوفتی ... یه پیشگویی ... فقط تو ؟!!؟!؟ چند میلیارد جمعیت فقط چند نفر از اعضای بازیسنتر به این نتیجه رسیدن ؟؟؟
آفرین داره واقعا ...
---------------------------------------------------
در مورد حکایتتون باید بگم شما دقیقا مثال خودتون رو زدید :)) :چرا ... ؟ SP رو باز کن :
ملا نصرالدین میخ مزینه وسط زمین میگه اینجا مرکز زمینه : شمایید ( که میگید 8 میلیون فروخته )
کسانی که ازش میپرسن خب از کجا مشخصه : ما هستیم ( که میگیم از کجا مشخصه که اینقدر فروخته منبعی بدید )
اینکه میگه برید اندازه بگیرید .... هم حدسیات شما میشه ....

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
آخر نفهمیدیم واسه ps3 بارا فروش مهمه یا نه!!!
واسه ما ps3 فن ها ( که شما جزوش نیستی ولی میای تو تاپیک همسایه تبریک میگی و این حرفا که بماند چرا ....) نه فروش مهمه نه امتیاز ... ما فقط فخر میفروشیم ... دارندگی و برازندگی ... داشتیم و خریدیم و حالش رو بردیم . منتظر شماره 6 هم هستیم .

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
واسه ما ps3 فن ها ( که شما جزوش نیستی ولی میای تو تاپیک همسایه تبریک میگی و این حرفا که بماند چرا ....) نه فروش مهمه نه امتیاز ... ما فقط فخر میفروشیم ... دارندگی و برازندگی ... داشتیم و خریدیم و حالش رو بردیم . منتظر شماره 6 هم هستیم .
یادم نمیاد تبریک گفته باشم!!!!!!
عاشقه برخی عنووان هاشم هستم !!! دلیلی نمی بینم که تو لایقه من دخالت کنی.
میبنی که خودمم PS3 دارم پس زیاد جو گیر نشو پسر.
هر بار یه چیر واستون مهم میشه!!!!

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
آخر نفهمیدیم واسه ps3 بارا فروش مهمه یا نه!!!
ما هم آخر نفهمیدیم برا شما ایکس باکس فن ها فروش مهمه یا امتیاز؟ یا هیچ کدام؟
بستگی به زمانش داره خب ...این چه سوالی هست آخه ؟
-------
برخی وقتها فروش کلی بازی مهمه
برخی وقتها شیپ بازی مهمه ( قضیه ی آنچارتد )
برخی وقتها امتیاز کلی مهمه
برخی وقتها فقط امتیاز یک سایت خاص مهمه ( مثل قضیه ی آنچارتد و IGN )
برخی وقتها امتیاز بازی در نسل قبل مهمه
برخی وقتها یک سایت اصلا حساب نمیشه ( مثل GT5 که IGN بهش گفت بازی نا امید کننده سال )
برخی وقتها حجم بازی مهمه
و کلی برخی های دیگه که باهاش آشناییم
این کامنتت رو من تصحیح میکنم:
بستگی به زمانش داره خب ...این چه سوالی هست آخه ؟ دقیقا بستگی به زمانش داره
-------
برخی وقتها فروش کلی بازی مهمه
برخی وقتها شیپ بازی مهمه ( قضیه ی آنچارتد )
برخی وقتها امتیاز کلی مهمه قضیه Forza
برخی وقتها فقط امتیاز یک سایت خاص مهمه ( مثل قضیه ی آنچارتد و IGN ) قضیه گیم اسپات و امتیاز 9.5 به گیرز 3
برخی وقتها امتیاز بازی در نسل قبل مهمه قضیه هیلو 1 و بنیان گذار FPS کنسولی و متای 97 و باقی ماجرا
برخی وقتها یک سایت اصلا حساب نمیشه ( مثل GT5 که IGN بهش گفت بازی نا امید کننده سال ) یا یوروگیمرو و هر سایتی که زیر 9 به انحصاری های ایکس باکس بده حکم اعدامش صادر میشه.
برخی وقتها حجم بازی مهمه
و کلی برخی های دیگه که باهاش آشناییم مثل برخی وقت ها که نه فروش مهمه و نه امتیاز و فقط این مهمه که فن ها با بازی حال کنن ( قضیه Alan Wake)
یادم نمیاد تبریک گفته باشم!!!!!!
عاشقه برخی عنووان هاشم هستم !!! دلیلی نمی بینم که تو لایقه من دخالت کنی.
میبنی که خودمم PS3 دارم پس زیاد جو گیر نشو پسر.
هر بار یه چیر واستون مهم میشه!!!!
لطفا به نقل قول بالا مرجعه شود :)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر