گیم نت های کرج

metalex

کاربر سایت
May 4, 2009
41
نام
احسان
درود به همه عزیزان

بیاید اینجا .هرکس که فکر میکنه Pro 11 و 12 خوب بازی میکنه.BLack Ops و Fifa و ...

9fm5r15g7gwb62p1q5e.jpg

metalex

کاربر سایت
May 4, 2009
41
نام
احسان
احسان جان این کلوپ صاحبش کیه؟من میشناسمشون؟
فیفا ردیف هست بیایم یا نه:d
سلام جیگر :D
خوبی؟
صاحبش رو نمیشناسی .فیفا باز هم داریم.
بیا .محسن مکی هم زیاد اومده.ما بیشتر call زدیم.اولا زیاد کل کل داشتیم باهاشون.الان رفیقیم :D
خودت که میدونی من هرجایی گیم نت نمیرم :D

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام جیگر :D
خوبی؟
صاحبش رو نمیشناسی .فیفا باز هم داریم.
بیا .محسن مکی هم زیاد اومده.ما بیشتر call زدیم.اولا زیاد کل کل داشتیم باهاشون.الان رفیقیم :D
خودت که میدونی من هرجایی گیم نت نمیرم :D

آقا محسن که جدیدا محل نمیذاره.ایشالا این امتحانا تموم شه سر میزنیم.
گیم نتی که شما بری ندید همه چیزش 20 هه....:-*

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
آدرس گیم نت در کرج

با عرض سلام خدمت دوستان گل می خواستم یه گیم نت در کرج اطراف مصباح یا طالاقانی یا هفت تیر یا کرخانه قند می شناسید به من معرفی کنید در ضمن حتما اینترنت داشته باشه که بشه WOW رو بازی کرد دستتون درد نکنه.فقط یه کم عجله دارم.

metalex

کاربر سایت
May 4, 2009
41
نام
احسان
درود

خوب بچه هایی که به 3 راه گوهردشت نزدیک هستند بیان اینجا.3 راه گوهردشت ، کوچه کنار داروخانه ، گیم نت مانی.

انواع مسابقات کانتر و WarCraft و Call Of Duty و ...

بازی های کنسولی هم Tekken و مورتال کامبت و فوتبال Pes 2009 و Pes 2011 .

با حظور کلن GG قهرمان همایش الکترونیک تهران

بدرود

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
درود..
امروز به طور اتفاقی یه گیم نت پیدا کردیم ..گوهردشت ته چهارم(غربی) پایین تز از میدان توحید....6تا ال سی دی 42 6تا PS3..:D

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
آقا این وست جمع کرد اصلا ما آواره شدیم :D یکی از بزرگترین ضربه هایی که تو زندگیم خوردم همین بود :D

یه کلوپ تو راه 3 راه گوهردشت تا میدون مادر هست (تو یاسر 5). خود کلوپش خوبه صاحبش هم آدم خوبیه ولی انقد بچه مچه میره اونجا اعصاب فولادی میخواد اونجا بازی کردن :D

باید این کلوپی که فرهاد گفت رو برم ببینم چجوریاست :D خدا کنه بچه های قدیم رو پیدا کنم :D

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
آقا این وست جمع کرد اصلا ما آواره شدیم :D یکی از بزرگترین ضربه هایی که تو زندگیم خوردم همین بود :D

یه کلوپ تو راه 3 راه گوهردشت تا میدون مادر هست (تو یاسر 5). خود کلوپش خوبه صاحبش هم آدم خوبیه ولی انقد بچه مچه میره اونجا اعصاب فولادی میخواد اونجا بازی کردن :D

باید این کلوپی که فرهاد گفت رو برم ببینم چجوریاست :D خدا کنه بچه های قدیم رو پیدا کنم :D
این از وست هم بهتر بود داش بهنام:D
البته من وست نرفتم:D

LORD-D

کاربر سایت
Apr 20, 2012
135
نام
AMIRREZA
من یدونه گیم نت درست و درمون میشناختم زیر پارسیان همون که 3Dمی شد بازی کرد امروز رفتم دیدم خرابش کردن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سر بوعلی 6(پشت پارسیان) یه کلوپ 360 هس کال آف بازاش خفنن!کال 6 رو هم سوم شخص میزنن!من با این عظمتم(:D)32بار ازشون تو یه دست بآختم!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر