یامائوچی کار کردن بر روی GT6 را تایید کرد

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
رئیس استدیوی Polyphony Digital جناب اقای یامائوچی تایید کرد که انها در حال کار کردن بر روی GT6 هستند پس موتورهای خود را گرم کنید.

GT5-1101.jpg

در طی صحبت هایی که اقای یامائوچی با IGN داشتند،یامائوچی گفت:
"البته که ما در حال کار کردن بر روی GT6 هستیم.چیزهایی وجود دارد که ما نمی توانیم انها رو بصورت DLC در GT5 بیاوریم پس مشخص است که ما می خواهیم انها را نگه داریم برای عنوان بعدی خودمان".
به گفته ی او"مواردی که ما هنوز می توانیم به صورت DLC تهیه کنیم،این کار را خواهیم کرد به خاطر اینکه این یک بازار کاملا متفاوت است"
در حالی که بازی به صورت رسمی معرفی نشود،بازیکنان همچنان می توانند منتظر وسایل نقلیه جدید به صورت DLC هایی باشند که هر دو ماه در میان خواهد آمد.
همچنین یامائوچی از طرفداران بازی خواست که در مورد محتوا اینده بازی که می آید نظر خود را به انها بگویند.
یامائوچی افزود:"کاری که ما الان می خواهیم بکنیم کاملا به ریکشن بازیکنان بستگی دارد به خاطر اینکه این اولین DLC ما خواهد بود.ما فیدبک های مشتریان خودمون را خواهیم گرفت و خواهیم فهمید چطور روی کاری که می خواهیم انجام دهیم تاثیر خواهد گذاشت."

منبع

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
صد در صد واسه نسل بعد عرضه میشه. یادم نمیره که موقع عرضه ی GT5 یامائوچی میگفت که قدرت ps3 برای بازی اون کافی نبوده. حالا وای به حال GT6.
نه دیگه نشد دیگه بااز قدرت و این حرفا حرف زدید عزیز من اگه اینجوریه که شما میگید پس چرا تو گرافیک از فورزا ۳ هم عقب تر بود؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه قراره یکی بسازن عینه همین گرن توریسمو قبلی همینی که الان هست نسخه ۵.. نسازن بهره امتیاز از گیم اسپات ۸ گرفت و جهانی هم هشتاد و۳ این حدودا ۸.۳ گرفت پس باید به فکر تحول عظیمی باشن

البته فقط از روی امتیازا قضاوت نکردم

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
نه دیگه نشد دیگه بااز قدرت و این حرفا حرف زدید عزیز من اگه اینجوریه که شما میگید پس چرا تو گرافیک از فورزا ۳ هم عقب تر بود؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه قراره یکی بسازن عینه همین گرن توریسمو قبلی همینی که الان هست نسخه ۵.. نسازن بهره امتیاز از گیم اسپات ۸ گرفت و جهانی هم هشتاد و۳ این حدودا ۸.۳ گرفت پس باید به فکر تحول عظیمی باشن

درسته از Forza 3 عقب تر بود! چه برسه به 4 !!!!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Remember. Remember 2nd of November 2020 :D!
من نمیدونم چرا انقدر از تیکه انداختن به این بازی بعده 5 لذت میبرم :D!
نه ولی جدی منم دوست دارم یه بازی بیاد در حد نسخه های قبلی. GT اگه بتونه مثل 4 یا 2 باشه بی رقیبه!

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
یادم باشه به نوه ام بگم بگیره!!!ولی امیدوارم زودتر بیاد ببینم میخوان توش چیکا کنن که میگن اضافات رو نمیکشه DLC

آخرین ویرایش:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
یادم باشه به نوم بگم بگیره!!!ولی امیدوارم زودتر بیاد ببینم میخوان توش چیکا کنن که میگن اضافات رو نمیکشه DLC
نوه ام نه نوم.بار اول كه خوندم گفتم نوم ديگه چيه؟
ضمنا لازم نيست كسی بخره اونم كسایی كه با PS2 يا 360 بازی رو شروع كردن و از همه بدتر تو ايران زندگی می كنن و ايونت های GT كه توش دستگاه آركيد بازی رو می ذارن تو خواب شبشون هم نمی تونن ببينن.
كلی هم بگم اگه بازی بديه و بخاطر بديش تاپيكش هنوز آپه و بخاطر بدياش بازيشم كرديد مردونگی كنيد ترولش نكنيد:) (خطابم به يه عده بود...)

• Like
Reactions: SHePArd and Kainé

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
نوه ام نه نوم.بار اول كه خوندم گفتم نوم ديگه چيه؟
ضمنا لازم نيست كسی بخره اونم كسایی كه با PS2 يا 360 بازی رو شروع كردن و از همه بدتر تو ايران زندگی می كنن و ايونت های GT كه توش دستگاه آركيد بازی رو می ذارن تو خواب شبشون هم نمی تونن ببينن.
كلی هم بگم اگه بازی بديه و بخاطر بديش تاپيكش هنوز آپه و بخاطر بدياش بازيشم كرديد مردونگی كنيد ترولش نكنيد:) (خطابم به يه عده بود...)
ممنون که گفتی داشت از دستم در میرفت!
منظورت رو از این تیکه نمیفهمم!!!!درضمن حالا انگار ایونت هاش چی چی هستن خدان؟؟؟تو خودت کجا زندگی میکنی؟؟؟پس اگه خارجی برو گیم اسپات و ... نظر بده!!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اين دوستان كه هنوز نميدونن event چيه و كي تو بازي سباستين فتل:x مياد لطفا ترول نفرمايند
از لحاظ شبيه سازي كه هيچ عنواني به پاي شماره 5 نميرسه خود ign و gs هم گفتن پس:-$

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یعنی فقط یه کم اشکالات ریز بازی رو بگیرن و یه دستی به سر و روی گرافیک اون استانداردها بکشن تمومه ! یکی از خداترین ها میشه :D البته تا این یه ذره کار چقدر براشون طول بکشه :D (کاشکی مثل ND بودن :D)
کاملاً مشخصه ! چون اگه بازی کرده بودی پاراگراف گهر بار اول رو نمیگفتی ! :D

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
ممنون که گفتی داشت از دستم در میرفت!
منظورت رو از این تیکه نمیفهمم!!!!درضمن حالا انگار ایونت هاش چی چی هستن خدان؟؟؟تو خودت کجا زندگی میکنی؟؟؟پس اگه خارجی برو گیم اسپات و ... نظر بده!!!
شما ببين؛كسی منكر اينكه فورزا خوبه نمی شه.ولی GT فن بيس خودش رو داره و شماره آخرشم فقط بخاطر سياست غلط سازندش نمراتش پايينتر از قبليا شد ولی هنوزم ارزش بازی كردنش بينهايته.اين رو من و بقيه فن هاش می گيم كه باهاش زندگی كرديم.
پس ترول و امثال اين كارا مسخره س چون بازی فن هاش رو داره و مسلما هم بهتر می شه.
ايونت هم منظورم اين بود:
http://www.vg247.com/2011/11/01/all-my-dreams-come-true-a-day-at-the-gt-academy/
ربطی به خارج بودن و اينا هم نداره،بعضیها ترولایی كه می كنن خنده داره چون سر سوزنی از اين بازی اطلاعات ندارن.(شما رو نمی گم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر