گیمر 6 ساله خانواده اش را از آتش سوزی نجات داد

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad

پسر بچه 6 ساله با نام Taylor Hendrix، در خانه پدر بزرگش در Brownsville در حال زندگی بود. این پسر بچه ساعت 4 صبح به بازی کردن با Xbox در اتاق زیر شیروانی خانه مشغول بازی کردن می شود که در این حین متوجه آتش سوزی در خانه می شود. بلافاصله همه افراد خانه را با فریاد هایش آگاه و بیدار می کند. هر 7 نفر عضو خانواده زنده بیرون آمدند و خانه در آتش کامل سوخت. Xbox ویران شده جان تمامی افراد را از این سانحه نجات داد.

متاسفانه دقیقا مشخص نیست که پسر بچه در آن حین کدام بازی را درحال انجام دادن بود. با این حال در حال حاضر همه با نگاهی کینه وار و بعض آلود به علت خشن بودن بازی های ویدیویی به آن نگاه می کنند در حالی که همین کنسول زندگی چندین نفر را نجات داد.

اطلاعات بعدی و کامل در مورد این حادثه در مطبوعات و رسانه ها اعلام خواهد شد.

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
اگه در مقابل اون خبرایی که میگن فلان جنایتکار نروژی قبلا Modern Warfare و WoW بازی می کرد یا فلانی موقع گیم بازی کردن مرد یا فلان آدمکش 6 سال قبل یه بار با رفیقش رفته بود گیم نت یا ...، هر چند وقت یه بار هم یه خبر این طوری در بیاد که گیم توش نقش مثبت باشه بدک نیست! :D

در مورد بازی هم این طور که من شنیدم یکی از بازی هایی که من خیلی دوست دارم مثل اسکایریم یا Witcher 2 یا Metro 2033 رو داشته بازی می کرده! :D
آخه مشکل اینه که اصلا گیم نقشی تو این خبر نداشته

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
هي من ميگم ايكس باكس خوبه شما بگيد نه!!!يارو با ايكس باكسش جون يه خانواده رو نجات ميده اون وقت اون يكي با دسته PS3 ميره بانك ميزنه:d

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
باز بگيد گيم بده :d
احتمالا خود xbox داغ كرده اتيش گرفته !!! :d
اخرين ترول هاي نسل :d
مشکوکه گیمر جماعت بفهمه خونش اتیش کرفته اولین کاری که می کنه اینه که ایکس باکس رو می زاره زیر بغلش بعد همه رو بیدار می کنه :))
یعنی بازیش چی بوده ؟:))

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
الان هیچکی نمیگه بچه 6 ساله ساعت 4 صبح چرا بیدار بوده؟ :D
ما اون موقع 9 میشد جیش بوس لالا :D یعنی چی ایتن بچه ها ساعت 4 صبح تو زیرشیروونی بازی میکنن!

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
حالا کافیه من یه ذره زیادی بازی کنم. یا خالهه گیر میده یا شوهر خالهه. اگرم هیچکدوم گیر ندن این جغله ها نمیذارن که. یکی نیست به اینا بگه آخه چرا هی میزنید تو ذوق ما گیمرا :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر