گیم نت های کرج

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
پنجم گوهر دشت همون کلوبه تو زیرزمینه؟!!!! 5 تا پلی 3 داره یدونه هم 360؟!!!اون منظورته ...نمیدونی فیفا داره بره پلی 3 یا نه؟!!!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
پنجم گوهر دشت همون کلوبه تو زیرزمینه؟!!!! 5 تا پلی 3 داره یدونه هم 360؟!!!اون منظورته ...نمیدونی فیفا داره بره پلی 3 یا نه؟!!!

تا 2 هفته پیش که داشت واسه ps3 ولی اکثرا رو xbox میزنن فرقی هم نمیکنه که!!!!

scorpion11

کاربر سایت
Jul 14, 2011
2
سلام
من یه گیم نت تو خیابان برغان میرفتم خیلی عالی بود
محییطش کوجیک بود و 10 تا سیستم داشت ولی صاحبش با معرفت ترین ادمی بود که دیدم
اسمش عباس بود
گیم نت دلتا
انتهای خیابان برغان نرسیده به پل ازادگان نزدیک سفره خانه هزاردستان
یادش بخیر قلیون میزدیم بعد میرفتیم وار بازی میکردیم

scorpion11

کاربر سایت
Jul 14, 2011
2
سلام
بچه ها اگه کسی رفت گیم نت دلتا بیاد اینجا بگه
اخه ما خونمون الان تهران هست و نمیدونم هنوز گیم نت پابرجا هست
مخصوصن اون سفره خونه
اگه رفتید سلام برسونید

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام
بچه ها اگه کسی رفت گیم نت دلتا بیاد اینجا بگه
اخه ما خونمون الان تهران هست و نمیدونم هنوز گیم نت پابرجا هست
مخصوصن اون سفره خونه
اگه رفتید سلام برسونید
بگیم اسکورپین 11 از بازیسنتر سلام رسوند؟

Hamoon_Woods

کاربر سایت
Jan 28, 2011
30
نام
Hamoon
زیرزمین نیست پاساژه:d
فقط بری اون تو سه سوت از بوی دود خفه میشی :d بگی دودستان راحت تری)

• Like
Reactions: hadi sh

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
من مردم بس تو خونه تنها فیفا زدم جایی رو میشناسید هماهنگ کنیم شرطی بزنیم :dمن که از قبل بازندم هر کی با من بازی کنه صاحب یک دس تPizza خواهد شد:dمن که از قبل بازندم خلاصه حریف نبود

metalex

کاربر سایت
May 4, 2009
41
نام
احسان
اسمتو بگو شاید شنیده باشم(اینقد ادعا میکنی)
در ضمن کجا بازی کردی؟
خواستی بگو باهات بازی میکنیم فقط پول تو جیبت باشه چون دستی زیر 10 تومن بازی نمیکنمb-)
عزیزم من ادعا نمیکنم.میتونی بیای بازی کنی.پولتم بزار جیبت.میترسم خانوادت بیان خفتم کنن بگن پول بچمون رو بده.خوب منم مجبورم پولت رو بدم بهشون دیگه.
پسر خوب تو توی هرچیزی که ادعات میشه من باهات بازی میکنم.برو از بزرگترت بپرس من کیم.همون وستی که میومدی و هم ازت میترسیدم دست من بود و شما باید به من پول میدادی :D درضمن یادم نمیاد کاپی برگزار میشد و غیر از بچه های وست کاپ رو میبردن ؟ در ضمن بهت بگم وست رو ماها شاخ کردیم.اسم میخوای ؟

من یعنی همون احسان ( Metalex )

داوود ( Dave )

آریا قهرمانی ( Jugment Day )

بهروز ( Kevin )

محسن مکی و علیرضا مکی

مهرداد PES

بازم بگم ؟

الان ماها توی وست نیستم و وست هم وجود نداره.
اگه خیلی بازیکن بودی باید با یکی از اینا برخورد میکردی.اگه اینا رو نمیشناسی پس اصلا وجود خارجی توی وست نداری.

بازم بهت میگم قبل از حرف زدن فکر کن .شاید همینایی که الان اسم بردم همینجا و توی همین تاپیک دارن بهت میخندن..

بازم خواستی بازی کنی بهم پیام بده تا بیام.

موفق باشی

آخرین ویرایش:

metalex

کاربر سایت
May 4, 2009
41
نام
احسان
با وست عوضی کاملا موافقم.

کی با داش احسان ما کل افتاده شخصا روی tekken ایشون شرط می بندم هرچی نباشه استاد ماس دیگه.

آقا دوست داشتی fifa میزنیم هم تکی هم 2 نفره.
پ.خ بده میایم بازی میکنیم.

داش داوود ما رو عشقه..میبینی ؟ ما پیر شدیم میان کری میخونن..داوود برو فیفا بزن باهاشون

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
:d
عزیزم من ادعا نمیکنم.میتونی بیای بازی کنی.پولتم بزار جیبت.میترسم خانوادت بیان خفتم کنن بگن پول بچمون رو بده.خوب منم مجبورم پولت رو بدم بهشون دیگه.
پسر خوب تو توی هرچیزی که ادعات میشه من باهات بازی میکنم.برو از بزرگترت بپرس من کیم.
البته FIFA رو میسپارم به Dave

داش داوود ما رو عشقه..میبینی ؟ ما پیر شدیم میان کری میخونن..داوود برو فیفا بزن باهاشون

این بچه های کرجی فقط میان یه حرفی میزنن مگه بازی هم میکنن!!!!
خواستید بهم بگید پ.خ بدید بیایم بازی.....
هر چی دوست داشته باشین بازی میکنیم.
tekken fifa pes mortal marvel COD دیگه چه بازی میخواین بازی کنیم باهاتون اخه:d

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
الان داوود کیه شمایی آقای Dave antiH اره:d:d

اگه آره مییای باهم فیفا بزنیم من شاخ بازی در نمییارم میخام خودمو تست کنم چون همش تنهایی بازی میکنم...ولی منو باید با اختلاف 3 گل ببری باشه:dاگه بازی 3 بر 1 به نفع شما بشه من برندم:))

بیا امتحان کن.......
PIZZA PIZZA.....
راستی باید PS3 باشه ها

آخرین ویرایش:

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
پسر خوب تو توی هرچیزی که ادعات میشه من باهات بازی میکنم.برو از بزرگترت بپرس من کیم.همون وستی که میومدی و هم ازت میترسیدم دست من بود و شما باید به من پول میدادی :D درضمن یادم نمیاد کاپی برگزار میشد و غیر از بچه های وست کاپ رو میبردن ؟ در ضمن بهت بگم وست رو ماها شاخ کردیم.اسم میخوای ؟
من یعنی همون احسان ( Metalex )
داوود ( Dave )
آریا قهرمانی ( Jugment Day )
بهروز ( Kevin )
محسن مکی و علیرضا مکی
مهرداد PES
بازم بگم ؟
الان ماها توی وست نیستم و وست هم وجود نداره.
اگه خیلی بازیکن بودی باید با یکی از اینا برخورد میکردی.اگه اینا رو نمیشناسی پس اصلا وجود خارجی توی وست نداری.
بازم بهت میگم قبل از حرف زدن فکر کن .شاید همینایی که الان اسم بردم همینجا و توی همین تاپیک دارن بهت میخندن..
بازم خواستی بازی کنی بهم پیام بده تا بیام.
موفق باشی
اول اینکه الان چرا جواب میدی ؟؟تا حالا داشتی فک میکردی؟
پول میگیرم ازت که فک نکنی شاخی بری تمرین کنی
خانواده که معلومه -خانواده ی کی می یاد میگیره بچه سوسول
راجع به خفت بازی حرف زدی -بهت میگم که ما خودمون خفت باز تیریم دوس داری ادرس بدم بیا از نزدیک اشناشو با بکسمون
ادعا و شاخ بازی که گذشته= ولی من با رفیقم تو fifa دیگه خودمونو ثابت کردیم
والا اون موقعها که وست بود یه کی بود سیبیلو-بعدش علی توپول اومد -بعدشم کوروش نامی
تورو نمیدونم چیه اسمت که میگی دستم بود
زمان ما کاپ فیفا ننداختن
این احسان خودتی؟؟من یه احسان میشناسم که متال باز بود و تکن باز(انصافا تکنش هم خوب بود اگه اون الان منو ببینه 100 درسد میشناسه و میدونه که ما فیفا بازیم)
داوود همون که از قزوین می یاد:یادمه سه دس world cup بازی کردم باهاش بدبت 8-9 تا خورد یکی زد(ایشون هم منو میشناسن )
اریا رو هم خیلی کم دیدم بهروز رو هم همینطور
محسن....الان که سربازی ولی وقتی تو وست بود هیچ وقت چیز نکرد با ما بازی کنه
مهرداد سیاهه ...با رفیقم بازی کرد حول حوشه 130-140 تومن باخت ولی نداد ما هم نخواستیم خفتش کنیم(میتونی ارش بپرسی بگو با داریوش بازی کردی) یادمه وقتی 11 اومد خودم باهاش بازی کردم که پوله بازی در بیاد
اینایی که تو میگی میخندن ...مهم اینه که وقتی منو میبینن چه حالی میشن
والا ما که دیگه خیلی وقته دسته هامونو اویزون کردیم واسه جووونه ها
ولی می یام واسه اون روز خودتو اماده کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر