گیم سرور های آسیاتک (چه بازی دوست داری آنلاین شه ؟)

سلام بچه ها
شرکت آسیاتک تصمیم گرفته که سرور بازی های آنلاین راه اندازی کنه ;;)
تا الان 2 تا از سرورهای اون راه اندازی شدن که اسم و آی پی شونو قرار میدم اگه دوست داشتین برین داخل سرور
1- کانتر استرایک 1.6 : 10.8.101.18:27015
2- کانتر استرایک سورس : 10.8.101.18:27000
- سرور بازی دنیای وارکرفت (World Of Warcraft) هم داره راه اندازی میشه و آی پی شو بعد از راه اندازی همینجا اعلام میکنم
هدف از ایجاد این تاپیک اینه که میخوام بدونم چه بازی دیگه ای دوست دارین سرور آنلاین داشته باشه تا بتونین با پینگ پایین و راحت با دوستای ایرانیتون بازی کنین b-)
فقط قبل از اینکه اسم بازی رو بگین حواستون باشه که اولا بازی جذاب باشه .دوما بازی رو بچه های ایرونی داشته باشن و یا اگه ندارن حجمش برای دانلود کم باشه
منتظر نظراتتون هستیم
...
ویرایش 1 :
1- برای نحوه بازی کردن در کانتر استرایک 1.6 به سایت پرشین گیم سر بزنید.
دانلود بازی - دانلود پچ نسخه 21 - دانلود آنتی چیت
{نکته : برای بازی آنلاین به هر 3 فایل بالا نیاز است}
2- برای دریافت بازی کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید(نسخه کامل 64 - فایل تورنت [تست شده]) و یا برای دریافت پچ جدید (نسخه 64) کانتر استرایک سورس اینجا کلیک کنید.
{ نکته : در صورت مشاهده خطای "Some files could not be created" آن را رد کنید و پچ کامل نصب شده است . برای تغییر نام خود ,در داخل پوشه ی کانتر استرایک فایل rev.ini را باز کرده و خط PlayerName=aviara.ro را پیدا کرده و با تعییر aviara.ro نام خود را تغییر دهید. }

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SOLY

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,201
نام
امیر محمود
سلام

اول تشکر می کنم از شرکت اسیاتک که سرور راه اندازی کرده.
بنده خودم مشترک اسیاتک هستم.
اگر امکانش هست سرور BF:BC2راه اندازی کنید.
اگر BC2نشد COD4هم خوبه.
بازیکنان بی سی2 تو ایران زیاد هستن.

راستی این قانون نامحدود شدن ADSLرا هم اجرا کنید.رگولاتوری ابلاغ کرده! :d

lycan222

کاربر سایت
Jul 20, 2010
234
نام
مسعود
سلام بچه ها
شرکت آسیاتک تصمیم گرفته که سرور بازی های آنلاین راه اندازی کنه ;;)
تا الان 2 تا از سرورهای اون راه اندازی شدن که اسم و آی پی شونو قرار میدم اگه دوست داشتین برین داخل سرور
1- کانتر استرایک 1.6 : 10.8.101.18:27015
2- کانتر استرایک سورس : 10.8.101.18:27000
- سرور بازی دنیای وارکرفت (World Of Warcraft) هم داره راه اندازی میشه و آی پی شو بعد از راه اندازی همینجا اعلام میکنم
هدف از ایجاد این تاپیک اینه که میخوام بدونم چه بازی دیگه ای دوست دارین سرور آنلاین داشته باشه تا بتونین با پینگ پایین و راحت با دوستای ایرانیتون بازی کنین b-)
فقط قبل از اینکه اسم بازی رو بگین حواستون باشه که اولا بازی جذاب باشه .دوما بازی رو بچه های ایرونی داشته باشن و یا اگه ندارن حجمش برای دانلود کم باشه
منتظر نظراتتون هستیم
...
اقا پچ سرور CSS تون چیه؟
من الان ای ایران و شاتل و پرشین و راهت بازی میکنم
ولی با سرور شاتل میگه Version doesnt match
این ورژنه بازی منه

Protocol version 7
Exe version 1.0.0.34 (cstrike)
Exe build: 01:48:31 May 19 2009 (3846)

اگه میشه درستش کنید
مطمین باشید که با این کارتون تعداد پلیر های بیشتری به سرور روی می ارن
من خودم یوزر اساتک هستم
با تشکر

AsiaTech

کاربر سایت
Sep 8, 2011
15
نام
آسیاتک
سلام

اول تشکر می کنم از شرکت اسیاتک که سرور راه اندازی کرده.
بنده خودم مشترک اسیاتک هستم.
اگر امکانش هست سرور BF:BC2راه اندازی کنید.
اگر BC2نشد COD4هم خوبه.
بازیکنان بی سی2 تو ایران زیاد هستن.

راستی این قانون نامحدود شدن ADSLرا هم اجرا کنید.رگولاتوری ابلاغ کرده! :d

ممنون از نظرتون بررسی میکنیم اگه بازی جالبی بود حتما سرورش رو راه اندازی میکنیم

اقا پچ سرور CSS تون چیه؟
من الان ای ایران و شاتل و پرشین و راهت بازی میکنم
ولی با سرور شاتل میگه Version doesnt match
این ورژنه بازی منه

Protocol version 7
Exe version 1.0.0.34 (cstrike)
Exe build: 01:48:31 May 19 2009 (3846)

اگه میشه درستش کنید
مطمین باشید که با این کارتون تعداد پلیر های بیشتری به سرور روی می ارن
من خودم یوزر اساتک هستم
با تشکر

نسخه جدید هست v1.0.0.64
اگه امکانش بود نسخه v1.0.0.34 رو هم راه انداری میکنیم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,449
نام
Nimo
دوست عزیز شما از چه بازی هایی میتونین سرور بزنین ؟ به نظر من یه لیست توی همین تاپیک بزنین که این بازی ها رو میتونین سرورش رو راه اندازی کنین چون به نظر من از پس سرور بعضی بازی ها بر نمیاین حالا اگه اون لیست رو بدین دوستان راحت تر انتخاب میکنن.

AsiaTech

کاربر سایت
Sep 8, 2011
15
نام
آسیاتک
دوست عزیز شما از چه بازی هایی میتونین سرور بزنین ؟ به نظر من یه لیست توی همین تاپیک بزنین که این بازی ها رو میتونین سرورش رو راه اندازی کنین چون به نظر من از پس سرور بعضی بازی ها بر نمیاین حالا اگه اون لیست رو بدین دوستان راحت تر انتخاب میکنن.

واقعا نمیشه همه ی بازی ها رو بررسی کرد و دید که چه بازی رو میشه آنلاین کرد و چه بازی رو نمیشه و خیلی وقت گیر هست
به همین دلیل این تاپیک ایجاد شد تا بعد از گفتن هر بازی بررسی شه که واقعا میشه بازی رو آنلاین کرد یا خیر
در مورد نظر سنجی هم امکانش هست که بعد از اینکه بازی های زیادی اعلام کردند ( اگه محدودیتی برای آسیاتک وجود داشت ) طی نظرسنجی بازی های بهتر راه اندازی میشن

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ممنون از دوست عزیز.
چندتا سوال دارم.
اول اینکه آیا شما نماینده این شرکت هستید؟
دوم آیا فقط میخوایید سرور بازیهای کرک شده رو راه اندازی کنید؟
آیا هیچ برنامه ای دارین تا با مذاکره با کمپانی هایی مانند EA یا ACTIVISON بتونید سرور بازی های اورجینال رو هم راه اندازی کنید؟
پهنای باندی که برای هر سرور در نظر میگیرید چه میزان هست؟
و مشخصات سیستم سرورتون رو لطف میکنید؟
..

پیشاپیش ممنون از جوابتون.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,449
نام
Nimo
واقعا نمیشه همه ی بازی ها رو بررسی کرد و دید که چه بازی رو میشه آنلاین کرد و چه بازی رو نمیشه و خیلی وقت گیر هست
به همین دلیل این تاپیک ایجاد شد تا بعد از گفتن هر بازی بررسی شه که واقعا میشه بازی رو آنلاین کرد یا خیر
در مورد نظر سنجی هم امکانش هست که بعد از اینکه بازی های زیادی اعلام کردند ( اگه محدودیتی برای آسیاتک وجود داشت ) طی نظرسنجی بازی های بهتر راه اندازی میشن

راستش منم منظورم همین نقل قول پایینی هست چون خیلی از بازی ها دیگه کرک نمیشن و بچه ها ارجینال خریداری میکنن منم از اون نظر که گفتم ممکنه به مشکل بر خورین همین بود یعنی میتونین مذاکره کنین ؟ چون اگه بتونین بازی های خیلی خوبی رو میشه معرفی کرد.

ممنون از دوست عزیز.
چندتا سوال دارم.
اول اینکه آیا شما نماینده این شرکت هستید؟
دوم آیا فقط میخوایید سرور بازیهای کرک شده رو راه اندازی کنید؟
آیا هیچ برنامه ای دارین تا با مذاکره با کمپانی هایی مانند EA یا ACTIVISON بتونید سرور بازی های اورجینال رو هم راه اندازی کنید؟
پهنای باندی که برای هر سرور در نظر میگیرید چه میزان هست؟
و مشخصات سیستم سرورتون رو لطف میکنید؟
..

پیشاپیش ممنون از جوابتون.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
من هم مثل دوستان همین سوال رو دارم که میتونید بابت راه اندازی سرور اریجنال کاری بکنید؟
مثلاً سرور واسه BF3...چه شود...
به این دنیا نت نمایندگی کرج آسیاتک بگید یه سر و سامانی به پینگ بدن!!:D

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
واقعا کار بسیار خوبیه دستتون درد نکنه که به فکر ما هستین !

بازی left 4 dead 2 بازی خیلی جذابیه کمتر کسی هست که قسمت آنلاین اونو بازی کرده باشه و بتونه ازش دست بکشه افراد ایرانی هم خیلی هستن اما چون سرور ایرانی وجود نداره مجبوریم تو سرور های ترکیه با پینگ های بالا بازی کنیم یا یکی از دوستان که نت قوی داره سرور میشه که بازم نمیشه 8 نفر کانکت شن !

از شما خواهش میکنم اگر امکانش هست یه سرور در گارنا برای 2 LEFT 4 DEAD بزنید که یه ملت دعاتون میکنن! ( هم پلیر ایرانی زیاد داره و هم بازی خیلی جذابیه )

Left 4 Dead 2 - آنلاین

خیلی ممنون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر