گیم سرور های آسیاتک (چه بازی دوست داری آنلاین شه ؟)

سلام بچه ها
شرکت آسیاتک تصمیم گرفته که سرور بازی های آنلاین راه اندازی کنه ;;)
تا الان 2 تا از سرورهای اون راه اندازی شدن که اسم و آی پی شونو قرار میدم اگه دوست داشتین برین داخل سرور
1- کانتر استرایک 1.6 : 10.8.101.18:27015
2- کانتر استرایک سورس : 10.8.101.18:27000
- سرور بازی دنیای وارکرفت (World Of Warcraft) هم داره راه اندازی میشه و آی پی شو بعد از راه اندازی همینجا اعلام میکنم
هدف از ایجاد این تاپیک اینه که میخوام بدونم چه بازی دیگه ای دوست دارین سرور آنلاین داشته باشه تا بتونین با پینگ پایین و راحت با دوستای ایرانیتون بازی کنین b-)
فقط قبل از اینکه اسم بازی رو بگین حواستون باشه که اولا بازی جذاب باشه .دوما بازی رو بچه های ایرونی داشته باشن و یا اگه ندارن حجمش برای دانلود کم باشه
منتظر نظراتتون هستیم
...
ویرایش 1 :
1- برای نحوه بازی کردن در کانتر استرایک 1.6 به سایت پرشین گیم سر بزنید.
دانلود بازی - دانلود پچ نسخه 21 - دانلود آنتی چیت
{نکته : برای بازی آنلاین به هر 3 فایل بالا نیاز است}
2- برای دریافت بازی کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید(نسخه کامل 64 - فایل تورنت [تست شده]) و یا برای دریافت پچ جدید (نسخه 64) کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید.
{ نکته : در صورت مشاهده خطای "Some files could not be created" آن را رد کنید و پچ کامل نصب شده است . برای تغییر نام خود ,در داخل پوشه ی کانتر استرایک فایل rev.ini را باز کرده و خط PlayerName=aviara.ro را پیدا کرده و با تعییر aviara.ro نام خود را تغییر دهید. }

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SOLY

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
StarCraft II
بازی بسیار زیبا و به غایت جذاب.

پینگ سرور هارو دیدم برای بازیکنای ایرانی بسیار خوبه.

فقط اگر میشد واسطی بشید بین بازی بازای ایرانی و سرور های خارجی تا با پینگ کمتر بشه با سرورهای خارجی هم بازی کرد خیلی خوب میشد.

سرور های sc2 تحت انحصار خود کمپانی سازنده هست . و بازی هم طوری نیست که کسی سرور بتونه بسازه

lycan222

کاربر سایت
Jul 20, 2010
234
نام
مسعود
من ورژن 34 دارم
پچ 40 رو از سایت Cssplanet دانلود کردم(که میشد 1.0.0.64)
بعد از نصب هزار تا فایل 1 2 KB میخواست
منم کم نیاوردم دونه دونه گشتم پیدا کردم ریختم تو فولدر بازی
تا اینکه این دست اخری به جای ارور فایل , Crash می کنه که برا این نتونستم چیزی پیدا کنم!
حالا خواستم بدونم پچ رو درست گرفتم؟باید کار دیگه ای هم میکردم؟
حجم پوشه بازی من 4 و خورده ای گیگه
دوستان اگه میتونید کمک کنید لطفا دریغ نکنید
کسی نیست به ما در راه خدا کمک کنه؟ :d

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
جای تشکر داره و با توجه به این که کلی server های crack شده بازی ها الان با ping حتی مثلا 25 (حداقل واسه من اینقدر خوب) و به صورت dedicated روی بعضی vps ها وجود داره، اگه امکانش باشه که خیلی عجیبه اگه باشه!!! که بتونید به یک game server provider مثل مثلا www.gameservers.com تبدیل بشید تا بشه server بازی هایی که امکان بازی کردنشون به صورت آنلاین و کرک شده وجود نداره مثل battlefield bad company 2 یا battlefield 3 رو راه اندازی کرد من به شخصه حاضرم هر ماه vps اجاره کنم.
به سلامتی اولین ISP که واسه گیمر جماعت آستین بالا زد آسیاتک هست ! دمش گرم ! اول از همه : آقا یه فکری به حال پینگتون بکنید ! من خودم 1 ماه آسیاتک بودم (شیراز تحت قرارداد با مخابرات استان فارس) پینگمون با 4.2.2.4 زیره 400 نیومد ! با داخل هم 100 بود چه بسا دوستای ما با سرور MW2 که ما 80 پینگش میگیرفتیم اونا 20 15 میگیرفتن ! بماند ! یه چیزی بگم : صلا پهنای باند خودتون و سروراتون رو حروم بازی های کرک نکنید ! این بازی ها سرور های متعددی دارند و چونکه بازی هک شدست چیت زیاد داره و از این جور مسائل که باید ادمین 24 ساعتع تو بازی باشه و نظارت کنه (مثل MW2 ) ! سرور WOW هم تو ایران تا دلتون بخواد هست ! سرور کاد 4 و کلا بازی های کرک اصلا در اولویت قرار ندید ! تنها کاری که شنا میتونید انجام بدید اینه که بتونید تو ایران سرور بازی های ارجینال بزنید ! با این کار جمع کثیری از گیمر ها رو به سمت خودتو کشوندید ! حتی خود من با کله میرم تو نمایندگی آسیاتک ! بازی های ارجینلی که دارای سرور های اختصاصی هستند رو فقط میتونید براشون سرور بزنید : مثل : Call Of Duty Modern Warfare 3 , battlefield 3 :x , Battlefield Bad Company 2 , Assassins Creed Brother Hood , ! الان بازی های MW3 و BF3 و BFBC2 رو بورس هستند ! اگه بتونین با شرکت های سازنده بازی یا هر نهاد دیگه ای وارد مذاکره بشید و بتونین سرور راه اندازی کنید آرزوی بسیاری از گیمر های ایرانی رو برآورده کردین ! پیش به سوی پیشرفت در عرصه ی بازی های رایانه ای و اینترنت !

میتونید به جای اینکه سرور راه اندازی منید یه نوع سرویس جدید تو تعرفه هاتون قرار بدید که دارای کمترین پینگ تایم با سرور های اروپا و آمریکا باشه ! با این کار دیگه تیازی نیست کلی پهنای باند هدر بدید واسه سرور و پول خرج کنید ! با این کار 99 درصد گیمر ها از شما استقبال میکنن ! کلا عاقلانه ترین کار همین کاهش پینگ هست تا ایجاد سرور !
کیا با حرف من موافقن کیا مخالف ؟ دلیلشم بگین لصفا ! تا فکرامون رو بزاریم رو هم !
داداش شمام یه خورده جو گیری ها کدوم پیشرفت به سوی بازی های رایانه ای و اینترنت ؟! این بنده خدا فقط گفته طلبه شده dedicated server ارائه بده که واسه server ای crack شده از قبل داریم این امکان رو، هیچ حرفی هم از وارد قرارداد شدن با چه میدونم مثلا EA و steam نزده، الان ما ساده ترین چیز که copyright هستش رو رعایت نمیکنیم اصلا شرکت ها نمایندگی فروش هم ندارن و از نظر حقوقی برای اینجا ارزشی قائل نیستن اونوقت بری بگی ببخشید میشه به ما اعتماد کنید و فایل های serverاتون رو یه جایی روی یه hard diskی اینجا داشته باشیم؟ اونم میگه آره عزیزم چرا نمیشه چرا زودتر نگفتی اصلا ما حواسمون نبود !!!:|

آخرین ویرایش:

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
الان فکر میکنم modern warfare 2 جز شلوغترین ها باشه و خوب جواب بده

به نظر من Battlefield Bad Company 2 بهترین گزینس الان 300.400 نفر تو ایران این بازی رو ارجینال آنلاین بازی می کنن ولی مجبورن با سرورای خارجی پینگ 200.300 به بالا بگیرن ولی اگه این سرور یه دونه تو ایران بود 24 ساعتع بچه های ایرانی توش بودن با پینگ 60.70 من میگم وقتتونو رو بازیهای کرک شده نزارید چون هیچ فایده ای نداره به اندازه کافی این بازها سرور دارن مثل MW2,COD4,COUNTER بهترین کاری که می تونین واسه ما گیمرا بکنین اینه که برین با کمپانی EA صحبت کنین و ببینین واسه بازهای اورجینال مثل Battlefield Bad Company 2 ,Battlefield 3, Medal Of Honor سرور به ایران میدن یا نه اگه بتونین این کارو بکنین بزرگترین لطف رو در حق بقیه کردین . که کار آسونیم نیست این کار . اگه می خواین مشکل گیمرهای ایرانی حل بشه باید یک کاری کنین که بزرگ ترین کمپانی بازی سازی دنیا EA به ایران بتونه سرور بده . مشکل و آرزویی که خیلی از ماها داریم............

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستانی که میگن نمایندگی سرور های EA و... رو بگیرید ، امکانش وجود نداره ، ایران الان از هر جهتی تحریمه و یک شرکت انگلیسی نمیاد اجازه کاری رو به شما بده که به صورت انحصاری به بعضی جاها داده .

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
CODMW2 که نسخه ی اریج سرور اختصاصی ندره فکر کنم
نسخه ی کپی (التر) هم که سرور های ایرانی با پینگ خوب ریخته

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
دوستانی که میگن نمایندگی سرور های EA و... رو بگیرید ، امکانش وجود نداره ، ایران الان از هر جهتی تحریمه و یک شرکت انگلیسی نمیاد اجازه کاری رو به شما بده که به صورت انحصاری به بعضی جاها داده .
در هر صورت اگر یک مکاتبه ی رسمی با بعضی server distributorها نه لزوما EA به طور حقوقی صورت بگیره ضرری نداره حداقل جوابشون رو admin عزیز حتی اگه منفی بود برامون بنویسن ممنون میشیم، مخصوصا میدونم روس ها بیشتر راه میان با ما اگه بشه با شرکت هاشون مکاتبه کرد، همه ی این بستگی به توانایی و همت admin محترم server داره.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
در هر صورت اگر یک مکاتبه ی رسمی با بعضی server distributorها نه لزوما EA به طور حقوقی صورت بگیره ضرری نداره حداقل جوابشون رو admin عزیز حتی اگه منفی بود برامون بنویسن ممنون میشیم، مخصوصا میدونم روس ها بیشتر راه میان با ما اگه بشه با شرکت هاشون مکاتبه کرد، همه ی این بستگی به توانایی و همت admin محترم server داره.

اونا اجازه دادن فایل های سرور جهت run کردن روی dedicated سرور رو به دیگران ندارن و اگر اینکار رو بکنن باعث میشه دیگه حتی سرور های خودشونم نتونن بفروشن

Garrett

کاربر سایت
Dec 20, 2010
208
نام
پوریا
اونا اجازه دادن فایل های سرور جهت run کردن روی dedicated سرور رو به دیگران ندارن و اگر اینکار رو بکنن باعث میشه دیگه حتی سرور های خودشونم نتونن بفروشن
کسی نگفت قراره زیر آبی بریم، صحبت از نمایندگی هست اگر می گی نمایندگی هم نمیشه منبعت کجاست؟ link بده قوانین رو ما هم بخونیم.
در ضمن جناب server admin محترم ،مدیر سایت game-ir.com هم در روسیه هستن و احتمال زیاد کمکمون میکنن اگه بخوایم ازشون.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
کسی نگفت قراره زیر آبی بریم، صحبت از نمایندگی هست اگر می گی نمایندگی هم نمیشه منبعت کجاست؟ link بده قوانین رو ما هم بخونیم.
در ضمن جناب server admin محترم ،مدیر سایت game-ir.com هم در روسیه هستن و احتمال زیاد کمکمون میکنن اگه بخوایم ازشون.

شما گویا نمیگیری من چی میگم . منم مگه گفتم میخوای زیر ابی بری ؟

صحبت بنده اینه که ایران چند ساله که زیر شدید ترین تحریم ها هست و انجام یک سری معامله مابین شرکت های ( در صورتی که پول هم جابه جا بشه) ممنوع هست .
در اینجا هم این شرکت ها نمایندگی ندارن که اوضاع رو بررسی کنند . شما فکر میکنی به این سادگی هست که ایمیل میزنی به EA میگی اقا میخوایم سرور بزنیم اونم میگه چشم بفرمایید .
کلی مسائل هست بررسی میکنند ، مثل گیمینگ انلاین اون منطقه ( که مثلا همین BF3 تو ایران ممنوع هست و بسیاری از بازی های دیگه مثل COD4 ) . وضعیت مالی اون شرکت در ضمینه گیمینگ ، فروش سالیانه که از سرور های بازی های دیگه داره . شرایط قیمت ( اینجا یک dedicated server برای راه اندازی سرور گیم با کمترین چیزا حدود 400 تومنه ، توی خارج با بهترین امکانان ، 100-200 تومنه ).
ما از داخل حمایت نمیشیم بعد انظار دارید یک شرکت انگلیسی یا اروپایی بهتون نمایندگی سرور گیم بده ؟ LOLed
دلیلی هم نمیبینم بهتون لینک بدم ، خیلی برات مهمه یکم اوضاع برای خودت بسنج که ببینی چی میگم
اگر این چیزا به همین سادگی بود الان خیلی چیزا درست شده بود . سرور گیم پیشکش ...

اگر هنوز قانع نشدی دیگه مشکل از یک جای دیگس ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر